Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • citam vesnin rad i pitam se da li mi mislimo na istog stonera?
    nisam verovala da stejsi moze da izgleda tako zanimljivo,simpaticno,kao veliki vozac i pravi porodicni covek,cak ni na papirua tebi je to vesna uspelomalo je skinuti jedan sesir pa zato skidam
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Da, Stoner ipak nije tako los!

      Ljudi, meni je potrebna pomoc oko King Kenija! Covek je strasno komplikovan!
      Elem, sedamdesetih je on vozio Jamahu, ali na nekoliko mesta nalazim podatak da je bio vodeci u "Dejtona 200". Nisam veliki poznavalac moto sporta, koliko znam, Dejtona je motor. Da li je ta pomenuta Dejtona 200 naziv nekog sampionata?
      Oci mi ispadose iscitavajuci podatke o Robertsu!
      #58

      Comment


      • koliko ja znam to je trka,ali cu pogledati jos pa javljam

        edit:evo http://en.wikipedia.org/wiki/Daytona_200
        Last edited by denia_el; 01-08-11, 16:11. Reason: link
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Daytona je legendarna staza u SAD, 200 oznacava broj krugova.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pre ce biti da je 200 milja a ne krugova.

            Comment


            • u nasem bratskom F1 delu je otvoreno takmicenje u biranju najzanimljivijih slika i klipova.bilo bi lepo da se malo igramo
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Uvek ste dobrodosli.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Hvala, drugari!

                  Jos malo pa je familija Roberts gotova!
                  #58

                  Comment


                  • Valentino Rossi
                    "I know that Valentino Rossi has called for a Honda Gresini in 2012: all this confirms what I'm saying for some time: that the marriage between the" Doctor "and Ducati has counted the months." The words of Marco Melandri shake the market drivers MotoGP, with the statement that shocks the nine-time world champion, set in a disappointing season riding the Ducati GP11.1 of the House, have been in contact with Team San Carlo Honda Gresini team under the management of 'Former MotoGP rider.

                    The Ravenna has revealed an unexpected backdrop to the world of MotoGP, with the near future that would see a return of Valentino Rossi at Honda, a company that denigrated during the 2003 season, when he signed with the move to Yamaha, turned out to win.

                    The Ravenna, always a friend of the "Doctor", has stirred a storm of comments because his words did not hide anything. The combination of Red-Ducati is not giving the desired results, revealing quite disappointing results and development of optical and rumors about a possible divorce between the two circulating for some time.

                    They go back a few weeks ago the statements that come directly by the extension with Ducati was obvious but Melandri claims otherwise.

                    Rossi and Honda flashback?

                    Comment


                    • Rossi and the Ducati team have both expressed disappointment with the 2011 season, but neither have given any indication that they were giving up.

                      Ducati Team Boss, Alessandro Cicognani said:

                      "The first people that are not satisfied with the results are Ducati, Valentino and Nicky. All the partners are really supporting us. They know we are working hard and this is the only way we know how - working hard and solving problems to get better."
                      At this point, Rossi on a Honda in 2012 is just silly speculatio.

                      Comment


                      • Gde ima dima ima i vatre... Sigurno nece reci odlazi 100 % jer je Ducati neupravljiv, i mi po tom pitanju ne mozemo nista da uradimo ma koliko se trudili : (
                        Iskreno ne bih voleo da je to istina, vec da pokaze svima da moze i Ducati da vozi i osvoji tituli sledece godine. Ali da mu je potrebna konkurentna masina vise je nego jasno. Stvrano je smesno kako izgleda na tom Ducatiju.

                        Comment


                        • Originally posted by mocifor View Post
                          Gde ima dima ima i vatre... Sigurno nece reci odlazi 100 % jer je Ducati neupravljiv, i mi po tom pitanju ne mozemo nista da uradimo ma koliko se trudili : (
                          Iskreno ne bih voleo da je to istina, vec da pokaze svima da moze i Ducati da vozi i osvoji tituli sledece godine. Ali da mu je potrebna konkurentna masina vise je nego jasno. Stvrano je smesno kako izgleda na tom Ducatiju.
                          Apsolutno se slazem sa tobom.Uostalom, on nam je potreban i zbog samog sampionata.
                          Prave borbe i nema bez njega, bar one do poslednje krivine.
                          Nadam se da ce ipak nesto uraditi za sledecu godinu, inace,

                          Comment


                          • Ja se ne brinem, sta god da uradi, bice to najbolji moguci potez po njega, ipak 9 titula nije za bacanje, klinci su jaki kad imaju masinu, a kad nemaju...
                            Evo jos jedan prilog tome, Vettel, koji je svakako talenat bez diskusije, nije pobedio na prethodne 3 trke od kako su se Ferrari i McLaren uozbiljili... Mentalna stabilnost dolazi sa godinama, neko je s pocetka ima vise, neko manje, ali niko nije od starta savrsen paket. Ova trojica, Stoner, Lorenzo i Pedrosa su mladi, ima za njih jos vremena da bi se stabilizovali, mada meni je definitivno Lorenzo trenutno najstabilniji, zato mislim da ce ipak odbraniti titulu ove godine.

                            Rossi je odavno pokazao sta je i ko je, niti ima sta kome da dokazuje niti bilo sta slicno u pogledu rezultata, ali siguran sam da zeli da pokaze da njegovih 9 titula pripadaju njemu i samo njemu, ne motoru koji vozi, tako sto ce pretvoriti Ducati u masinu koja moze redovno da osvaja sve trke. I sumnjam da bi se vratio u Hondu, narocito na privatnu, to ne da bi bio potez ocajnika, nego bi bacio u vodu sve sto je ove godine mukom izborio. Inace, optimista sam da ce osvojiti bar jednu trku do kraja godine, neku od ove tri: Japan, Australia (mada verovatno ne) ili Malezija... Hm, Malezija gde je brzina itekako bitna stvar, a mozda i Japan gde ce svi biti rezervisani...

                            Comment


                            • Rosijevoj temi sam pridodao mali omaz njegovim pobednickim proslavama... Sutra i prekosutra cu odraditi nesto za Sica, tako da ce to biti to od mene. Ako treba da se odradi jos neko, tu sam do kraja septembra, posle toga jos uvek ne znam...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Rosijevoj temi sam pridodao mali omaz njegovim pobednickim proslavama... Sutra i prekosutra cu odraditi nesto za Sica, tako da ce to biti to od mene. Ako treba da se odradi jos neko, tu sam do kraja septembra, posle toga jos uvek ne znam...
                                Odlicno si setio ovoga Vanja. Ako se setis jos necega, samo dodaj.
                                Uostalom, o Rosiju ima toliko toga, da ces dopunjavati pricu o njemu jos dugo.

                                Comment

                                Working...
                                X