Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva ludnica na kraju trećeg seta. Bravooo momci. Polufinaleeee.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Kakav kraj seta,bravo momci
      sigpic

      Comment


      • Takoooo eeeee!!!

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Numeju Bugari.
          Bravo momci.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Bravo momci, finale je vec gotovo izvesno.

            Comment


            • Krcaj!!

              Sad svabe da se dobijh nekako, a u finalu sta Bog da.
              sigpic

              Comment


              • Ovo je fenomenalno, vaterpolo i odbojka su nam talični. Misliš kada ode neka generacija da padamo da nećemo napraviti ništa oni te razuvere. Bravo momci idemo po zlato.

                Comment


                • Leti SOKOlov ali džabe, odigrano majstorski naročito u završnici. Bravo momci samo tako nastavite
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Bravo momci, finale je vec gotovo izvesno.
                    Ni blizu izvjesnog. Nijemci su igrački klasu iznad Bugara, imaju vrhunskog trenera i biće baš teško.

                    Comment


                    • Videcemo. Ja sam imao pomalo strah od Bugara jer su pobedili i Ruse i Brazilce u SL, dok su Nemci u kvalifikacijama za SP bili dosta losi. Sve osim sigurne i ubedljive pobede Srbije bilo bi veliko izenenadjenje. Vidim da je i kvota slicna cak i manja ponegde nego u mecu sa Bugarima. Ali videcemo kako ce to izgledati na samom terenu.

                      Comment


                      • Rusi su u SL igrali s B timom, Brazilu nije trebalo.
                        Nijemci nisu uključivali Grozera (daleko najbolji igrač) u zadnje kvalifikacije, dok su u prethodnom krugu izgubili od Francuske u Francuskoj za prvo mjesto. U tom trenutku Francuzi su bili najbolja svjetska reprezentacija.
                        Sigurno će biti mnogo teži od Bugarske koja je tradicionalna mušterija.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Videcemo. Ja sam imao pomalo strah od Bugara jer su pobedili i Ruse i Brazilce u SL, dok su Nemci u kvalifikacijama za SP bili dosta losi. Sve osim sigurne i ubedljive pobede Srbije bilo bi veliko izenenadjenje. Vidim da je i kvota slicna cak i manja ponegde nego u mecu sa Bugarima. Ali videcemo kako ce to izgledati na samom terenu.
                          Nemci nama nikako ne leze, uostalom dobili su nas u kvalifikacijama za OI, nemamo bas pozitivan skor sa njima u poslednjih par godina.
                          Ako bi gledali kvote, onda je Italija bez pola tima trebala juce da dobije nezgodnu Belgiju sa nekih 3:1.
                          Last edited by Radulov47; 01-09-17, 12:02.

                          Comment


                          • Gledao sam WL u pravu je Noto sto se Rusa tice bili su kriminalni B postava,al i mi smo delovali ko da bas tempiramo formu za EP i to mi se svidelo tad jer meni su EP,WC i Ol bitnije
                            Francuzi su igrali tamo jako i ful i desilo im se sad ovo nesto slicno ko nama prosle godine,kad nam je top forma bila na WL

                            Realno ne podcenjujem Nemce al sve sem pobede veliko iznenadnje za mene.Ocekujem finale sa Rusima,mada simapticni su Belgijanci

                            Comment


                            • Originally posted by Radulov47 View Post
                              Nemci nama nikako ne leze, uostalom dobili su nas u kvalifikacijama za OI, nemamo bas pozitivan skor sa njima u poslednjih par godina.
                              Ako bi gledali kvote, onda je Italija bez pola tima trebala juce da dobije nezgodnu Belgiju sa nekih 3:1.
                              Tacno da nam Nemci ne leze ali ne mozes da poredis njihovu formu sada i onu pre godinu dana. Kao sto rekoh u kvalifikacijama za SP bili su dosta losi. Sto se tice kvote vec sam ranije napsiao da je Francuska izgubila od Ceske na kvotu 1,01 ali oni su zaita bili kriminalno losi na ovom EP. Mi smo u usponu forme, igramo na visokom nivou i prema tome jesmo favoriti i to veliki ali to treba pokazati na terenu naravno. Ocekujem pobedu 3:0 ili 3:1 u najgorem slucaju.

                              Comment


                              • Ajmo Nikola udri Djanija...opet, ko nekad!

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X