Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL OFFSEASON 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav rusvaj od tima napraviše Ramsi, natrpaše se elitom, a kroz dvije godine svima ugovori ističu. SB or bust

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Kakav rusvaj od tima napraviše Ramsi, natrpaše se elitom, a kroz dvije godine svima ugovori ističu. SB or bust
      Neće to na dobro da im izađe.
      sigpic

      Comment


      • Dez Bryant je otpusten, po meni pravi potez 3 down sezone pune povreda, a imao je tipa najjaci ugovor u ligi sto se tice WR-a

        Comment


        • Zna li se hoće li bit prijenos drafta ove godine?

          Comment


          • Mislim da ga svakako možeš gledat na nfl.com

            Comment


            • uvek je moglo.

              Comment


              • Sastace se sledece sezone GB i NE, konacno Rodzers protiv Brejdija

                Comment


                • Noćas u 02:00 počinje prenos 1. runde drafta za 2018.

                  Comment


                  • Da, dok prvog izvuku ce vrv biti 3:30

                    Comment


                    • U 3:30 na redu je 14-ti pick
                      Idemo GB!!
                      "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                      Comment


                      • Green Bay trejdovao 14-ti pick za 27, pick 5 runde i prvi pick saintsa 2019
                        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                        Comment


                        • Jedna stvar je sigurna...B.O.B odnosno Brownsi ostaju Brownsi. Imaju zakucavanje u vidu Darnold+Chubb i odluče se za neuporedivo nesigurniju varijantu. Možda se i pokaže dobro, ali ovo je ekvivalent kada imaš sigurno zakucavanje u košarci a ti vraćaš loptu izvan reketa da bi neko šutirao trojku sa osam metara.

                          Comment


                          • Baker Mayfield je jedna arogantna kretencina. Gledao sam skoro svaku njegovu utakmicu protekle sezone i ama bas nikad ga ne bi birao prije bilo kojeg od ostalih perspektivnih QB-ova na ovom draftu. Taman je za Browns-e... neka tamo truli i propada.

                            Comment


                            • Misljenja kako su contenderi za SB prosli?
                              "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                              Comment


                              • Za ostale timove necu da pricam, jedva cekam da vidim koji od ova 4 QB iz top10 ce najbolje proci, ali sam vrlo zadovoljan za svoje Giantse sto su uzeli RB. Posebno sto se Barkley cini kao vrlo dobar potencijal. Jos kad se OB jr. vrati, uz Eli-a, mislim da moze da bude dosta bolja sezona od prosle i uopste zadnjih nekoliko sto se tice W/L% ako izuzmemo pretproslu.

                                Comment

                                Working...
                                X