Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj Raikonena.Hakinen na kubni.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Pogledacu

      Comment


      • doktor,markez,sena,hakinen....svidja mi se ovaj spisakjos par imena i to bi mogla da bude jedna savrsena lista alex
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • tu je i nika hejden al on zbog izgleda na spisku

          Comment


          • Originally posted by AleksandarD View Post
            tu je i nika hejden al on zbog izgleda na spisku
            hahahahahahali obavezno bez majice
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Simoncelija ne spominjem jel mi to tesko pada,onakva harizma,karakter,pobednicki do kraja,na misice i nekad ako treba malo prljavo,za mene je on bio buducnost moto-gp,neko koga bih pratio kada rosi zavrsi karijeru,bio bi mu bas blizu kao naslednik tako sam ga video,mnogo je moto gp svet izgubio,bas mnogo,proci ce vreme dok italija ne bude imala nekog slicnog vozaca,ni danas ne mogu da verujem da se takav splet okolnosti odigrao i desio u tom proklizavanju motora,kako se sve to namestilo i on okrenut prema motorima i jedan motor i drugi,sudbina neka valjda sta li,kada sam video da se kaciga kotrlja i odskace po stazi znao sam da je nada mala da nije ono najteze i najgore.

              Comment


              • da bez majice i da mu se vide zubi mnogo ih nesto fura i kezi se

                Comment


                • Originally posted by AleksandarD View Post
                  da bez majice i da mu se vide zubi mnogo ih nesto fura i kezi se
                  samo kada ga slikaju lepe devojke;)

                  a lista......sta da ti kazem,za sada je 6/6
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • hahahahaha,tacno tako, pa ne kezi se on tek tako svima, ne secam se da je neko skoro imao listu 6/6, uglavnom sto sam cuo i video to je 2/2 ili maksimalno 3/3 sve preko toga dolazi do razlaza u spisku

                    Comment


                    • Originally posted by AleksandarD View Post
                      hahahahaha,tacno tako, pa ne kezi se on tek tako svima, ne secam se da je neko skoro imao listu 6/6, uglavnom sto sam cuo i video to je 2/2 ili maksimalno 3/3 sve preko toga dolazi do razlaza u spisku
                      mislim da znam sa kim cu da navijam u brnu
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • pa red bi bio da idem ove godine, sve sam se nesto oslanjao na neke neozbiljne ljude do sada za taj odlazak

                        Comment


                        • Pokusavam da pronadjem nacin da nekako skinem sa neta MotoGP Riding Secrets (2008)
                          ali bezuspesno.Ako iko ima nacin voleo bi da mi pomogne.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AleksandarD View Post
                            pa red bi bio da idem ove godine, sve sam se nesto oslanjao na neke neozbiljne ljude do sada za taj odlazak
                            ma znam,sve neki neozbiljni ljudimoraces da pocnes da se druzis sa nekim "ozbiljnijim" svetom
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by denia_el View Post
                              doktor,markez,sena,hakinen....svidja mi se ovaj spisakjos par imena i to bi mogla da bude jedna savrsena lista alex
                              Meni se vise svidja THE DOCTOR,SIMONCELLI,Cadalora,McRae,Mansel,Sena,Monto ya!!!

                              Comment


                              • ljudima koji imaju slicnu listi
                                Originally posted by denia_el View Post
                                ma znam,sve neki neozbiljni ljudimoraces da pocnes da se druzis sa nekim "ozbiljnijim" svetom

                                Comment

                                Working...
                                X