Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Neposredno po okončanju finala sam sišao na teren da izbliza snimim pobednički štimung.

      http://www.youtube.com/user/farfande.../0/_yDEYE84oZk
      Last edited by Farfan; 04-10-11, 13:06.

      Comment


      • Nemice su se brzo psihički oporavile od poraza prdruživši se srpskim šampionkama u igranju kola. Dobro su se uklopile, mora da su lužičke Srkinje.

        Comment


        • Sličica nikad dosta, a devojke su sigurno zaslužile da se malo i pretera...







          I i ovde imate još puno lepih...

          http://galerija.ossrb.org/thumbnails...m=lastup&cat=0
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • E ovo nema veze sa devojkama, već momci iz Zvezde pobedili Partizan sa 3:2 u prvom Superkupu Srbije... jeeeeeaaaaah

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Prisutvovala si pobedi?

              Comment


              • Jelena Nikolić u MONDU: Uh… šta bi ovo?!

                Kapitenka odbojkaške reprezentacije je nepuna dva dana po osvajanju zlatne medalje na Evropskom prvenstvu bila gost naše redakcije i četovala sa posetiocima MONDA. Pročitajte šta je sve rekla.

                Ivan PG: Jeco, veliki pozdrav iz Crne Gore! Baš smo od srca navijali za Vas, jer ste to zaslužili. A pitanje za tebe je: Šta ti je prošlo kroz glavu kad je Terzić rekao "...imamao pravo da izgubimo, ali nemamo pravo da se predamo..." I ako te ne smaram previše, da mi preporučiš neku knjigu ;))))

                "Ivane, ćao! Pozdrav Podgorici. Za vreme EP sam čitala knjigu "Vođa bez titule", koju bih preporučila svima. Dosta je poučna. Pri 0:6... Lagala bih kada bih rekla da sam mislila da ćemo pobediti, međutim kada sam videla da postoji mala šansa, gde je publika odigrala ključnu ulolgu i dala nam krila, to smo iskoristile", odgovorila je Jelena Nikolić.

                jodzi: Zašto ništa nije bilo priređeno ispred Skupštine, a fakat je da ste to više nego zaslužili?

                "I kada su vaterpolisti igrali u Beogradu nije bilo priređeno slavlje. Nekako mislim da su svi koji su bili u Pioniru, pa i posle u gradu, osetili našu energiju. Nisam osećala da treba da idemo ispred Skupštine. Svi koji su hteli da nas pozdrave došli su ne samo na finalni meč, nego od početka EP".

                Kocka4295: Izvini što te davim, ali ja imam problema što se tiče treme pred neki važan turnir, stalno je prisutna..A zanima me da li si i ti imala tremu pred finale i ako jesi, kako si je savladala? Usput, verovatnoća izlaska ovog pitanja je kao dobitak na lutriji.

                "Kocka, trema je normalna stvar i treba je prihvatiti. Ja mogu da kažem da su nama bile teže ove prve utakmice, nego ove na kraju. Koliko god domaća publika bila prednost, na početku može da bude i mana, naročito kada stvari ne idu onako kako bi trebalo. Međutim uz publiku kakvu smo mi imali trema nije mogla da postoji, već samo pozitivan naboj".

                Miloš: Šta ti je prvo prošlo kroz glavu nakon meča, kad si shvatila da je Nemica promašila servis?

                "Pomislila sam, "uh šta bi ovo", jer sam se spremala za prijem. Ne mogu da zamislim kako se ta devojka osećala. Nisam imala vremena da mislim, pošto smo odjednom svi bili na podu. Sećam se samo huka publike i skakanja, tako da je to verovatno bio pokazatelj da smo osvojili zlato".

                Cioffi: Zašto si promenila broj na leđima u reprezentaciji?

                "Počela sam da treniram sa brojem 12 , pa sam onda bila 15 i onda smo se Anja i ja zamenile. Anja je uzela 15, a ja 1 i to nam je donelo sreću na SP u Japanu. Međutim, ove godine sam sa klubom i brojem 12 osvojila LŠ. Tako da sam pomislila da će mi se posrećiti. Kada me je selektor zvao samo sam poželela da uzmem broj 12".

