Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je za Nakagamija, to sam odavno pomenuo, lepo je imati ponovo Japanca u kraljevskoj klasi... No, ne mogu biti zadovoljan jer je taj prelazak morao da se dogodi pre 2-3 godine još. Ostaje nadanje da će mu prelazak u MotoGP dati nov vetar u leđa i da će pokazati više nego što pokazuje u Moto2.

    Ostalo je sve očekivano, sem Luthija. Njegovo je odavno prošlo, ne znam čemu te akrobacije sa njim u MotoGP-u, no dobro. Bolje nego Barbera...

    Comment


    • Intervju sa Rosijem gde kaze kako je doslo do preloma

      http://www.motogp.com/en/videos/2017...o-rossi/238959

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Dakle ipak nema veze sa rančom, kao što se mislilo na početku (ili sam bar ja tako razumeo)...

        Comment


        • Pa sta kaze, nisam prepalcen, a znas da slabo stojim sa tranim jezicima.

          Comment


          • Nema potrebe za placanjem, intervju je besplatan. Dovoljno je registrovati se ako nemate nalog.

            Kaze da su isli negde da voze svi zajedno Enduro gde je prosao 200 puta. Na nekih 400m do kraja, isli su nizbrdo ali ne brzo. On je naleteo na neki kamen, iscimao volan,izgubio kontrolu i tada je spustio desnu nogu kako ne bi pao i onda je sva tezina otisla na tu nogu i ona se polomila.

            Ono sto se znalo i pre ovog intervjua, da je povreda slabija nego ona iz 2010. godine i da oporavak sada ide dobro.

            Kaze da vise boli to sto nema sanse da se bori za titulu, nego to sto je polomio nogu.

            @Vanja

            I ja sam mislio da je ranc, tako se pisalo.


            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by BogdanB; 07-09-17, 23:02.

            Comment


            • Hvala.

              Comment


              • To mu je navika zbog trkanja, da spušta nogu... Kako je objasnio tu povredu, dobro je da nije i zglob otišao...

                Comment


                • Specijal: Brno startuje danas! Prvu epizodu gledajte u 16 časova na SK1, odmah po završetku Moto2 treninga iz Mizana.[emoji5] #skmotogp https://t.co/L4i7WC2xpo

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    Specijal: Brno startuje danas! Prvu epizodu gledajte u 16 časova na SK1, odmah po završetku Moto2 treninga iz Mizana.[emoji5] #skmotogp https://t.co/L4i7WC2xpo

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                    Sad gledam program.. Nema repriza za vikend.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Pogledao, nista posebno. Pricali sa Folgerom. Kao i sa prvom trojicom posle trke. Skoro da nisam ni pogledao, premotavao sam

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Šef Yamaha MotoGP tima, Lin Džarvis, izdvojio je četiri vozača koji bi na Aragonu mogli da zamene povređenog Rosija.

                        Prošlonedeljni prelom noge će Italijana udaljiti iz šampionata na najmanje mesec dana, pa je mala verovatnoća da će biti spreman za trku u Španiji.

                        Yamaha je na Mizanu nastupila bez zamene za Rosija, ali će na Aragonu morati da nastupi s dva motocikla. Stoga će neko morati na Doktorovo mesto, a ukoliko se on ne oporavi do tada, evo koje su opcije.

                        Tu su dva WSBK vozača - Aleks Louz, koji je prošle godine na dve trke nastupio kao zamena za tada vozača Tech3 tima, Bredlija Smita, dok je drugi Holanđanin Mihael van der Mark. Druge dve opcije su japanski test vozači Kacujuki Nakasuga i Kohta Nozane.

                        Ovim je stavljena tačka na glasine da bi Rosijeva zamena mogli da budu Žoan Zarko i Jonas Folger, koji su ugovor vezani za Tech3, a ne za Yamahu.

                        "U igri su četiri kandidata - dva probna vozača i dva WSBK vozača. Jedan od njih dvojice će zameniti Rosija na Aragonu", poručio je Džarvis

                        Ipak, on je kasnije priznao da je mala verovatnoća da Nozane dobije poziv, pre svega zbog toga što nema nikakvog MotoGP iskustva.

                        "To bi bio težak zadatak za njega. Ne samo što nema iskustva na Aragonu, već je daleko iza npr. u poređenju sa Nakasugom."

                        Upitan da li će Rosi makar pokušati da vozi na Aragonu, Džarvis je rekao da to nije planirano, ali nije u potpunosti odbacio takav scenario.

                        "Rosi će u Aragon otići samo ako bude u stanju da vozi na nivou koji se od njega očekuje. Ukoliko procena ne bude takva, neće."

                        "Šta će se dogoditi? Ne znam, to dosta zavisi od toga kako će proći njegova fizioterapija.", zaključio je Džarvis.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Van der Mark vozi, potvrdjeno

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ajd i njega da vidimo...

                            Comment


                            • Van der Mark


                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Ostvarice san.
                                Uramiti tu sliku i sliku za dve nedelje, kako ce to dobro izgledati.

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X