Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam siguran u to, mislim da ga je pravilno teklovao da bi ga teklovao unutra tako da bi isteklo vreme.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Svejedno bi imali sut za 3 poena.
      Ne bi, oboris igraca Minesote,pa da se ti pomeris sa njega, ofanziva da se postavi, nema vremena

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Imali su TO ali ne znam da li bi stigli da ga traže, trebao je da ga prati i tekluje na 25 jardi isteklo bi vreme

        Ili nisu imali

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Ne bi, oboris igraca Minesote,pa da se ti pomeris sa njega, ofanziva da se postavi, nema vremena

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
          Odma bi spajkovali, mislim da bi ostalo vremena

          Comment


          • istkelo bi vreme lagano...sta je uradio lik,auuuuuuuuuuu

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Imali su TO ali ne znam da li bi stigli da ga traže, trebao je da ga prati i tekluje na 25 jardi isteklo bi vreme
              Nisu imali TO vise.

              Comment


              • Nema sanse brale, pogledaj koliko je sekundi bilo da je sejfti uspeo da obori. Njegov zadatak je bio,samo da legne na njega,pa neka ga pomere prekosutra

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Treba videti snimak, meni se cini da ga inercija nosi van terena

                  Comment


                  • Nisu imali TO, iskoristili su ga ranije. Da ga je talkovao u terenu isteklo bi vreme. Ostalo 3 sekunde posle hvatanja lopte. Ne bi stigli da organizuju napad, nema šanse.

                    Lopta je bila 20-25 jardi od ostatka tima.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nadam se da ga biju u svlačionici, ja bih ga tukao kacigom u glavu. Koja frustracija sad, kao riba pred menstruaciju, kad nema 2kg čokolade. Ne znam šta da radim da li da se bijem u glavu..

                      Gledam cele sezone ulaze 4 šugava tima od kojih mi je omiljeni postao NE jer su najmanje pičkasti. Definicija.

                      Comment


                      • Nasao sam snimak, TO nisu imali a hvatanje metar i po od auta, ipak je samo debil...

                        Comment


                        • Mrsko mi je da priznam, ali pregazice Brady bilo koga u finalu, kao plitak potok. Covjek je vise puta osvojio prvenstvo nego sto svi ovi ostali QB zajedno imaju nastupa u PO

                          Comment


                          • Daj tog Kazinsa u Pitsburg, puštaj Bela ko ga jebe,naći će se neki RB.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Mrsko mi je da priznam, ali pregazice Brady bilo koga u finalu, kao plitak potok. Covjek je vise puta osvojio prvenstvo nego sto svi ovi ostali QB zajedno imaju nastupa u PO
                              Bradya ce silovati odbrana Jaxa, nema za prevaranta finale.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Bradya ce silovati odbrana Jaxa, nema za prevaranta finale.
                                Nažalost to je jedna velika istina, silovaće ga jako. A tek Minestoa, samo da zatvore Gronkovskog. Ne može Brejdi kad neće imati kome da baci.

                                Comment

                                Working...
                                X