Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • naravno da ce se Audi truditi oko cele te stvari sa Dukatijem i da ce pokusati na sve nacine da zadrze Doktora... ali dzaba sva podrska, pa i velika finansijska, ukoliko mu ne dozvole da napravi motocikl po svojoj meri, vec ga sputavaju time da nece da menjaju ono sto je deo "tradicije"
    Druga stvar, nije vise pitanje da li Doktor zeli da ostane u Dukatiju, sve mi se cini da ce on biti primoran da ostane... u Hondi evo nema mesta, potpisali su Pedrosu i Markeza, Yamaha je cini mi se ipak bliza Doviciozu ili cak produzetku sa Spizom... a u satelitske timove mislim da ne bi prihvatio da predje... mada bi tvrdim, sa tech3 Yamahom ove sezone bio rame uz rame sa vodecom trojkom... dakle, i da zeli da predje, mislim da nece biti mesta u ozbiljnim ekipama koje bi mu pruzile ono sto mu treba, onda mozda bolje da ostane tu gde jeste i nek razvija taj motor samo nek mu daju odresene ruke i bice ti ok... samo da ga ne zaustavljaju...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • http://www.motocuatro.com/index.php/...ial-para-rossi

      google translate i

      Comment


      • Originally posted by dajstadas View Post
        ..ako je to "lepo"prevelo,mislim na google translate,,to je ono o cemu se prica ovih dana,a ja sam to i postavio vec negde,a u pitanju je tim tech 3..kao glavni sponzor se spominjao Tim,ali eto,nije jedini koji ce stati uz velikog i najveceg,tu je i Malboro,odnosno Filip Moris ....ustvari pocinje da se obelodanjuje pozadina svega..odavno je smrdelo na tako nesto,i ja samo ne znam kako se prevari ovaj da ode u Dukati..Rossi totalno nezadovoljan,sto je apsolutno na mestu,svi bi bili da su taj kalibar vozaca..ali svi..a Dukati neka se tera u 500 PM i da se vise nikad ne vrati u Mgp i ne kvari bilo kome u buducnosti reputaciju stecenu velikim radom,znojem i rizikom..takve ludorije od timova i prozivodjaca ne trebaju Mgp-ju..neka prozivode svoje ORIGINALE i neka ih prodaju onima koji nemaju novac za prave motore..SUZUKIJU,KAWASAKIJU,APRILIJI,AGUSTI i ostalima treba omoguciti da lakse plate svoje obaveze u takmicenju svetskog kalibra i ne dozvoliti vise ovakvim smradovima da se pojave u takmicenju i upropastavaju nekome karijeru!Takodje tvrdim posle svega da su slicno radili i sa Stonerom,mozda se covek ne bi ni ponasao tako polsednjih godina i upucivao Dorni mnoge stvari,koje mi nismo ni znali,a bile su vezane za raznorazna pravila..jednostavno ni u njega nisu hteli da ulazu,inace ne verujem da bi ostao samo na toj tituli u Dukatiju,da je bar malo vise ulagano u taj TUPAVI MOTOR!mozda je to i pravi razlog njegovog povlacenja,jednostavno ne dozvoljava da trpi neke kritike koje mi i ne znamo da postoje ..svoju originalnost neka cuvaju kao majka dete,i neka idu zajedno sa svojom originalnoscu,dusom,srcem i svega onog sto oni iz Dukatija tvrde da poseduju u svoj MUZEJ!!!!pa tamo neka pricaju pricu svojim posetiocima,kako su oni ostvarili nesto sto japanci nikad nisu..ORIGINALNOST!..polako pocinjem i da oprastam Stoneru za neke njegove grehe i ponasanje,koji opet kazem,pocinjem da verujem da leze u korenima Dukatija..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          ..ako je to "lepo"prevelo,mislim na google translate,,to je ono o cemu se prica ovih dana,a ja sam to i postavio vec negde,a u pitanju je tim tech 3..kao glavni sponzor se spominjao Tim,ali eto,nije jedini koji ce stati uz velikog i najveceg,tu je i Malboro,odnosno Filip Moris ....ustvari pocinje da se obelodanjuje pozadina svega..odavno je smrdelo na tako nesto,i ja samo ne znam kako se prevari ovaj da ode u Dukati..Rossi totalno nezadovoljan,sto je apsolutno na mestu,svi bi bili da su taj kalibar vozaca..ali svi..a Dukati neka se tera u 500 PM i da se vise nikad ne vrati u Mgp i ne kvari bilo kome u buducnosti reputaciju stecenu velikim radom,znojem i rizikom..takve ludorije od timova i prozivodjaca ne trebaju Mgp-ju..neka prozivode svoje ORIGINALE i neka ih prodaju onima koji nemaju novac za prave motore..SUZUKIJU,KAWASAKIJU,APRILIJI,AGUSTI i ostalima treba omoguciti da lakse plate svoje obaveze u takmicenju svetskog kalibra i ne dozvoliti vise ovakvim smradovima da se pojave u takmicenju i upropastavaju nekome karijeru!Takodje tvrdim posle svega da su slicno radili i sa Stonerom,mozda se covek ne bi ni ponasao tako polsednjih godina i upucivao Dorni mnoge stvari,koje mi nismo ni znali,a bile su vezane za raznorazna pravila..jednostavno ni u njega nisu hteli da ulazu,inace ne verujem da bi ostao samo na toj tituli u Dukatiju,da je bar malo vise ulagano u taj TUPAVI MOTOR!mozda je to i pravi razlog njegovog povlacenja,jednostavno ne dozvoljava da trpi neke kritike koje mi i ne znamo da postoje ..svoju originalnost neka cuvaju kao majka dete,i neka idu zajedno sa svojom originalnoscu,dusom,srcem i svega onog sto oni iz Dukatija tvrde da poseduju u svoj MUZEJ!!!!pa tamo neka pricaju pricu svojim posetiocima,kako su oni ostvarili nesto sto japanci nikad nisu..ORIGINALNOST!..polako pocinjem i da oprastam Stoneru za neke njegove grehe i ponasanje,koji opet kazem,pocinjem da verujem da leze u korenima Dukatija..
          bas tako.....cekace on Preciozija...koje su to budale u dukatiju....bice smesno u laguna seki..xD
          sigpic

