Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sada tekstovi izgledaju odllicno, tesko je odrediti koji je bolji, svaki ima neku svoju tezinu i pecat autora. Razlicite su i pocetne pozicije i kolicina dostupnih informacija i vizuelnog materijala. Uz to, sve vozace sem Lorenca volim (njega, hm, postujem), pa mi je uzivanje da citam. I da, hit mi je Melandrijeva slika u bazenu
    Jedini predlog je da mozete ubaciti video klipove sa youtube ili slicnih sajtova, efektnije je. Nema ih mnogo, ali je suvo zlato videti ove velicine u akciji.
    Duan stize od nedelje, za vikend pisem nekoliko tekstova slicne namene u F1 pdfu, a onda o velikom Australijancu.
    I jedno pitanje za Hayatea, odakle je statistika?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • motogp.com
      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

      Comment


      • Isao si sa print screen ili nekako drugacije?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • da,da. printscreen!
          sto se tice slike i meni je omiljena.
          on je toliko nenormalan, ja tog coveka obozavam!
          http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

          Comment


          • Kralj. Bice on jako dobar u SBu samo da se navikne.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Upravo sam procitala rad o Pedrozi.
              Mladostle, hvala. Neke detalje o njegovom zivotu sam potpuno zaboravila.A jako su bitni za razumevanje njega kao osobe.
              Drago mi je sto si me potsetio toga.

              Comment


              • vanjice imam jedan predlog za tebevec sam rekla da ti je rad fenomenalan,ali moze mozda biti i jos zrno fenomenalnijinadam se da me neces pogresno shvatiti,cuj mene,ti me kolega sigurno neces pogresno shvatitiznas po cemu je doktor poznat,pa bi mozda mogao da ubacis i slike nekih od njegovih originalnih proslava,snezanu i patuljke,kegle,100-tu pobedu......i da pojasnis malo tu magiju izmedju njega i navijaca i zasto je toliko obozavanmozda slikama tribina sa njegovim navijacima sirom sveta.....tako nesto
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Poceo sam sa pisanjem Edija Losona,tako da cu valjda zavrsiti do sutra uvece.
                  FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                  Comment


                  • Originally posted by MLADOSTLE View Post
                    Poceo sam sa pisanjem Edija Losona,tako da cu valjda zavrsiti do sutra uvece.
                    Ne moras da zuris. Ja jos nisam pocela sa Stonerom, ali cu poceti za neki dan.

                    Comment


                    • POMOC!!!!kako da mi slike izgledaju normalno,a ne ovako usitnjene??

                      a ni gif na kraju nece da mi se okrece

                      ako neko zna,molim ga da se javi sto pre i pomogne ovoj finoj,ali na ivici zivaca devojci
                      Last edited by denia_el; 17-07-11, 00:52. Reason: jos pomoci:(
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • koje slike zivcana devojcice? . Kad ih uploudujes imas opcije da kopiras link pa imas vise verzija, male velike itd. ja idem na http://www.servimg.com/ i tu sve pise mada ti je sve jedno gde god je jednostavno. mozes da mi sibnes slike pa da ih sredimo

                        Comment


                        • Ali nije to problem, vec to sto su slike usle kao atecmenti. Nema potrebe da se ide preko hosting sajtova, slike su vec hostovane na Forumu kad ih prikacis, samo treba napraviti link u kombinaciji [img]adresa slike[/img].
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • da,to je problem culisredila sam ja njih da budu sve slike priblizno jednake velicine,ali kada sam ih postavila,jedva da ih vidim.mora da se klikne na svaku da bi se videla u normalnoj velicini.tako da cu prvo probati ovo jednostavnije sto je nebojsa rekao pa da vidim....ako ne uspem,stize tebi culi gomila slicica
                            u svakom slucaju hvala i jednom i drugom na pomoci
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Denia_el, svaka cast za rad.
                              Uz duzno postovanje prema svima drugim clanovima koji su pisali i ulozili vremena i truda u svoje radove, ova o Nikiju je definitivno najbolji.
                              Zanimljiv pristup celoj prici. Cita se kao zabavna prica koja i opusta i uci.
                              Jos jednom

                              Comment


                              • vesna,hvala ti puno,sad si me postidelaniki je bas inspirativan i uzivala sam citajuci i pisuci o njemu.tebi hvala sto si nam dala ove zadatke,jer posle ovoga imam jos jednog omiljenog vozacasta omiljenog,ne izlazi mi iz glavemislim da sam se
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X