Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidimo malo i Ivovica na 2. tajm, sa ubedljivih 16:6. Kao da su i bugari"digli ruke"
    Ipak na kraju rutinski-"pobedi se u zube ne gleda"
    Bata, vrhunski-kao i uvek, Marko solidan, ostali korektni. Urosa skoro ne treba komentarisati a i Majstorovic slabo.
    Dobro je da su vezane 2 pobede. Sada da pokusamo da sredimo jake amere
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Danas kupio karte i za SAD. Hajde vise da ih operemo obje i da idemo na zavrsni u Italiju
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • Veceras u 8 prvi od dva najvaznija meca Srbije u SL. Pasce USA na Spensu. Cuvajte se te plave cete..
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Uros izgleda da popravlja utisak, a Bata razorno na 14:13.
          Na 2.tajm 16:15- Bata sta dohvati, pretvara u poen.
          Bata, pa Uros za 3 razlike.
          Marko pametno i 19:15. i ponovo Markoni odrzava 4 razlike.
          Klackalica3-4 razlike. Ameri smanjuju na 2, ali prelaz i opet idemo na sigurnih 3, a Nikola snazno i 4 razlike.
          Ulazilo u zavrsnicu 23:19, a Lisinac nas fenomenalnim blokom , dovodi na poen do seta, i pajpom odlicni Nikola, zavrsni 25 poen za ubedljivih 2:0
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ajmo momci jos naredni set. Bata je bas popravio servis
            Nikola deluje raspolozeno. Jovovic odlicno razigrava ekipu, i stize da blokira, za 6:2.
            O Bati sve naj-skoro nepogresiv.
            Bravo momci, na 1.tajm,sa ubedljivih 8:3
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Odlicno nastavljamo- idemo na 11:6.
              Sve nam polazi od ruke, ameri deluju dosta sterilno.
              Bas delujemo mocno-a oseca se velika energija i od publike
              Sad u reziji brace, efektan poen
              Na 2.tajm, ubedljivih 16:10.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Srbija-Srbija.
                Sta rade Marko i Srecko, neprelazni
                Gde ovo provuce Nikola-i nezaobilazni terminator Bata:wthy
                Uros je popravio utisak
                Sigurno privodimo set, i Nikola tacka na"I"-ubedljivih 3:0
                Bice interesantno da li ce amerikanci da se oporave, ali veceras nisu imali nikakve sanse
                Nasi maksimalni u svakom pogledu.Koncentrisani i kompaktni, prakticno bez oscilacija
                Last edited by jovan; 04-07-14, 20:36.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • 3:0 - SJAJNO!!! Sada nam bilo kakva pobeda u nedelju odgovara! Pobedom od 3:0 ili 3:1 smo svakako ispred Amerikanaca, a cak i pobedom od 3:2 idemo u Firencu, posto cemo u slucaju takve pobede imati isti broj bodova kao i USA, ali i bolji set kolicnik za 1. Bravo momci, bravo! Jos malo i to je to! Nis i Novi Sad su bili fantasticni, sada je na Beogradu da se pokaze i da ponese momke do zavrsnog turnira.

                  Comment


                  • Ne znam sta si Jovane pisao, mrzi me pregledati Ali vjerujem da si objektivno izvjestavao utakmicu :P Mogu samo reci da maleni Uros Kovacevic ne zna da doda najprostiju kontru prstima, ali zato kakve lude poteze u napadu ima... Jednom rijecju, M*DA.
                    Drago mi je sto sam bio na ovako vaznoj utakmici, ujedno i pobjedi nasih plavih. Jako cudna postava USA, nisam gledao na tv, pa nzm sta je pricao. Ali kontam da se Matt ANderson nikako ne uklapa u korektora jer se vidi da ne zna udariti tu loptu kako treba. Inace, idol mi je bio, ali u Beogradu mu zelim sve najgore
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by quard1aN View Post
                      Ne znam sta si Jovane pisao, mrzi me pregledati Ali vjerujem da si objektivno izvjestavao utakmicu :P Mogu samo reci da maleni Uros Kovacevic ne zna da doda najprostiju kontru prstima, ali zato kakve lude poteze u napadu ima... Jednom rijecju, M*DA.
                      Drago mi je sto sam bio na ovako vaznoj utakmici, ujedno i pobjedi nasih plavih. Jako cudna postava USA, nisam gledao na tv, pa nzm sta je pricao. Ali kontam da se Matt ANderson nikako ne uklapa u korektora jer se vidi da ne zna udariti tu loptu kako treba. Inace, idol mi je bio, ali u Beogradu mu zelim sve najgore


                      Drago mi je,da menjas za "malkice" misljenje o Urosu
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Kako se beše zvao onaj ćelavi Amerikanac, čini mi se da više ne igra za SAD, bio je životinja.

                        Nadam se da dobijamo i ovu poslednju utakmicu u grupi, idemo na pobedu, da se izbori F6

                        Comment


                        • Originally posted by jovan View Post
                          Drago mi je,da menjas za "malkice" misljenje o Urosu
                          A uvijek ce biti veoma nisko, jer je djecko prepotentan. Znam to licno, jer nije dolazio na Balkanijade, nego samo svjetska igrao

                          Originally posted by AleksaVP View Post
                          Kako se beše zvao onaj ćelavi Amerikanac, čini mi se da više ne igra za SAD, bio je životinja.

                          Nadam se da dobijamo i ovu poslednju utakmicu u grupi, idemo na pobedu, da se izbori F6

                          Zvao se Stanley, #13 je bio i korekcija. Imao je svojevremeno 4/5 sezona za redom najbolji servis SL i svi su ga se bojali. Mislim da na njega mislis jer ipak Donald Suxho je bio tehnicar, a Priddy prosjecan primac. Od ostalih celavaca
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by quard1aN View Post
                            Zvao se Stanley, #13 je bio i korekcija. Imao je svojevremeno 4/5 sezona za redom najbolji servis SL i svi su ga se bojali. Mislim da na njega mislis jer ipak Donald Suxho je bio tehnicar, a Priddy prosjecan primac. Od ostalih celavaca
                            Jeste, na Stanleyja mislim, kakva je životinja bio, kod Amerikanaca sam se najviše njega bojao. Nzm, nekako mi Ameri deluju slabije nego pre, možda su krenuli u smenu generacija, nisam gledao naše mečeve sa njima ove godine u SL.

                            Comment


                            • Definitivna smjena generacija. Od staraca im igra samo Lee. Moze se reci i Anderson, ali ipak je on dosta mladji. Kapiten im je onaj broj 12, za lika nikad cuo nisam. Libero dijete neko takodje... Ma kako god, nema vise Stenlija, i sutra dobijamo i idemo u Firencu
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro ste se drzali momci bez mene
                                To Urose,"sivi ticu".
                                Ameri deluje puno odlucnije, bar u pocetku-konacno ih stigosmo na 14
                                Na drugi tajm, 2 razlike za goste
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X