Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ruku na srce, ovo je bio. Previše povlačenja. Nije ga povukao pa pustio, nego je zadržao dobrih nekoliko sekundi.

    Na kraju će izgleda ova tekma da bude smor. Šta je sa Kamarom i Ingramom? Gde je taj najbolji duo RBa u ligi? Ne vide se...
    gasim ja na pol...Brees se pogubio,mora da baca kako zna
    Last edited by hackett; 14-01-18, 22:41.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ma sta se nerviras sad kad su ispali tvoji/moji,meni sad svejedno,(sem ako senisi kladio),jbg mora bolje za NE,a mora i da se poklopi malo,pogle MIN,ovaj Kinam,cini mi se usao na poluvremene protiv Cikaga,kad su gubili a onaj veciti povredjeni sepao,i od tad im se okrenula sezona baca,ovi hvataju,al opet ne znma sa cim bih uporedio NE,pa tako sumnjam da mogu da ih dobiju

      Mislim ja sam vec otpisao Filu,oni protiv ove odbrane MIN ako skupe,nesto vise sem FG svaka cast
      Navijam za Sejntse od kako je Kamara proigrao, uz Stilerse. Zgotivio ih jako. I dalje verujem u njih.

      Comment


      • Kako bih jedan mavaši geri ispalio i glavu ovom matorom sudiji seljačini.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma sta se nerviras sad kad su ispali tvoji/moji,meni sad svejedno,(sem ako senisi kladio),jbg mora bolje za NE,a mora i da se poklopi malo,pogle MIN,ovaj Kinam,cini mi se usao na poluvremene protiv Cikaga,kad su gubili a onaj veciti povredjeni sepao,i od tad im se okrenula sezona baca,ovi hvataju,al opet ne znma sa cim bih uporedio NE,pa tako sumnjam da mogu da ih dobiju

          Mislim ja sam vec otpisao Filu,oni protiv ove odbrane MIN ako skupe,nesto vise sem FG svaka cast
          Keenem od prosecnog QB postade majstor

          Comment


          • Može neko da mi pošalje pištolj sa jednim metkom? Plaćam kuriru

            Comment


            • Ovo nema nigde

              Comment


              • Ne budu li ovako igrali Jaguari protiv NE i ovi u SB, želim im sve najgore do kraja njihovog života. Budu li se ukenjali protiv Patriota.

                Comment


                • Jaguari nece dati 15 pts sledecu tekmu,to tako ide

                  Comment


                  • Pa kad su govna i ova Minesota će izgubiti od File jer su govna.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Pa kad su govna i ova Minesota će izgubiti od File jer su govna.
                      Brady to uzima sa pola gasa

                      Comment


                      • Ovo je čist interfirens.. Ali dobro očigledno navlače na Minesotu. Da nije bilo onog prvog ko zna šta bi bilo. Magarčina matora sudijska.

                        Comment


                        • Sad nema zute zastavice...kako me sudije nerviraju
                          Last edited by hackett; 14-01-18, 22:59.

                          Comment


                          • Ovaj matori mrzi NO.

                            Comment


                            • Koliko je glup trener

                              Comment


                              • Sudije pizdurine

                                Comment

                                Working...
                                X