Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fali mu par cm, al' zato skace kao Nate Robinson.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Fali mu par cm, al' zato skace kao Nate Robinson.

      Ne, skače kao Spud Webb

      Comment


      • nisam gledala celu utakmicu, samo pola četvrtog i peti set, ali svaka im čast kako su se borili.
        sigpic

        Comment


        • Hvala im za sve... Srcano su se borili i isplatilo se... BRAVO MOMCI! DANAS PO ZLATO!!!

          Comment


          • vi ste heroji momci ma sta god uradili danas.idemo da preskocimo jos jedan stepenik,pa da vas docekamo kako vam i dolikuje ispred skupstine !! inace,sramota da formula 1,poker i moto gp imaju svoj odeljak na forumu a odbojka je u ostalim sportovima
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Comment


              • samo da kazem da sam bio ubijedjen u pobjedu srbije,cak sam i igrao na njih! a kvota bila 3.60 ali pao sam na neke pacijente
                idemo veceras!!!!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Rusi bez srebra,Poljska je pobedila bacuske 3-1

                  Comment


                  • Rusi koji su bili favoriti za zlato, i to poprilicno veliki favoriti, ostali su bez medalje

                    Comment


                    • Tesko je reci bilo sta pametno u ovom momentu... Svi se nadamo pobedi, svi smo vec zadovoljni postignutim. Koliki moze da bude efekat jedne utakmice videli smo sa Rusima danas, oni bi Poljake istalambasali u bilo kom drugom scenariju.
                      Sada je neophodno onu veliku pobedu pretvoriti u pozitivnu energiju za napad na Italiju. Danas se necemo boriti protiv onakvog servisa i bloka kao juce, ali igramo protiv ekipe koja vrlo lici na nas. Treba nam danas bolji Petkovic, nivo odbrane od juce, jos jedna onakva partija nasih primaca (u ovo nekako najmanje verujem ali dobro) i Ivan na vrhuncu moci. Srecom, protiv Italijana necemo morati da odigramo 120% kao sinoc, dovoljno ce biti i 110%
                      Bitno je da se ne razigra Mastrandjelo, jer cemo onda mnogo morati da pazimo na njihov prvi tempo, sto ce Travici dati priliku i za takve akcije i da siri na obe strane. Onda cemo morati i da serviramo mnogo agresivnije, da pomerimo tehnicara, a juce smo Ruse jako poremetili sporijim taktickim servisima.
                      Jako mi je drago sto sam sada na RTSu video Vanju i novosadsku legendu Vasu Mijica.
                      Last edited by Nebojsa; 18-09-11, 16:44.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Aj da vidimo možemo li danas da dobijemo odbojkaški melem na teniske rane...

                        Comment


                        • Zasto,kako,nikome nije sad vazno, bitno je da za manje od 5 minuta ukrstamo koplja sa Italijom,nekada svetskom velesilom a danas manje-vise naturalizovanom ekipom,koja pokusava da odbrani renome koji je gradila decenijama.Igrati u Italiji pre 10-15 godina na klupskom nivou znacilo je da se pripada samom kremu svetske odbojke,bila je to stvar presitza,pitanje casti koju su doziveli samo najbolji igraca i treneri tadasnjeg sveta odbojke,a mi smo ih imali u velikom broju.Svakako nasa istorija u odbojci je mnogo duza i starija ali te 90-te uzimamo kao pocetak kraja jedne generacije koja je obelezila proteklih 15-20 godina nase i svetske odbojke.Svakako glavna imena nase odbojke u toj protekloj deceniji pripadaju braci Grbic.Njih vise nema,mladji od brace Grbic se oprostio od reprezentacije na proslom svetskom prvenstvu,i tako je od nase jedine zlatne olimpijske generacije ostao samo jedan clan,jedna karika u lancu a to je Ivan MIljkovic,danasnji kapiten nase selekcije,igrac koji je ucestvoao u osvajanju jedine zlatne medalje pre tacno deset godina.Tada u finalu smo pobedili,slucajnost ili ne,danasnjeg protivnika Italiju.
                          Pre pocetka prvenstva,najavljivali su iz reprezentacije samo borbu,nikakve medalje nisu obecavane,nikakve zelje nisu iskazane pa su tako i skromno ispraceni sa aerodorma bez ikakve medijske paznje i pompe.
                          Prvenstvo je pocelo utakmicom protiv Turske,lagano smo izasli kao pobenici iz tog duela.Uledila je Slovenija koja je bila malo tvrdji orah ali koju smo uz pomoc najboljeg igraca i kapitena reprezentacije uspeli da salomimo rezultatom 3-1.Utakmica protiv Austrije,pratkicno oznacava nov pocetak nase odbojke jer su u toj utakmicu sansu dobili najmladji clanovi reprezentacije koji su talentom i kvalitetom pleniili po terenu i pokazali da ce biti prava buducnost nase i svetske odbojke.Utakmicom protiv Francuske u cetvrtfinalu,dokazali smo da smo jak kolektiv sa pravim vodjom,Miljkovicem koji je mec zavrsio sa 30 poena.Usledio je mec protiv Rusije,koji svakako pripada istoriji jer je to mozda i najkavaliteniji ujedno i najzanimljiviji mec koji smo imali prilike da gledamo u reprezentatvinom planu,ne racunajuci najbolji mec ikada(finale protiv Brazila pre par godina).
                          Svaka reprezentacija ima svoje mane i vrline,rak rane u ekipi i prave lidere,ali eto kad se ostvari rezulltat sve to pada u vodu i pamti se samo krajnji rezultat.Pocetak kraja kao sto rekoh,jer gde su poceli braca Grbici tu mozda zavrsava Ivan Miljkovic poslednji mohikanac te generacije.
                          Uzivajte
                          PS:Morao sam nesto da napisem,jace je od mene bilo.

                          Comment


                          • Nadam se samo da necemo po pravilu prevazilaziti ocekivanja, a onda pokleknuti u najvaznijem mecu. Idemo bre momci da se konacno uzme neko zlato bre, zasluzili ste!!!




                            EDIT: Nego, je l' ima neki Italijan kod ovih zabara? Zaytsev, Lasko, Travica, Cernic... Sramota bre
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Dobro je,dobar prijem,malo losa realizacija al jbg.Malo Vlado kenja sa napadom iz zone odbrane,malo se Kolakovic zajebao sa izmenom pa nam je Travica kuvao,malo od po svakog al dobro.Nasi su u drugom,samo prijem da bude kao u prvih 22-23 poena.

                              Comment


                              • Ima ih u tragovima. Postali su nesto kao Nemci u basketu pre nekoliko godina.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X