Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ukanališmo se

    Comment


    • Veliki poraz

      Nemamo mi tehnicara od Nikole,veliki je to hendikep

      Comment


      • Sjeba nas Đani, svaka mu čast na onom prekidu poena.

        Comment


        • Ode sve u q..

          Comment


          • Nisam se skoro iznervirala ovoliko
            U IV i V im se nema sta mnogo toga zameriti..ali onaj treci ..valjda mislil gotovo, u finalu su.. jbg

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa i Nikola.. uvodi Luburica umesto Jovovica u taj brejku na 12:13, odbranimo se i nema ko da nam digne kontru..

              Comment


              • Stanković kao najiskusniji glavom pipa mrežicu na 10-8..

                Comment


                • Ocekujem ostavku Grbica ukoliko ne uzmemo bronzu. Slabi rezultati izuzev SL prosle godine, koja opet nije neko merilo posto su svi tempirali formu za OI. Mora se nesto menjati da se izdignemo iz ove prosecnosti.

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                    Pa i Nikola.. uvodi Luburica umesto Jovovica u taj brejku na 12:13, odbranimo se i nema ko da nam digne kontru..
                    Jedino tu izmjenu je mogao napraviti da pojača blok, a vremena je bilo malo i morao je nešto probati. Svaki igrač na tom nivou zna dići loptu u vis ispred sebe i ta lopta se uvijek šalje na krajeve. Šta je radio libero i zašto je izmišljao nešto drugo kao da je tehničar to je pitanje za njega.

                    Kad se sudare dvije podjednake ekipe nijanse odlučuju. Treba nekako uzeti treće mjesto što i jeste realan rezultat. Do zlata se svakako nije moglo, Rusi izgledaju moćno i lako moguće da okončaju turnir bez izgubljenog seta.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Jedino tu izmjenu je mogao napraviti da pojača blok, a vremena je bilo malo i morao je nešto probati. Svaki igrač na tom nivou zna dići loptu u vis ispred sebe i ta lopta se uvijek šalje na krajeve. Šta je radio libero i zašto je izmišljao nešto drugo kao da je tehničar to je pitanje za njega.

                      Kad se sudare dvije podjednake ekipe nijanse odlučuju. Treba nekako uzeti treće mjesto što i jeste realan rezultat. Do zlata se svakako nije moglo, Rusi izgledaju moćno i lako moguće da okončaju turnir bez izgubljenog seta.
                      Ma i sam je bio svestan, kamera ga je prikazala u sledećem kadru rekao je moja greska.. Znam sta je pokusao i da se to pokusava cesto, ali nas je poremetio. Generalno nam blok i nije bio problem vec prijem.

                      Comment


                      • Dobro je što nismo klonuli duhom nakon onog jučerašnjeg šoka.

                        Comment


                        • Došli smo do stanja očaja, došlo je vreme da ne može ni Belgija da se dobije ali dobro šta da se radi. Ko zna zašto je ovo dobro

                          Comment


                          • 2-2

                            Comment


                            • Odbojka je valjda sport u kojem ima najmanje ferpleja

                              Comment


                              • Čestitke momci na bronzi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X