Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://gpxtra.com/2017/08/22/luthi-t...s-motogp-seat/

    Comment


    • Ma je li moguće da nema Barbere konačno? Najgore iskorišćeno mesto u kraljevskoj klasi ikad...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ma je li moguće da nema Barbere konačno? Najgore iskorišćeno mesto u kraljevskoj klasi ikad...
        Ja koliko znam još su jedino slobodna 2 mesta u Avintiji gde su bili ove sezone Baz i Barbera

        Comment


        • I zvanicno

          https://twitter.com/MotoGP/status/900634751375212544

          Mark voli da pokazuje palac kod slikanja, sa mnom isto uradio kad se slikao, a i sa ostalima



          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by BogdanB; 24-08-17, 09:37.

          Comment


          • Tačno kako sam i rekao ostala su još 2 mesta u motogp. Nešto brzo se ove godine sve razrešilo

            Comment


            • Je l postoje neke vesti u vezi Rabata, gde će on dogodine?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Nerealan View Post
                Je l postoje neke vesti u vezi Rabata, gde će on dogodine?
                Pa jedino da ode u Avintiu , a mislim da su ga sa njima čak i povezivali.

                Comment


                • Dok čekamo da se popune preostala dva mesta u MotoGP (mada nije isključeno da neki fabrički tim povuče potez sličan Apriliji), da ne zanemarimo ostale kategorije:

                  - Za sada su u Moto2 prešli iz Moto3: Joan Mir (Marc VDS, voziće sa Aleksom Marquezom) i Fenati (zajedno sa timom). Šuška se da Bo Bensnaider traži mesto u Moto2, kao i Sam Lowes.
                  - Luca Marini prelazi u VR46 Moto2, Bagnaia ostaje.
                  - Xavi Vierge prelazi u Dynavolt Intact, Marcel Schrotter ostaje.
                  - Jorge Navarro ostaje u Gresiniju.
                  - Simone Corsi prelazi u Tasca Raising.
                  - Danny Kent će voziti za Speed-up.

                  U Moto3 još zanimljivije:
                  - Ajo Motorsport ostaje bez podrške RedBull-a i KTM-a, tako da će sledeće godine voziti samo sa jednim vozačem i to Darrynom Binderom.
                  - Sva tri Mahindrina tima prelaze na KTM, pa KTM zvanično svima želi da pruža istu podršku, pa ostavljaju Aja u Moto3 bez direktnog sponzorstva.
                  - Umesto Darryna Bindera za Platinum Bay Real Estate voziće Jaume Masia (RedBull Ring 9. mesto, zamena za Bindera).
                  - Antonelli prelazi u Sic58 umesto Arbolina.
                  - Tony Arbolino prelazi u Rivacold Snipers (umesto Fenatija).
                  - VR46 zadržava Bulegu i Migno-a.
                  - U Leopard prelazi Bastianini, a Canet ostaje u Estella Galicia.
                  - Za Aspar će voziti Albert Arenas i Dennis Foggia (Brno 14. mesto, zamena za Bindera).
                  - Jules Danilo prelazi u CIP.
                  - Philipp Oettl ostaje još jednu godinu u Moto3.
                  - Max Biaggi je najavljivao novi tim u Moto3 za 2018, ali izgleda da neće biti spreman.

                  Ako i kad ima još informacija, dopunite!

                  Comment


                  • Nisam očekivao rastanak KTM i Ajo ekipa samo godinu dana nakon uspostavljanja tri tima u sve tri klase. Ok, u Moto3 su dugo zajedno i već neko vreme nema pravih rezultata, ali ovakav potez... Baš neočekivano. Kakva je situacija u Moto2, ni tamo ne nastavljaju?

                    Comment


                    • Ostaju zajedno u Moto2:

                      “First of all, I wanted to secure my Moto2 team for the next two years with Red Bull and KTM, I am very grateful that it worked out. Now I am concerned about the future of my Moto3 team. Things are developing in the desired direction. I will of course continue with KTM and make a budget with my loyal partners. I am convinced that we can also build something interesting for the Moto3. My loyal sponsors include renowned companies such as Visit Malaysia, Avant, Flowertrucks, Alpinestars, Duel, Motorex, HandyShop and so on. I am lucky and I am so glad that I have such loyal and longtime partners, with whom I also managed my Moto2 team with Johann Zarco in 2015 and 2016, "Ajo stated.

                      https://www.speedweek.com/moto3/news...in-Fahrer.html

                      Comment


                      • Što se tiče moto2 vidim da si pričao dosta o Aju i KTM , ali nigde ne vidim naglašeno da će kod njih biti i naredne godine Oliveira i Binder
                        Što se tiče moto3 jedino da naglasim da će u Sic58 pored Antonelija biti Tatsuki Suzuki

                        Comment


                        • Mislim da Moto2 Ajo ostaje nepromenjen, Aki obično traži ugovore od 2 sezone...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Mislim da Moto2 Ajo ostaje nepromenjen, Aki obično traži ugovore od 2 sezone...
                            Pa naravno da ostaju ja sam hteo da kažem da mu to fali da su oni sigurni i za narednu sezonu

                            Comment


                            • Aha ok... Jesam blento...

                              Comment


                              • Tajland od sledece godine u kalendaru

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X