Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Link ko hoce da gleda polufianle Srbija -Rusija u 21 h ,veceras
    http://www.soccertvlive.net/watch/77606/1/watch-russia-vs-serbia.html

    Comment


    • http://www.b92.net/sport/odbojka/ves...&nav_id=530915

      Rusi su ipak bili preveliki zalogaj, steta, ali svaka cast momcima i puno srece u borbi za bronzu

      http://www.mondo.rs/s214293/Sport/Ostali_sportovi/ODBOJKA-_Geric_u_Vojvodini_.html

      Evo jedne zanimljive vesti, Geric trenira sa Vojvodinom i mozda se vrati u klub odakle je poceo uspon do visina.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Juniori Srbije osvojili bronzanu medalju na SP u odbojci
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odlican uspeh! Bravo majstori!

          Comment


          • Nije ovo nikakav uspeh,ovo je najmanje sto su mogli da urade.Daleko najtalentovanija nasa generacija,samo je opet trener bio problem.

            Comment


            • "Nije ovo nikakav uspeh"!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije uspeh,nije ni tragedija,ali da su mogli vise-mogli su

                Comment


                • Mladi su oni momci, sigurno da delom i zato ima oscilacija. Ali je to onda do trenera da vrati na pravi kolosek. Bitno je da se ne prekine kontinuitet osvajanja medalja te generacije. Neka odrze pobednicki mentalitet. Ne moze se uvek biti sampion...
                  Znam da sam dosadan, ali bas nisam upucen. Ima li kojeg korisnog tehnicara u toj ekipi? Vidim da pucaca imamo za izvoz.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jedva su se provukli do polufinala, i to srecom, i ponovo bronza nije uspeh...?
                    Last edited by Dusan; 11-08-11, 11:49.

                    Comment


                    • Pa ako su se jedva provukli, kako onda nije uspeh?
                      Treći na svetu!!! Eheeej!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja, ja kazem da je uspeh ;)

                        Comment


                        • Nisam videla znak pitanja
                          Često me krasi brzopletost
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nisi ti kriva, ja sam kriv, kasno sam stavio znak pitanja

                            Comment


                            • To sto su mladi pada u vodu ako se pogledaju njihove uloge u klubovima u kojima su igrali,svi su bili vazan deo svoje ekipe.Atanasijevic je uzeo titulu,Jovovi dizao u Vojvodini,Kovacevic igrao LS,ostali su bili standardni prvotimci u Zvezdi,Ribnici,Vojvodini itd.Ponavljao sam milion puta,ali moram i jos jednom-ovo je geeracija koja se radja jednom u 100 godina,mi ovakve talente nismo nikada imali(Kovacevic,Atanasijevic,Jovovic i ostali manje-vise).Iskljuciva krivica je trenera Zarkovica jer je od pocetka forsirao glavne igrace,nije pustao igrace sa klupe da igraju.U drugoj fazi doslo je do zamora dvojece glavnih,i kad su oni stali sve je stalo.Ova generacija je svoje zavrsila,Samo Kovacevic ostaje jer je 93. godiste.Sledi kadetsko prvenstvo u Argentini za kadete.
                              Sto se tehnicara tice,Maksim Buculjevic je bio rezervni tehnicar,Jovovic je prvi.Maksim igra za Zvezdu(prosle sezone je bio u Novom Sadu na pozajmici,ove sezone ce igrati u Zvezdi).Nikola Jovovic je po talentu odmah iza Nikole Grbica,presao je iz Vojvodine u Fridrishafen,nosi titulu najboljeg tehnicara u Evropi za mladje kategorije.

                              Comment


                              • Da trener snosi deo "krivice" za određene segmente, je nesumnjivo, ali kada ovako postavljaš stvari, ovaj igra ovde i osvojio ovo, onaj onde... tada po toj logici fudbaleri su do sada morali bar tri puta postati prvaci sveta i to u više kategorija. Pa valjda to ne ide baš tako.
                                Iskreno se nadam da se ova generacija neće "pogubiti" i da tek pravi rad i uspesi dolaze.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X