Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ona


    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment






    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • kako su samo slatke i kako dobro i hrabro igraju..
        sad mi žao što se završilo,ja bi ih gledala stalno..

        bravo,bravo devojke!!!
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Evo odakle sam gledala i ovu utakmicu!
            Fotografija0521.jpg
            Ispostavilo se da je sam vrh tribina odlicno mesto za one koji skacu kao ludi (poput mene)!
            Jos sam otela kumu Deliji neku pistalicu da glava zaboli od nje, i duvala sam u nju bez prestanka! Mnogi u mojoj blizini su pola utakmice proveli sa prstima u usima! Nista im nece faliti!
            #58

            Comment


            • Sad dođoh sa slvljeničke pijanke.

              Dodela titule i intorniranje himne (od 4:59 do 7:20).

              Last edited by Farfan; 03-10-11, 01:11.

              Comment










              • Last edited by Farfan; 03-10-11, 01:04.

                Comment


                • Originally posted by Pablo View Post
                  Ljudi, sta se desilo sa Nemicom na mec lopti? Pala, okliznula se, uplasila se... ?
                  zapela o liniju
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Svaka cast!Bio sam presrecan!Joca igra kao Miljkovic,Maju Ognjenovic obozavam,Jelena Nikolic je grom!! Bravo bravo bravo!Totalna dominacija srpskog sporta! skoro pa je tako bravo,sve ste lutke!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Joco, uvek smo uz tebe



                      Last edited by miloolja; 03-10-11, 10:37.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




















                      • Last edited by Farfan; 03-10-11, 13:04.

                        Comment


                        • Peon za titulu prvaka Evrope i "Marš na Drinu".

                          Comment


                          • pročitah danas u novinama podatak da je srpska odbojka ove godine od 12 takmičenja u svim kategorijama pobedila na 10..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Tačno je da smo 15 godina u vrhu svetske odbojke ali imah bojazan da je naše prisustvo među odbojkaškim hipersilama, ugroženo!
                              Pitao sam se na šta će ličiti organizacija igre nakon penzonisanja legendranog tehničara Nikole Grbića.: Втхи:
                              Skeptizam je bila podgrejan rezultatskim krahom u Svetskoj ligi, nismo uspeli da prođemo izuzetno slabu grupu u kojoj su nam konkurenti bili Argentina, Finska i Portugal.

                              Plašio sam se da je moguća "holandizacija" naše odbojke.Verovatno je većini poznata strašna generacije Holandije.

                              Riđokosi Bas Van Der Gor,Blanže, Zverev i Šul su bili osovina njihove reprezentacije koja je čak osvojila OI 1996. u Atlanti a godinu dana docnije i titulu prvaka Evrope. Nakon odlaska te generacije njihova odbojka je dospela na margine svetskih zbivanja.

                              Ništa nije naslućivalo jesenju odbojkašku bajku.

                              Mi smo deceniju i po, što u vrhu, što pri vrhu, svetske odbojke, i to će sudeći po rezultatima mlađih kategorija, na našu sreću, potrajti još dugo, dugoooo.

                              Imali smo sreću da se početkom i srednihom 90-tih pojave dve izuzetno moćne generacije koje su se jedno vreme preklapale.

                              Prva: Željko Petrović, Željko Tanasković, Rajko Jokanović, Slobodan Kovač, Dejan Batez, Đorđe Đurić, Dejan Brđović

                              Druga: Vladimir Grbić, Nikola Grbić, Slobodan Boškan, Andrija Gerić, Đula Mešter, Goran Vujević, Igor Vušurević, Vasa Mijić, Ivan Miljković

                              Oni su na odeću srpskog sporta stavili svetsko odbojkaško odlikovanje prvog stepena.

                              Akteulna: Nikola Rosić, Nikola Kovačević,Miloš Nikić,Ivan Miljković/Saša Starović, Dragan Stanković, Marko Podraščanin, Vlado Petković

                              Ženska reprezentacija je uspela da nadomesti odlaske Anje Spasojević, Vesne Čitaković i Ivane Đerisilo ubacivši na upražnjena mesta Brižitku Milnar, Milenu Rašić i Jovanu Brakočević.

                              Radi se planski.
                              Last edited by Farfan; 04-10-11, 12:19.

                              Comment


                              • Najjaci savez u drzavi,rade ko sekta.Definitvino najbolja godina u nasoj istoriji sto se odbojke tice.Nema brige za dalje dok je Boricic tu ;)

                                Comment

                                Working...
                                X