                Dejan: Svaka čast na uspjehu. Volio bih da te pitam za mišljenje o jednoj stvari. Zaista nas je krenulo u sportu. Prvo Nole, odbojkaši, pa evo sad i vi. Ali košarkaši nisu uspjeli. Koliko sam ja zapazio, oni su na neki način "olajani". Dok je dobro svi te vole, a kad jednom zakažeš, svi te grde. Jeste li vi, glavni akteri svega toga, svjijesni ove činjenice? Kako to podnosite i interesuje me vaše mišljenje...Veliki pozdrav iz Prijedora.

                "To je normalna stvar. Mi smo toga svesni. Meni je žao što se dobre stvari brzo zaboravljaju, međutim to u sportu tako funkcioniše - uvek se pamti onaj poslednji uspeh ili neuspeh. Žao mi je što brzo gubimo veru određene igrale ili trenere, zbog kojih smo se toliko radovali. Mi smo sportisiti i navikli smo da se nosimo sa takvim stvarima. Ili si pukovnik ili si pokojnik".

                Estain: U kakvom si odnosu sa Majom Ognjenović?

                "Maja je moja cimerka i sa njom provodim najviše vremena. Van terena se dosta družimo. S obzirom koliko leta već igramo zajedno nekad kažem da živimo zajedno pet meseci, kao u braku".

                Guest: Šta mislis o onom radovanju sa tvojim turskim klubom protiv Zvezde u Šumicama? Skakala si kao da si veća Turkinja od svi njih tamo.

                " Zanimljivo.... Da li je trebalo da se izvinim za pobedu? Skakala sam posle svake utakmice, jer smo svaku pobedile i osvojile Ligu šampiona. Ne moram da budem Turkinja da bih se radovala".

                Guest: Da li si uvek bila ponosna na svoju visinu, ili si bar neki put tugovala, tj jel si ikada htela da budes mala devojcica, samo malko niza?

                "Posle srednje škole sam naglo izrasla. Pored visine bila sam premršava i to mi je bio veći problem. Koliko god se trudila nisam uspevala da se ugojim. To nije izgledalo baš najbolje. Sada mi je problem jer ne mogu da obujem cipelu sa štiklom od 10 cenitmetara. Imam problem u izboru cipela, jer za mene nije prava cipela ako nema štiklu bar 10 centimetara".

                Robi: Da te pitam nešto, ja sam u situaciji, da mi dođe da prestanem da se bavim sportom jer sam imao tešku povredu i sada mi jako teško ide povratak nazad, dođe mi čak da odustanem, pa da te pitam za savat, i da li si imala teške situacije u svojoj karijeri?

                "Ja sam prvi put bila povređena ove godine. Operisala sam petu, što me je koštalo tri meseca pauze. Moram da kažem da sam svakoga dana imala borbu u sebi da li da odustanem ili ne, mislila sam da neću uspeti da se spremim za EP. Ali imala sam veru da, ako uspem makar jednim poenom doprinesem uspehu reprezentacije na EP, nastavim dalje. Savetujem ti i kada misliš da je nemoguće nastaviš dalje".

                Marko Rep. Srpska: Da li znas koliko vas ljudi iz Republike Srpske vole? Sve najbolje u daljoj karijeri,reprezentativnoj i klupskoj,i njoj i svim nasim djevojkama.

                "Podršku iz Republike Srpske osećamo. Iz sveg srca se zahvaljujemo i znamo da nas oni prate sa posebnim žarom. Kada spomenem i Republiku Srpsku, ne mogu da ne spomenem i moju Crnu Goru, jer moja porodica je odatle i da se njima zahvalim, jer su mi preneli euforiju koja je vladala u svim gradovima Crne Gore".

                Sladjan: Da li uvek govoris istinu ili umeš i da slazeš?

                "Slađane, ne umem da lažem i to volilm. Kada sam bila klinka nisam uspevala da slažem nikada, ako bih bila provaljena, bila bih kažnjena i drago mi je što su mi roditelji tako vaspitali. Ne treba nikada lagati, čak ni za sitnice, jer to vrlo lako prelazi u naviku".

                jelena s Jelena, carice, svaka vam čast, najbolje ste. Koliko je potrebno odricanja da bi se postiglo nešto što ste vi devojke postigle?

