Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogla je i drukčije sijati, al ajd eto

    Comment


    • Svaka cast momcima, pogotovo posle onakvog poraza juce.

      Comment


      • Bravo momci!
        sigpic

        Comment


        • Velikani

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Bravo, izuzetno vazna medalja.

            Comment


            • Zaista je lepo bilo videti da su večeras naši reprezentativci izvojevali dve pobede i osvojili zasluženo medalju koja meni sija srebrom.
              (pobedili su sebe i svoje bubice, strahove... i protivnika čija je igra bila za respekt)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Dobar rezultat na kraju, više se može možda samo da Kovač preuzme jer je sigurno bolji trener od Grbića.
                Nijemci večeras briljiraju, peti set će odlučiti hoće li veliki Andrea Giani osvojiti evropsku titulu i kao trener.

                Comment


                • Svaka cast momcima za bronzu.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Bravo momci!

                    Comment


                    • Tamo negde od 2011/12. godine (kad se Ivan Veliki oprostio od reprezentacije) odbojku pratim samo leti, kad igra reprezentacija. I svake godine me iznova zbuni nivo talenta koji posedujemo za ovaj sport. I sad su me mnoga imena zacudila, malo sam i bio skeptican (mada, realno, sta ima i da budem skeptican kad ne pratim klupsku odbojku). Medjutim, stvarno ispade jos jedna supertalentovana generacija. Vidim da su momci uglavnom bas mladi (ovaj Kovacevic ima 24 godine a imam utisak da se po reprezentaciji "vucara" vec 10 godina). Slazem se da ovo mozda nije nivo brace Grbic, Andrije, Bobe, Djule, Vase, Tanaska... Ali takva generacija se stvara jednom u sto godina Izgleda da je Boricic postavio sistem koji ocigledno funckionise, pa ko god da je na celu. Talentovani smo mi i za basket i za vaterpolo, tu nema zbora, ali ti sportovi imaju strukturalnih problema kojih u odbojci ocigledno nema. Tako i one odbojkasice, svake godine na nekom prvenstvu se lansira poneki talenat.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Ne znam da imamo nekog u nekom sportu koji je dao toliko i uradio za njega, kao što je Aleksandar Boričić. Pisali smo njemu mnogo puta, čovek koji se nikada nije nešto previše eksponirao, pa čak ni pojavljivao u javnosti, a kome sigurno dugujemo, ako ne sve, a ono puno toga. Izuzetno pozitivne stvari je utemeljio, doneo ne samo tadašnjim, već i budućim generacijama, u Savezu se decenijama zna ko šta tačno radi i kako radi, o međunarodnom poštovanju da ne pirčam, možda nešto poput Bore Stankovića, ako uopšte mogu da se porede. Rezultati to i najbolje govore.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Šta je reći, niko ne gleda/komentariše dame. Posle prvog teškog seta, ubiše u drugom

                          Comment


                          • Bravo za nase devojke, prvi set je odlucio mec/2 puta smo morali da ga dobijemo/.
                            Boskovic igra kao "smrtni sud", /znatno su nam bolje devojke od muskaraca/.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • rasturišmo ih ko bugarsku skupštinu

                              Comment


                              • Počinje borba za finale - idemo devojke

                                Comment

                                Working...
                                X