Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andy mnogo više liči na starog sebe, za razliku od Wawrinke. Brzo će on potpuno da se vrati, samo ako je povreda skroz zalečena.
    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Zasto bi prenosili dvojicu igraca koji nisu u prvih 150? Pitam se kada se poslednji put to desilo na ATP turu.
      Pravo si lud

      Comment


      • Teniska inteligencija Cekinata je na 1000
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Pet posljednjih poraza Šapovalova su porazi od ljevorukih igrača, a samo je prvi od njih od Nadala na šljaci. To nikako ne može biti slučajno. Od 6 posljednjih mečeva protiv ljevorukih igrača izgubio je svih 6. Posljednja pobjeda je protiv Manarinoa (od koga će kasnije izgubiti) u Montrealu nakon što je pobijedio Nadala. Danas je imao toliko mali procenat poena poslije ubačenog drugog servisa da je to poražavajuće i ja ne pamtim išta slično. Što je najgore, u drugom setu je imao apsolutnu kontrolu protiv Miše Zvereva i uspio je da ga izgubi kao žutokljunac. Ne može se vaditi na mladost. Ima dovoljno iskustva, a nije više ni toliko mlad. Prošle godine je pokazao da na travi ima potencijala onda kad je bio 190. na Svijetu i kad od njega niko ništa nije očekivao, a ovogodišnja sezona trave za njega je zaborav. Baš sam razočaran.
          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

          Comment


          • Možda odigra dobro na Wimbldonu?

            Comment


            • Nadam se, voli on veliku scenu, ali mora imati mnogo sreće u žrijebu da bi prošao koje kolo.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Travar Džumi u finalu

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Travar Džumi u finalu
                  Garantujem da je trenutno bolji na travi nego na sljaci,njegova igra se bas dosta promjenila u odnosu na pocetak karijere. Sutra je 50-50 iako je Manarino specijalista za travu.

                  Comment


                  • Tako nekako, meni se odavno već više svidja njegova igra na bržim podlogama nego na šljaci, s tim da eto treba napomenuti da je i na šljaci odigrao sasvim ok Madrid, Rim i RG. Shvatao je šljaku zdravo za gotovo u zadnje dvije godine, tek je ove godine nakon poraza u Budimpešti i Istanbulu shvatio da se ozbiljnije mora spremiti za velike turnire na kojima je pokazao da nije zaboravio igrati.

                    Bozoljac mu je dodatno poboljšao forhend ove godine, trebalo mu je neko vrijeme da se to sve malo slegne, imao je problema i sa prehladom na 4-5 turnira, a sad se čini da je sve konačno došlo na svoje mjesto. Čak i servisom zateže jače na ovom turniru, par bitnih poena uze asovima i servis vinerima.
                    Last edited by shminka; 29-06-18, 18:31.

                    Comment


                    • Šalalalalalalalaaaa travnata titulaaaaa

                      Comment


                      • Nikad ništa od ovog Manarina, pričam ja odavno -.-

                        Svaka čast Damiru, a rez 3x po 6-1
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vredno je Džumi vežbao izlazak na mrežu i volej igru i stigla nagrada, titula na travi. Čestitamo
                          sigpic

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ovo je najvise zbog fantazija

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • izasao i Umag

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X