                "Potrebno je mnogo odricanja, često se zapitaš da li je stvarno vredno toga. Recimo da ja poslednjih deset leta nisam imala pošteno letovanje. Ovog leta je bilo prvi prvi put, jer bila sam povređena pa sam imala tri meseca pauze. Teško je održavati kontakt sa svim prijateljima, sport je surov, često menjamo gradove. Ali nama se vratilo kroz uspeh".

                Sladjan: Da možeš da biraš, koje tri vrline bi izabrala?? Pozdrav iz Kosovske Mitrovice.

                "Vrline ili imaš ili nemaš, jednostavno se ne biraju. Najvažnije je da si iskren pre svega prema sebi, hrabar i dosledan onome što zamisliš".

                Pedja: Prvo veliki pozdrav kapitenu i čestitke na zlatu. Pošto sam pročitao sve koliko su trenirale pitao bih Jelenu kako provodi slobodno vreme, čime se zabavlja, da li je u vezi..

                "Viđam se sa društvom koliko mogu, volim da čitam, da idem u pozorište. U principu, zavisi gde sam, da li sam u Istanbulu ili Beogradu. Omiljeni dan mi je nedelja, jer mi je jedini slobodan".
                http://www.mondo.rs/s219580/Ostali_s...ta_bi_ovo.html
                sigpic

                Comment


                • Cestitam.Steta pokvarili ste nam slavlje,ali sve u svemu jedna veoma zanimljiva i neisvesna utakmica do kraja.Bice prilike za revans ;)
                  CZ-JK-Elton John-Diva

                  Comment


                  • I kao što Boričić reče juče na konferenciji za novinare:

                    "Klubovi su heroji našeg sporta, jer rade u izuzetno teškim uslovima. Izvanredni rezultati naših odbojkaša i odbojkašica krunisani zlatnim evropskim medaljama, nisu u skladu sa statusom klubova koji jedva preživljavaju. Odbojka je u lokalnim zajednicama svrstana u drugu kategoriju. Neko je odredio da odbojka spada u ostale sportove.
                    Klubovi često ne mogu da dobiju prostor u školskim dvoranama, iz jednostavnog razloga što se te hale izdaju za druge namene.
                    Sada tačno znamo koliko sredstava dobijamo iz državniog budžeta. Imamo podršku za takmičarski i školski program. Jeidno nismo zadovoljni činjenicom da dobijamo slikovito rečeno, jedan kolač, koji je teško ravnpravno podeliti. Nosimo se sa teškoćama jer vrlo dobro znamo koliko je teško celom našem narodu. Želja nam je da u narednom periodu odbranimo kvaklitet i status naše odbojke, kao i da poboljšamo infrastrukturu", rekao je Boričić i dodao da je olimpijska medalja prvi veliki naredni cilj.
                    "Spremni smo da i dalje ulažemo ogromnu energiju, a kontinuitet kvaliteta obezbedjen je za narednih 10 do 15 godina."

                    Predsednik OSS je podsetio na činjenicu i da su odbojkaške selekcije Srbije ove sezone odigrale 172 utakmice, a da je na 18 medjunarodnih takmičenja osvojeno 15 medalja.
                    Last edited by miloolja; 12-10-11, 12:58.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Oce neko da pise nesto ovde???

                      Comment


                      • I ja se to pitam.. još razmišljam o novim podtemama, a ono ni ova ne ide nešto...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odbojkaši Crvene zvezde pobedili su u Talinu domaći Selver sa 3:2 u setovima (21:25, 19:25, 25:20, 28:26, 15:13), u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Cev.
                          Revanš meč igraće se u sredu, 26. oktobra, u 18.00 u beogradskoj dvorani "Šumice".

