Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična igra devojaka. Mnogo ozbiljniji pristup. Dobar prijem, odbrana, napokon i blok proradio...
    Naravno treba se okrenuti odmah 1/2finalu i meču protiv Turkinja, koji će sigurno biti mnogo teži. Nije mala stvar izbaciti Ruskinje sa 3:0.

    Bilo bi stvarno lepo pa da u subotu Pionir bude pun.
    Ne znam zašto je to tako, da li su stvarno Beograđani toliko razmaženi, kao što se stalno potencira, ali je neverovatno da jedan takav događaj kao što je 1/4finale EP u tvom gradu, gde pri tome igra i tvoja reprezentacija, bude onako smešno posećen. Da su nešto slično igrali oni nesrećni fudbaleri (mada znamo da se to neća desiti, naravno) stadion bi bio pun.
    Stvarno sramota!

    SRBIJA - POLJSKA 3:0 (25:14, 25:20, 26:24)

    BEOGRAD – SUBOTA, 01. OKTOBAR:

    POLUFINALE:


    ITALIJA – NEMAČKA – 17 h

    SRBIJA - TURSKA -20 h
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Svaka cast devojkama! Pokazale su karakter. Igrale su efikasno,brzo,ali i vrlo lepo za oko
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        Rusija izgubila

        Nije iznenađenje, Koshelova i legenda ženske odbojke Sokolova nisu došle, prva je bila vjerovatno najbolja igračica na prošlom SP.

        Svaka čast za naše, ali treba se okrenuti polufinalu, velika je šansa za finale. Još ću pomisliti da smo namjerno izgubili od Njemačke, da bi imali lakši put 3 set je bio neizvjestan zahvaljujući majstorijama Molnar u prijemu, 3-4 poena je kiksala, i ona najviše brine, sve ostalo je super, blok je završio priču.

        Comment


        • Nemice rasturile Italijanke, lagano

          Eto prilike da im se revansiramo u finalu, ali prvo da dobijemo Tursku

          Comment


          • Odoh ja sada put Pionira.

            Brakočević: Napunite Pionir i već vodimo sa 1:0
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Odoh ja sada put Pionira.
              I ja spremna za utakmicu!!! Vidimo se!!!
              #58

              Comment


              • Samo napred devojke, uz vas smo
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • 25:10

                  Samo tako nastaviti i izgaziti, pa sutra sa Nemicama za titulu
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Moze li Turska da dobije ovaj mec?? Radi se o jakoj ekipi, pa me bas interesuje dal' da probam...

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Moze li Turska da dobije ovaj mec?? Radi se o jakoj ekipi, pa me bas interesuje dal' da probam...
                      Bolje nemoj, izgorele su u atmosferi. Mozda jesu kvalitetnije od nasih, mada je i to upitno (jedino je Neslihan svetsk klasa), ali sigurno nece dobiti.
                      Last edited by Nebojsa; 01-10-11, 19:39.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Nemaju pojma ove Turkinje

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Bolje nemoj, izgorele su u atmosferi. Mozda jesu kvalitetnije od nasih, mada je i to upitno (jedino je Neslihan svetsk klasa), ali sigurno nece dobiti.
                          A sto znam... Zenski sportovi su vidjeli i vece preokrete... Kvota ogromna trenutno... Racunam na neku kvotu 35 nakon 2:0 za Srbiju... Ako posmatramo poslednje rez, ovo je 3:0 za Srbiju...

                          Comment


                          • Slazem se, ali ovo je domaci teren, nema sanse da izgubis ovo na domacem terenu. Nemaju jednostavno Turkinje igracice koje ovo mogu da okrenu. Da je Italija, ne kazem, onda je moguce, ali ni Italijanke da nas nisu uspele da okrenu 0:2.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Turkinje nemaju igracicu koja ce uzeti loptu i odservirati 5-6 poena za redom...

                              Comment


                              • Sta da ti kazem, igraj ako hoces, samo ti tvrdim da ovo ne moze da se okrene. Turkinje ce sada nevidjeno rizikovati, kada ti tako gori pod nogama nikako nije dobro i vodi u greske. Videces uostalom, ovo ce biti klackalica set koji ce Turkinje izgubiti u poslednjih 5 poena sa 4 greske.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X