          Comment


          • Several Italian media sources (Sportmediaset, Gazzetta dello Sport) are reporting that Andrea Dovizioso has decided to accept the ‘red challenge’and will replace Valentino Rossi in Ducati for the next two seasons and the announcement will be made during next weekend’s Indianapolis GP.

            Da li je to taj novi specifican vozac?

            Comment


            • Auh Dukati i ono Dovijevo kasno kocenje. Ne mirise to na dobro...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • http://www.gazzetta.it/Motomondiale/...41256024.shtml Dovizioso Ducati!

                Comment


                • Dovi+Dukati= propast( jos jedan vozac koji ce izgubiti godinu dve)

                  Comment


                  • Tako je kako je nazalost. Valjda ce se ovi iz DUkatija opametiti ali kad nisu do sada dok je bio Doktor onda neka ostanu losi ko ih beje.

                    Comment


                    • S obzirom da je realno gledano,ovo najbolja moguca opcija za Dukati,mozemo ocekivati da u narednih par godina napuste moto gp,pogotovo sto sve vise zaostaju za najboljima,a sa druge strane,vidim da je Kawasaki sve blizi vremenima Dukatija,cak ocekujem da ce RdP,Espargaro,Hernandez,poceti da obilaze taj Dukati...Tek ce se videti koliko su pogresili sa Rosijem...

                      Comment


                      • Ma kad nisu uspeli nista da urade sa najboljim vozacem svih vremena onda ne znam sta pokusavaju sad. Baksuzi.

                        Comment


                        • E a sada Iannone na mesto Dovia ... !;)

                          Comment


                          • A sta ako bude Dovi + Ducati = Sampion 2013

                            Comment


                            • Cak je i Furusawa odbio Filippo Preziosia

                              Comment


                              • ako to bude bataljujem da pratim moto gp!!!
                                Originally posted by crni View Post
                                A sta ako bude Dovi + Ducati = Sampion 2013

                                Comment

                                Working...
                                X