Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za prvi set, igrale smo potpuno ravnopravno, i vodile 17:16.
    U zavrsnici, bolje i koncentrisanije Amerikanke dobijaju 25:22
    Strasno su jake, verovatno najvece kandidatkinje za titulu.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Pocetak ubedljiv za USO, ali Rasic smecom i sa dobrim blokom i as servisom stizemo od 2:5 do izjednacenja.
      Amerikanke opet na +2, i odlicnim smecom idu na 3 razlike-1.tta 8:5.
      Prijem nam je popustio, ali blok nas odrzava u igri.
      Dobar napad i blok Amerikanki i odose na +4
      Jelena i Tijana smecevima smanjuju na -2, a Tijana sevrisom smanjuje na -1.
      Sada je rezultatska klackalica 1-2 razlike za njih.
      Tijana je silna, ali kod njih se ne zna koja je bolja.
      Milena pa Tijana i izjednacenje.
      Odlican prijem, Maja i Milena i drzimo prikljucak-16:15 za nas
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Cao cao, ukljucujem se i ja Dodacu da sam sa Boskovicevom prije 3 god bio na kampu u Trebinju
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Milena odlican servis i imamo+2.
          Sada klackalica ali u nasu korist, ali one smecom i servisom izjednacuju i prelaze u prednost, 19:18- napravise seriju od 3 poena.
          Ponovo prijem los i +2 za njih., pa 3-kako igraju zavrsnice -nezadrzivo
          Izblokirana Brankica i 4 set lopte, i koriste prvu, 25:2o.
          Nema se sta zameriti,nase daju sve od sebe, ali ne vredi-ko kaznena ekspedeicija su
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by quard1aN View Post
            Cao cao, ukljucujem se i ja Dodacu da sam sa Boskovicevom prije 3 god bio na kampu u Trebinju

            Pretpostavio sam da si ti umesan
            I kod nje i kod Brankice se vidi

            Kad bi uzele jean setic, znacilo bi im za samopouzdanje
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Katastrofa od servisa protiv ovakvog protivnika, kao i prijem. Krsmanović jako loša.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koliko gluposti, čak i u lošem setu za Amerikanke.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Isto kao u prva dva, samo da se ponadamo, a onda zavrsnica...
                  A i ovaj sudija jede"pite"
                  Ja sam zadovoljan, ovo je nas maksimum-sa 'bacuskama"cemo de se pocupamo
                  Mora i Joca da se ukljuci, da malo rastereti Tijanicu
                  Licno sam pre za Stefanu, nego za Natasu, koja mi deluje nekako apaticno



                  Spoiler
                  Ovaj Tezic bar vatrira, ukazuje, hrabri-
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Prijem nam je ocajan. Ne samo danas, vec generalno. Bukvalno ne mogu da se setim situacija gde smo imali perfektan, da Maja moze da radi sta hoce sa tom loptom. I pored toga, svaki set smo igrali egal i onda pucali kad je najbitnije, u samoj zavrsnici.. bas frustrirajuce. Nadam se i da cemo Jovanu gledati protiv Rusije, koliki god da je talenat, ne moze niko da me ubedi da je Tijana trenutno bolja od nje. Igramo SP, postoje druga mesta gde se ona moze i treba razvijati. Ipak, cisto sumnjam da ce se to i desiti.. U medjuvremenu da se nadamo da ce Brazil da otrese Rusiju veceras i da nam olaksa posao

                    Comment


                    • Nasim damama je dovoljan i bod /odnosno da dobijemo 2 seta sa Ruskinjama/, da bi bile trece u grupi i usle u 3. fazu, jer je Brazil pobedio Rusiju.
                      Sportski je nadati se, da ce nase da idu na pobedu protiv svetskih prvakinja, jer je to jedini i pravi put, za ostvarenje uspeha



                      Spoiler
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Sto bi rekli 'JA VJERUJEM'. Kad bi odigrale kao prvi set sa Brazilkama, pa da to uduplaju, eto top 6
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Necu ni da gledam vise.. kako su nesposobne

                          Comment


                          • Cudi me da Jovan nista ne komentarise, vjv je zauzet
                            Odlicna igra u prvom setu, igralo se na razliku. Imali smo dvije set lopte, ali smo los prijem imali i prokockale su to nase cure. Bez nekih velikih zamjerki ovaj prvi set. Nek nastave ovako samo. Odlicne na sredini, prije svega Rasicka. BOSKOVIC 9 poena
                            1 0 za Rusiju
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Kada se ovakav set izgubi.... sada će biti mnogo teže za bilo šta
                              Previše grešaka, čak 6, a Ruskinje samo dve.
                              Last edited by miloolja; 05-10-14, 16:35.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kada se ovakav set izgubi.... sada će biti mnogo teže za bilo šta
                                Previše grešaka, čak 6, a Ruskinje samo dve.
                                Zenska posla. Fali nam Brankica
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X