Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aprilija 2015. u Moto GP, za njih ce da vozi Bautista. Nezvanicno
    VDS potvrdio ulazak u kraljevsku klasu
    Ko ce onda na fabricku Hondicu? Mozda Pol Espargaro?
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Espargaro će teško na tu Hondu ona je predviđena za Skota Redinga mislim ipak je to klupski kolega Bautisti...

      Comment


      • Originally posted by cavu View Post
        Espargaro će teško na tu Hondu ona je predviđena za Skota Redinga mislim ipak je to klupski kolega Bautisti...
        Ne kvari mi snove
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Pokušavam da budem kao Srđan surovo realan

          Comment


          • Zna li se ko će doći umjesto Livia Loia(Moto3) i oće li on đe preći?

            Comment


            • Leon Camier umjesto Nikija Hejdena? Jorgovan od 2016. u Dukatiju?
              Rabat ne zeli da predje u Moto GP, nego ce ostati u moto2 sa VDS?
              Avintija mozda prelazi na Dukati... Drago mi je vidjeti uz Pola Espargara da stoji mogucnost prelaska u fabricku Yamahu ako Lorenzo ode
              Jack Miller umjesto Stefana Bradla?
              Jao svakakvih glasina i gluposti, ali nista o Loiju nema. Tj o Sniperu
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Red Bull od sledeće godine znato više sponzoriše Hondu. Kontam da se Repsol sprema na povlačenje, pre nekog vremena su obnovili ugovor, ali samo na tri godine čini mi se...

                Evo i još jedan tekst za sve one koji ne shvataju šta je sa Dukcima...

                http://www.motorsportmagazine.com/ra...lem-at-ducati/
                Last edited by Vanja #66; 31-07-14, 22:35.

                Comment


                • Superiska , Cal napusta ducati . Ianone dobija mesto na fabrickom Ducatiju , gde ce Cal , to se ne zna jos

                  E da i ko je rekao da sad Italijanima srce nije na mestu
                  Last edited by Drezik; 02-08-14, 15:33.

                  Comment


                  • http://www.motogp.com/en/news/2014/I...+Team+for+2015

                    Drago mi je za Janonea, zaslužio je, ali mi je žao Kala, valjda će se snaći, možda se vrati u Tech3, ko zna
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Cal ide u LCR, HRC ga je želeo i prošle godine. Super za Iannonea, samo da ne pređe ko Spies ili slično, mada sumnjam da bi se Gigi tako brukao... Bradl će po svemu sudeći u Forward, De Angelis će menjati Edwardsa u Brnu i možda još nekim trkama u sezoni. U Gresiniu je izgleda izvesno da Redding dobija RC213V, a da će Miller na RCV1000R. Smithovo mesto u Tech3 je još uvek nedefinisano, kao i da li će LCR izvući Hondu od Abrahama...

                      Osim ovoga, Aprillia je otkupila MotoGP mesto i tim PBM-a, dakle dva nova proizvođača u sezoni... Plus najava KTM-a od 2017... Pa neka budu i ona jeftina opcija...
                      Last edited by Vanja #66; 02-08-14, 17:48.

                      Comment


                      • Toooooo Cal je trebao da sedne jos prosle sezone na LCR ali dobro nikad nije kasno,mislim da ce da objasni neke stvari samo da ga Ducati nije previse istraumirao jedva cekam da ga vidim na Hondi ...zao mi je Bradl-a navijao sam za njega ali realno nije zasluzio tu masinu....ne mogu da verujem koliko informacija i to pozitivnih stani Miler preskace moto 2 ne mogu da verujem da to rade samo zbog navijaca iz Australije to mi nedeluje ni malo dobro po njega mislim da nema dovoljno iskustva i da ce ga sticati na tezi i pogresan nacin ....sta se dogadja sa Nakagamijem jel dolazi u Moto GP ili je Honda odustala od njega?
                        Last edited by dzoni gp; 02-08-14, 18:31.
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Sve u svemu garantuju nam zanimljivu sezonu, ako Markez bude ispred svih barem će biti zanimljivije iza njega. Super za Kala i Redinga, za Milera se plašim da je požurio, videćemo. A Štefan
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • @realnost , tako sam mislio da ce biti i ove godine , kad ono stativa .Samo j3dna trka je bila interesanta a ostale ko u pozoristu.Mir i tisina -.-

                            Comment


                            • Originally posted by dzoni gp View Post
                              Toooooo Cal je trebao da sedne jos prosle sezone na LCR ali dobro nikad nije kasno,mislim da ce da objasni neke stvari samo da ga Ducati nije previse istraumirao jedva cekam da ga vidim na Hondi ...zao mi je Bradl-a navijao sam za njega ali realno nije zasluzio tu masinu....ne mogu da verujem koliko informacija i to pozitivnih stani Miler preskace moto 2 ne mogu da verujem da to rade samo zbog navijaca iz Australije to mi nedeluje ni malo dobro po njega mislim da nema dovoljno iskustva i da ce ga sticati na tezi i pogresan nacin ....sta se dogadja sa Nakagamijem jel dolazi u Moto GP ili je Honda odustala od njega?
                              Cal ne bi trebao biti istraumiran, a isto tako mislim da će mu Honda odgovarati. Nije bila za njega Lorenzova puter-Yamaha, njemu treba nešto što može da uhvati za rogove i jaše kroz koridu. Samo da nije bik kome stalno klecnu prednje noge i on je OK. Ali, hajde, da ne baksuziramo - Cal sucks!

                              Miller u MGP može proći sasvim OK, visok je momak i uvek može da se nabaci još malo mišića preko zime. Znaju ovi iz Dorne šta rade, ne bi ga gurali da misle da se neće snaći jer bi to onda bilo mnogo gore... Teže će biti nego u Moto2, ali isto tako neće morati da se odučava od nekih stvari.

                              Sumnjam da je iko očekivao ovakvu antiklimatičnu sezonu od Nakagamia, pa ni Honda. Obzirom da ga niko ni ne pominje u spekulacijama, to bi značilo da za njega nema mesta.

                              Comment


                              • Bas to htedoh da kazem za Calov nacin voznje ali sve opise Vanja Hvala Vanja !

                                Comment

                                Working...
                                X