                          Ako posle tog duela obe ekipe budu imale po jednu pobedu, pobednika će odlučiti "zlatni set".
                          Pobednik ovog dvomeča sastaće se sa boljim iz duela Arago Set (Francuska) - Dinamo Bukurešt (Rumunija). Francuzi su prvi meč dobili sa 3:2 u setovima.
                          Last edited by miloolja; 21-10-11, 09:39. Reason: zaboravila smajli
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odbojkasi Partizana () su juce odigrali premijerni mec u LS.Protiv vicesampiona Poljske su odigrali solidno,uspeli da uzmu jedan set ali nista vise od toga.Poljska ekipa je delovala kao da igra protiv juniora,jedini set koji je Partizan dobio,ucinio je to zahvaljujuci sopstvenom bloku i greskama protivnika.Mec je okarakterisao veliki broj servis gresaka igraca Partizana(Cak 20!) i fantastican blok domacina.Najefikasniji u redovima Partizana su bili
                            Minic sa 19 poena(9 gresaka,5 izbl)i Mijailovic sa 17 poena(6 gresaka i 7 izbl).Nastavila se crna serija nasih klbova u LS jer pobedu nemamo u 19 poslednjih duela.

                            Odigrana je i prva utakmica treceg kola nase lige,Vojvodina je u Kragujevcu porazila domaci Radnicki rezultatom 3-1.U ekipi Vojvodine Mrdak 20 poena,Ivovic 16.

                            Comment


                            • Ženska seniorska reprezentacija Srbije okupila se 17.10. u beogradskom hotelu “M” i počela je pripreme za Svetski Kup u Japanu.

                              Zoran Terzić, prvi trener seniorki Srbije, na pripreme je pozvao 15 igračica, koje će se pripremati za XI Svetski Kup 2011., koji će se odigrati od 04. – 18. novembra u Japanu.


                              Na spisku su:

                              Tehničari: ANA ANTONIJEVIĆ (KAN, FRANCUSKA) I BOJANA ŽIVKOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA).

                              Libera: SUZANA ĆEBIĆ (ZUL, NEMAČKA) I SILVIJA POPOVIĆ (RABITA BAKU, AZERBEJDŽAN).

                              Blokeri: NATAŠA KRSMANOVIĆ (RABITA BAKU , AZERBEJDŽAN), MILENA RAŠIĆ (KAN, FRANCUSKA), NAĐA NINKOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA) I STEFANA VELJKOVIĆ (ASISTEL NOVARA, ITALIJA).

                              Korektori i primači: JOVANA BRAKOČEVIĆ (JT MARVELOUS, JAPAN), SANJA MALAGURSKI (ASISTEL NOVARA, ITALIJA), BRIŽITKA MOLNAR (NEC REDROKETS, JAPAN), JOVANA VESOVIĆ (KONSTANCA, RUMUNIJA), TIJANA MALEŠEVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA), ANA LAZAREVIĆ (VIZURA, BEOGRAD) I ANA BJELICA (CRVENA ZVEZDA).


                              Last edited by miloolja; 22-10-11, 20:59.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment





                              • SENIORI – XII SVETSKI KUP 2011. (20. NOVEMBAR – 04. DECEMBAR) – RASPORED UTAKMICA:

                                I RUNDA:
                                A GRUPA – NAGOJA (DVORANA NIPONGAIŠI: 8000):
                                1. KOLO – NEDELJA, 20. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – ARGENTINA 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – KUBA 15,00 (07,00)
                                IRAN – JAPAN 18,20 (10,20)
                                2. KOLO – PONEDELJAK, 21. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – POLJSKA 15,00 (07,00)
                                KUBA – IRAN 11,00 (03,00)
                                ARGENTINA – JAPAN 18,20 (10,20)
                                3. KOLO – UTORAK, 22. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – IRAN 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – ARGENTINA 15,00 (07,00)
                                KUBA – JAPAN 18,20 (10,20)

                                B GRUPA – KAGOŠIMA:
                                1. KOLO – NEDELJA, 20. NOVEMBAR:
                                SAD – KINA 11,00 (03,00)
                                ITALIJA – RUSIJA 15,00 (07,00)
                                BRAZIL – EGIPAT 18,20 (10,20)
                                2. KOLO – PONEDELJAK, 21. NOVEMBAR:
                                ITALIJA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – SAD 15,00 (07,00)
                                RUSIJA – KINA 18,20 (10,20)
                                3. KOLO – UTORAK, 22. NOVEMBAR:
                                KINA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – ITALIJA 15,00 (07,00)
                                SAD – RUSIJA 18,20 (10,20)

