Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlasnik Forward ekipe uhapšen i u pritvoru je u Švajcarskoj. Zamrznuti su mu računi i sredstva, među njima i račun tima i nepoznato je hoće li tim moći da otputuje za Indi... Malverzacije su i ranije bile prisutne, priča sa FTR-ovom šasijom je meni jedna od omiljenih. Aleix Espragaro, takođe, nije dobio poslednji deo plate sve do pred trku u Italiji...

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Nisam ni sumnjao, ovakvu bruku (kao što je ova sezona) bivši šampionski tim nije smeo nikako da dozvoli sebi.

        Comment


        • Tuzne vesti... Napustio nas je jedan divan momak i odlican vozac
          Pocivaj u miru.
          sigpic

          Comment


          • Utorak SK1 22:00h Moto GP Special: Put u Barselonu

            Comment


            • I dalje se ne zna da li ce se Forward Racing tim pojaviti na Indy-ju. Ocajnicki traze nove sponzore i pokusavaju da naprave finansijsku konstrukciju.

              Dorna ne preduzima nikakve akcije niti ima plan za spasavanje ekipe, bar za sada...
              Last edited by nb_korac; 22-07-15, 12:29.
              sigpic

              Comment


              • Kako Srđan đuska na kraju.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Kako Srđan đuska na kraju.
                  Ko su bili gosti prve emisije, nisam gledao.

                  Comment


                  • Originally posted by Dule Krtola View Post
                    Ko su bili gosti prve emisije, nisam gledao.
                    Do sada su bili intervjui sa A.Marquezom, Quartararom, Bautistom, A.Espargarom, Vinjalesom i Zarcom. Mislim da nisam nikog izostavila.
                    Ako imas na Tv-u onu opciju da gledas ispocetka unazad 72h, obavezno baci pogled. Bas je bilo zanimljivo!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace, ovog vikenda je trka 8h Suzuke.

                      Yamaha najbrza na prvom treningu:
                      http://www.crash.net/motogp/news/221...-practice.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by nb_korac View Post
                        Do sada su bili intervjui sa A.Marquezom, Quartararom, Bautistom, A.Espargarom, Vinjalesom i Zarcom. Mislim da nisam nikog izostavila.
                        Ako imas na Tv-u onu opciju da gledas ispocetka unazad 72h, obavezno baci pogled. Bas je bilo zanimljivo!!!
                        E koje sam sreće. Piii
                        Hoće li izaći snimci i na youtube?

                        Comment


                        • Jel samo utorkom emisija ili ima neki drugi dan?gledao ssm prvi dek ali isam video drugi ?koliko uopste traje emisija ?

                          Comment


                          • Originally posted by Drezik View Post
                            Jel samo utorkom emisija ili ima neki drugi dan?gledao ssm prvi dek ali isam video drugi ?koliko uopste traje emisija ?
                            U utorak je bio prvi dio, a juče drugi dio.
                            Biće večeras od ponoći snimci prve dvije epizode na SK1.

                            Sledelća epizoda bi trebala biti u srijedu (29.7.), zove se "Iza kulisa".

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              U utorak je bio prvi dio, a juče drugi dio.
                              Biće večeras od ponoći snimci prve dvije epizode na SK1.

                              Sledelća epizoda bi trebala biti u srijedu (29.7.), zove se "Iza kulisa".
                              Ok ,mislim cisto da znam,posto nema bas nekih najava :/

                              Comment


                              • Polomi se Stoner najstrasnije!
                                Sto nije odabrao nesto malo lakse za takmicenje.
                                Zadnji info je da je polomio kljucnu kost, a i leva noga je pretrpela povredu.
                                Last edited by Gogi; 26-07-15, 08:28.
                                sigpic
                                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                                Comment

                                Working...
                                X