Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PEVAJ SRBIJO, ZEMLJO JUNAKA!

    SAMPIONI EVROPE!!!
    "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

    Comment


    • Hicemo medalju za Draganu
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kakav uspeh! Kakav timski duh! Koliko srce! Vracaju veru u srpski sport!

        Miljkovic, Petkovic, Nikic i ostala ekipa...Naklon do poda!

        I samo da pomenem sjajnog Kolakovica, verovao je u ove momke i napravio je novi tim kojim se ponosi cela Srbija!


        PLAVA CETA

        http://www.youtube.com/watch?v=NCpBt...&feature=share

        Comment


        • Kakav MVP takvi šampioni!
          A tek primač i bloker...takvi i šampioni
          Last edited by miloolja; 18-09-11, 19:26.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I najbolja animatorka turnira -luče iz Kasidola!
            #58

            Comment


            • Bravo sinoviiiiii....Bravo momci,niko nije ovo ocekivao,svaka cast momci.
              Srbija!!!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ovo k'o kod kuće jbga, ma i bolje
                Svaka čast dijaspori, još jednom!

                A šta kažete, kakav je pehar?
                A ne ko one staklene pločice za 2. i 3. mesto
                Last edited by miloolja; 18-09-11, 19:39.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kakve scene... nezaboravno stvarno
                  Olja verujem da je tebi ova pobeda posebno draga, uzivaj
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • I, da ne zaboravim da cestitam ovo zlato nasem selektoru, toliko je vec sa reprezentacijom, toliko nas vec drzi u samom svetskom vrhu i potpuno je zasluzio ovu medalju, bravo Igore, nadam se da ces nas voditi jos dugo sa uspehom!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Fenomenalno,ali realno juce je bilo finale,vidjelo se to danas po Rusima.Ipak je trebalo naci snage posle iscrpljujuceg meca juce,zato je veoma bitno sto se nije otislo u peti set.
                      Ova ekipa ne moze po imenima,pa ajde i kvalitetom da parira nekadasnjim,ali imaju momci veliko srce i vidi se da se odlicno slazu,to je najvaznije na kraju krajeva.
                      Odlicno tempirana forma,islo se na 6, mjesto donijelizlato
                      Kapa dolje momci!
                      sigpic

                      Comment


                      • Veliko bravo za zlatne momke Kako Kolaković uvijek pronađe flotere koji ulaze sa klupe, čovjek je čudo. Prošle godine Terzić, sada je dodao Rašića, ubiše ljuti flotom Scena utakmice, Nikić pogađa neodbranjiv servis negdje sredinom 4 seta, naši se raduju, a on u 9 metru radi sklekove
                        Svaka čast Miljkoviću, njegovo najbolje reprezentativno izdanje, poentirao je preko dvojnih, trojnih blokova, ma kada god je trebalo.
                        Nikola Kovačević najbolji primač Dražen će sigurno reći, nije čudo, imao je od koga naučiti
                        Urošu 3 zlatna medalja u jednoj godini, u ekipnim sportovima na reprezentativnom planu, to je nemoguće, osim ako se ne zovete Uroš.

                        Comment


                        • kakav timski duh,kakva hemija u timu,kakva publika kakav melem za oci kada neko tako gine za otadzbinu .IDEMO BRE MAJSTORI ! sutra u 12:30 docek,ja sam tamo.NEKA KRENE PESMA NASA

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Mada skenjao sam se kad sam cuo ministarku Samardzic kad je rekla:"oh,ja sam egzaltirana".
                            Izgleda da joj je druzenje sa Draganom Mirkovic dobro doslo da nauci neki termin koji razume jedno 3% nasih ljudi.Jednom ljakse,uvek ljakse!
                            Al sve je objasnio Miljkovic facom kad mu je urucivala medalju.
                            Last edited by Drazen 3; 18-09-11, 20:33.

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Mada skenjao sam se kad sam cuo ministarku Samardzic kad je rekla:"oh,ja sam egzaltirana".
                              Izgleda da joj je druzenje sa Draganom Mirkovic dobro doslo da nauci neki termin koji razume jedno 3% nasih ljudi.Jednom ljakse,uvek ljakse!
                              Al sve je objasnio Miljkovic facom kad mu je urucivala medalju.

                              Umrla sam od smeha...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Da li ce posle ove fantasticne pobede odbojkasa neka televizija (B92) odvojiti bar jedan dan da im posvetu svu paznju, da analizira njihove meceve, da napravi neku specijalnu emisiju, itd..itd...
                                Da li ce? Mislim da nece.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X