                                II RUNDA:
                                A GRUPA – OSAKA (CENTRALNA DVORANA: 8200):
                                4. KOLO – ČETVRTAK, 24. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – JAPAN 18,20 (10,20)
                                ARGENTINA – KUBA 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – IRAN 15,00 (07,00)
                                5. KOLO – PETAK, 25. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – KUBA 15,00 (07,00)
                                ARGENTINA – IRAN 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – JAPAN 18,20 (10,20)

                                B GRUPA – KUMAMOTO:
                                4. KOLO – ČETVRTAK, 24. NOVEMBAR:
                                SAD – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – RUSIJA 15,00 (07,00)
                                ITALIJA – KINA 18,20 (10,20)
                                5. KOLO – PETAK, 25. NOVEMBAR:
                                RUSIJA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – KINA 15,00 (07,00)
                                SAD – ITALIJA 18,20 (10,20)

                                III RUNDA:
                                B GRUPA – HAMAMACU (HAMAMACU ARENA: 5000):
                                6. KOLO – NEDELJA, 27. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – RUSIJA 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – ARGENTINA 15,00 (07,00)
                                KUBA – ITALIJA 18,20 (10,20)
                                7. KOLO – PONEDELJAK, 28. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – ITALIJA 18,20 (10,20)
                                ARGENTINA – RUSIJA 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – KUBA 15,00 (07,00)
                                8. KOLO – UTORAK, 29. NOVEMBAR:
                                SRBIJA – BRAZIL 18,20 (10,20)
                                KUBA – RUSIJA 11,00 (03,00)
                                ARGENTINA – ITALIJA 15,00 (07,00)

                                A GRUPA – FUKUOKA:
                                6. KOLO – NEDELJA, 27. NOVEMBAR:
                                IRAN – SAD 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – KINA 15,00 (07,00)
                                JAPAN – EGIPAT 18,20 (10,20)
                                7. KOLO – PONEDELJAK, 28. NOVEMBAR:
                                IRAN – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – SAD 15,00 (07,00)
                                JAPAN – KINA 18,20 (10,20)
                                8. KOLO – UTORAK, 29. NOVEMBAR:
                                POLJSKA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                IRAN – KINA 15,00 (07,00)
                                JAPAN – SAD 18,20 (10,20)

                                IV RUNDA:
                                B GRUPA – TOKIO (DVORANA METROPOLITAN):
                                9. KOLO – PETAK, 02. DECEMBAR:
                                SRBIJA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                KUBA – KINA 15,00 (07,00)
                                ARGENTINA – SAD 18,20 (10,20)
                                10. KOLO – SUBOTA, 03. DECEMBAR:
                                SRBIJA – KINA 11,00 (03,00)
                                ARGENTINA – EGIPAT 15,00 (07,00)
                                KUBA – SAD 18,20 (10,20)
                                11. KOLO – NEDELJA, 04. DECEMBAR:
                                SRBIJA – SAD 17,00 (09,00)
                                KUBA – EGIPAT 11,00 (03,00)
                                ARGENTINA – KINA 14,00 (06,00)

                                A GRUPA – TOKIO (DVORANA JOJOGI):
                                9. KOLO – PETAK, 02. DECEMBAR:
                                BRAZIL – IRAN 11,00 (03,00)
                                POLJSKA – ITALIJA 15,00 (07,00)
                                RUSIJA – JAPAN 18,20 (10,20)
                                10. KOLO – SUBOTA, 03. DECEMBAR:
                                RUSIJA – IRAN 11,00 (03,00)
                                BRAZIL – POLJSKA 15,00 (07,00)
                                ITALIJA – JAPAN 18,20 (10,20)
                                11. KOLO – NEDELJA, 04. DECEMBAR:
                                POLJSKA – RUSIJA 11,00 (03,00)
                                ITALIJA – IRAN 15,00 (07,00)
                                BRAZIL – JAPAN 18,20 (10,20)

                                Plasman na Olimpijske igre 2012. u Londonu izboriće tri prvoplasirane reprezentacije.
                                Last edited by miloolja; 24-10-11, 16:26.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X