Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem da vidim tandem Hejden - E.Laverti, ali u motogp Apriliji.

    Comment


    • Izgleda da ce pre biti Hayden i De Puniet... Espargaru Yamaha izgleda zeli da plati otkup ugovora za 2014. sa Asparom, 600 000 evrica, da bi otisao u NGM, Edwards za sad tamo ostaje, a Spies je po svemu sudeci van trka do kraja sezone. Jos gore po njega, Ducati izgleda zeli raskid ugovora, iako je ugovor za 2013/14. Bas bedak...

      http://www.motomatters.com/news/2013..._600000_e.html

      Comment


      • Strana broj 46 .... Simbolicno , jos ako bi mogla biti uradjena sa zutom pozadinom , onako iz postovanja

        Pozdrav svim ljubiteljima MotoGP-ja , uzivajte u Mizanu ;)

        Comment


        • sto se mene tice,mogao bi ceo motogp deo da se oboji u zuto
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • http://www.motomatters.com/news/2013...spies_for.html

            Hernandez menja Spies-a u Pramacu do kraja sezone. Posle toga se nista ne zna...

            Comment


            • Steta za Spiza, ali moras priznati da je odlicna prilika za Jonija da se pokaze van CRT sivila

              Comment


              • To jeste, samo ako se do sad tamo nije pokazao nekako sumnjam da ce i sad pokazati Bog zna sta... Danasnji rezultat ne mozemo da racunamo jer mu je prvi put, nadam se da ce dobiti neki dodatni test do sledece trke, jer ce biti fijasko ako se to ne desi, ali nekako mi nije pokazao to sto sam ocekivao na ART motoru. Nema motor kao Espargaro, ali je dosta blizu sa de Punietom... Da, svakako, motivacija ume da bude znacajna, ali ono sto je pokazao bez nje i nije nesto...

                Comment


                • Caterham ce u potpunosti sponzorisati novi Moto2 tim sledece godine, koristice Suter sasiju (dakle jeftinija varijanta, ali jako dobra svejedno, vrlo solidno za tim koji tek ulazi)... Zele Kallia i Aegertera...

                  Od 2015. planiraju da udju u Supersport klasu sa svojim motorom, a takodje se planira 50 000 motora od 250ccm bazirani na Moto3 klasi, ali izgleda sikljucivo za Malezijsko trziste (veze sa F1 timom ocigledno imaju veliki uticaj, tj. sam Tony Fernandes).

                  http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...aterham-moto2/

                  Abraham kao i Spies propusta ostatak sezone... Lele, ovo skoro nije bilo...

                  http://www.autosport.com/news/report.php/id/109950

                  Jos se ne zna ko ce da ga menja, ali izgleda da nece biti Ceh...
                  Last edited by Vanja #66; 18-09-13, 19:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Abraham kao i Spies propusta ostatak sezone... Lele, ovo skoro nije bilo...
                    sta li ce sa spizom biti
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel se nešto zna više o Valentinovom timu za Moto 3 ?
                      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                      Comment


                      • Originally posted by denia_el View Post
                        sta li ce sa spizom biti
                        On ugovor ima i nema nameru da olaksa Ducatiju da ga se otarase. Medjutim, nazalost, ne zavisi previse od njega... Mislim da ce lako naci neki drugi angazman u ostalim timovima koji nece imati Factory Option motore, ali da bi to bilo iole kvalitetno morao bi da sedne u NGM ili Aspar, a ta 2 tima deluju popunjeno trenutno...

                        Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
                        Jel se nešto zna više o Valentinovom timu za Moto 3 ?
                        Osim onoga sto sam napisao na temi trke nista vise. Mislim da cemo o tome nesto vise znati tek krajem sezone, za sad se verovatno fokusira da sto bolje zavrsi ovu godinu i uzme jos neki podijum ili proba cak i da pobedi....

                        Comment


                        • http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...oduction-bike/

                          A top rider on Honda’s new production RCV1000R MotoGP bike will be capable of upsetting the formbook to beat full factory prototype 1000cc machines at some tracks in 2014.

                          Honda’s production bike qualifies for the new non-factory rules, which permits it to run 24 litres of fuel and use Bridgestone’s special soft tyres.

                          That’s four more litres than the factory bikes to be campaigned by the likes of Marc Marquez and Valentino Rossi.

                          Many feel that will be a significant advantage at tracks like Qatar, Silverstone and Motegi, where fuel consumption is always critical.

                          HRC boss Shuhei Nakamoto told MCN: “In qualifying the factory machines are at full power but during the race we cannot use full power because of 20 litres. So in the race the gap will be closer for the production bikes with 24 litres. I’ve no doubt a top level rider on some circuits could be in the top six with the production bike. If Casey (Stoner) rode one maybe he can win at Phillip Island (laughs)."

                          British rider Scott Redding will race the new RCV1000R for Fausto Gresini’s squad next season, but Nakamoto added that the cost to develop the new project had surpassed initial estimates.

                          He added: “I am happy with the performance and reliability but not happy about cost. It is much more than we thought it would be but Honda is committed to this project. We will not pass the development costs onto the customers - Honda will pay for this."
                          Svaka cast Hondi, to za njih nije puno novca, ali timovima ce svakako znaciti...

                          Comment


                          • crni je izgleda pogodio Aprillijin sastav za sledecu godinu - Hayden i mladji Laverty koji ce doci iz WSBK... Eugene ce preci na #50 u tom slucaju...

                            U NGM-u ce izgleda ostati Edwards, a Espargaro je po spanskim novinarima potpisao dvogodisnji ugovor.

                            U PBM-u ce ostati Laverty stariji, a dolazi Alex Lowes iz BSB, koji je tamo vrlo pristojan, drugi u sampionatu, James Ellison kao neka referenca je 4. Oba vozaca ce biti na PBM sasiji sa Aprillijinim motorima.

                            U Avintiju bi dosao Hernandez, Barbera bi ostao. FTR Kawasaki ostaje kao motor. U IODA timu ce biti nekih sponorzkih promena, CAME ce ih napustiti na svim nivoima MotoGP-a, a planira se nekakav novi sponzorski dil, od kog ce zavisiti ko bi bio kolega Petrucciju. Takodje ostaje Suter BMW.

                            Abraham naravno ostaje u svom timu sa production racer Hondom (Honda PR ubuduce)...

                            http://www.motomatters.com/news/2013..._hayden_l.html

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              crni je izgleda pogodio Aprillijin sastav za sledecu godinu - Hayden i mladji Laverty koji ce doci iz WSBK... Eugene ce preci na #50 u tom slucaju...
                              nista mi nije jasnoako im nije dobar za superbajk (a i dalje se bori za titulu),kako im je dobar za motogp?trebalo je da ga lepo ostave tamo gde jeste.aprilija

                              nek je ovaj crni ubaksuzirao
                              Last edited by denia_el; 23-09-13, 13:03. Reason: baksuz
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Hoce Melandrija uz Guintolija u WSBK, a ovo je ipak unapredjenje. 2015. Aprillia ce biti fabricki tim, koji ce godinu dana imati i Haydena kod sebe, koji je imao iskustva i u Ducatiju i u Hondi i zna sta je dobar motor a sta ne. Dobra je, dobra je Aprillia, napreduju vise nego sto sam ocekivao...

                                Comment

                                Working...
                                X