Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Odbojka

    Izgubismo od Japana 3:1 #%d*
    sigpic

    Comment


    • Odg: Odbojka

      axaxaxaxaxa vladane pedofilu ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- zar biberceta na sliku>?????? ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- koji car ti je dao to majke ti da stavis? @R&}* #$&+|r ^*#(-
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: Odbojka

        [quote author=Flash link=topic=2685.msg187912#msg187912 date=1288709917]
        Ma osvajamo ovo svetsko prvenstvo lagano &amp;+I}\
        [/quote]

        Uuu, tesko, realno gledano ne mozemo ni do medalje, ali navijacki gledano mozemo.

        Comment


        • Odg: Odbojka

          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2685.msg188345#msg188345 date=1288811706]
          axaxaxaxaxa vladane pedofilu ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- zar biberceta na sliku&gt;?????? ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- koji car ti je dao to majke ti da stavis? @R&amp;}* #$&amp;+|r ^*#(-
          [/quote]
          Ovo sam ja sam stavio,sad sam faca,tako su mi svi rekli $%&amp;5qw7
          Bieber je super,15 miliona ljudi ga dnevno gleda na YT &amp;+I}\
          sigpic

          Comment


          • Odg: Odbojka

            [quote author=Vladan link=topic=2685.msg188354#msg188354 date=1288812011]
            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2685.msg188345#msg188345 date=1288811706]
            axaxaxaxaxa vladane pedofilu ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- zar biberceta na sliku&gt;?????? ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- koji car ti je dao to majke ti da stavis? @R&amp;}* #$&amp;+|r ^*#(-
            [/quote]
            Ovo sam ja sam stavio,sad sam faca,tako su mi svi rekli $%&amp;5qw7
            Bieber je super,15 miliona ljudi ga dnevno gleda na YT &amp;+I}\
            [/quote]

            Pogledaj koliko ima Dislike-ova iliti Unlike-ova.

            Comment


            • Odg: Odbojka

              Pa kad su ljubomorni na njega,mali je kul ^%@7f
              Njega i Miley Cyrus obozavam &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
              sigpic

              Comment


              • Odg: Odbojka

                [quote author=Vladan link=topic=2685.msg188357#msg188357 date=1288812154]
                Pa kad su ljubomorni na njega,mali je kul ^%@7f
                Njega i Miley Cyrus obozavam &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                [/quote]

                Kao da imas 9 god.

                Comment


                • Odg: Odbojka

                  Ne znam kakve veze ima Biberce sa odbojkom ali dobro... &amp;*#GI(]
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Odbojka

                    [quote author=Flash link=topic=2685.msg188477#msg188477 date=1288821573]
                    Ne znam kakve veze ima Biberce sa odbojkom ali dobro... &amp;*#GI(]
                    [/quote]

                    Ima, zabiberio bi mu glavu sa odbojkaskom loptom. %QWT&amp;W

                    Comment


                    • Odg: Odbojka

                      Ne mrzim ja malog ali ono kada okrene kosu povraca mi se imam takvog lika u skoli koji ima istu takvu frizuru i to radi sa kosom i ide da vidi u wc-u kakva mu je frizura pa se ceslja i nosi lak za kosu #&amp;^Dk* mislim ok je justin stvarno ima 1 ok pesmu mislim koliko sam cula ne slusam ga,ali lik ne zna sta je NEMACKA! To je sramota ...
                      @Flash otkud znas mozda igra rekreativno negde?!salim se $#^%RT
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Odbojka

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2685.msg188532#msg188532 date=1288824639]
                        Ne mrzim ja malog ali ono kada okrene kosu povraca mi se imam takvog lika u skoli koji ima istu takvu frizuru i to radi sa kosom i ide da vidi u wc-u kakva mu je frizura pa se ceslja i nosi lak za kosu #&amp;^Dk* mislim ok je justin stvarno ima 1 ok pesmu mislim koliko sam cula ne slusam ga,ali lik ne zna sta je NEMACKA! To je sramota ...
                        @Flash otkud znas mozda igra rekreativno negde?!salim se $#^%RT
                        [/quote]

                        Nosi lak za kosu u skoli. Hahahah. &amp;*#GI(]

                        Comment


                        • Odg: Odbojka

                          Nov poraz nasih ovog puta od Turske neocekivano #%d* #%d*
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: Odbojka

                            Jbg sta da se radi, idemo dalje, sledeca je protiv Kine...
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Odbojka

                              Idemo dalje! #$&amp;+|r #$&amp;+|r #$&amp;+|r

                              Comment


                              • Odg: Odbojka

                                SP: Srbija u igri za polufinale



                                Odbojkašice Srbije ostvarile su prvu pobedu u drugoj fazi takmičenja na Svetskom prvenstvu u Japanu i ostale u igri za ulazak u polufinale.

                                Srbija je rano ujutru u nedelju po našem vremenu u drugom kolu četvrtfinalne E grupe pobedila selekciju Kine sa 3:1 (21:25, 25:20, 25:22, 25:22).

                                Odbojkašice Srbije će u E grupi odigrati još dve utakmice, protiv Rusije i na kraju Južne Koreje.

                                U najvažnijem meču u E četvrtfinalnoj grupi, Srbija je savladala Kinu i pokazala da je zaboravila dva prethodna meča. Ponovo su izabranice Zorana Terzića &quot;ginule&quot; za svaku loptu i svaki poen i to je donelo rezultat.

                                Početak meča je pripao Kini i, što je još gore, sve je ličilo na duel protiv Turske. Ipak, uspela je Srbija u završnici prvog seta da podigne nivo igre, istina nedovoljno za preokret u prvom setu.

                                Od drugog seta potpuno drugačija priča. Srbija je osvajala poene u serijama i odličnim odbranama i blokovima stvarala šanse za kontranapade, koji su bili ubitačni. Posle izjednačenja, usledilo je i vođstvo od 2:1 u setovima.

                                Naravno, Kinsekinje se nisu predavale i imale su prednost od pet poena na drugom tehničkom odmoru (16:11). Posle odmora usledila je serija Srbije, koja je izjednačila. Pri rezultatu 22:22 na servis liniju je stala Milena Rašić i tu ostala do kraja meča. Tri odlična servisa, odlične odbrane i blokovi Nataše Krsmanović bili su neophodni i dovoljni za novi trijumf u Tokiju.

                                U preostala dva susreta protiv Rusije i Koreje, ali i u zavisnosti od ostalih rezultata u grupi, Srbija će tražiti svoju šansu za što bolji plasman.

                                Ponedeljak je na šampionatu u Japanu slobodan dan. Srbija će u 3. kolu E četvrtfinalne grupe igrati protiv Rusije, u utorak, 09. novembra od 03.15 časova po našem vremenu.

                                Srbija: Nikolić (16), Brakočević (19), Malagurski (1), Krsmanović (12), Majstorović, Molnar (14), Antonijević (5), Vesović, Ognjenović (3), Veljković, Rašić (13), Ćebić. Treneri: Zoran Terzić I Branko Kovačević.

                                Kina: Vang (19), L. Žang (6), Jang, Šeng (1), Žu (1), K. Žang, Vei (1), Li (6), Ksu, Ksue (12), Čen (1), Ma (13). Treneri: Ju Đuemin I Lai Javen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X