Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dzoni gp View Post
    Po meni Honda je najgore prosla u celoj ovoj razmeni vozaca i sta je sa Marquezom jel produzio ugovor i dal se zna dal Cal ostaje?
    Mislim da Honda nije mogla da dovede nikoga ko bi ispunjavao sve uslove potrebne za mesto u timu bolje od Pedrose. Trenutni vozači satelita nisu pokazali dovoljno, a mlađim vozačima je dovoljno teško u MGPu, kamoli na Hondi (Rabat kao jako dobar primer).

    Marc nije produzio ništa još uvek, ali to je uvek bilo pitanje "kada" a ne "da li". Možda je neka klauzula za brz izlazak iz tima ukoliko bajk nije dovoljno dobar u pitanju...

    Comment


    • Originally posted by shoneVR46 View Post
      Ja sam bas smoren sto Pedrosa ostaje u Hondi....vise bi voleo da je presao u Jamahu ili Suzuki al aj, nije ni ovako lose
      Rekao je Dzarvis danas, da je Jamaha trazila eksperta I jednog mladjeg. Ekspert je Rosi, a mladji Vinjales.

      Markez je rekao na konferenciji da ce uskoro biti produzen ugovor.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Honda ne zarezuje velika imena.Filozofija tima je takva.Vozaci ih ne zanimaju preterano.Zbog toga je i Rosi otisao iz Honde.Kada je pokusao da podigne svoju platu(cini mi se da je te godine bio i sampion,mada ostavljam mogucnost da sam pogresio,davno bilo),dobio je odgovor da Honda pravi motore na kojima svako moze da pobedjuje.Cini mi se da se tu nije promenilo mnogo.

        Comment


        • Nema 93 cojones da ode iz toliko jakog tima osim eventualno na Yamahu

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by aca aca View Post
            Honda ne zarezuje velika imena.Filozofija tima je takva.Vozaci ih ne zanimaju preterano.Zbog toga je i Rosi otisao iz Honde.Kada je pokusao da podigne svoju platu(cini mi se da je te godine bio i sampion,mada ostavljam mogucnost da sam pogresio,davno bilo),dobio je odgovor da Honda pravi motore na kojima svako moze da pobedjuje.Cini mi se da se tu nije promenilo mnogo.
            Razlaz o kom govoriš dogodio se pre 13 godina, od tad se kompletno rukovodstvo HRC-a promenilo bar jednom, a vozači i njihovi menadžeri mnogo više puta... Honda već nekoliko godina ima motor koji, izuzev Marqueza, niko ne može da obuzda (i sam Pedrosa to radi 2-3 puta u sezoni). Ove i prethodne sezone i sam Marquez ima problema da ga dovede i do linije cilja, a kamoli pobede. Honda RC213V nije motor na kom svako može da pobedi i ljudi u Hondi su toga svesni. Marquez je svojim vožnjama, pobedama i titulama zaslužio da bude jasno postavljen kao prvi vozač. Za to se, radnjama iz kulisa, postarao i Alzamora - čovek koji je ekspresno izgurao Puiga iz grupe koja donosi odluke... Nakamoto-san je imao želju da to malo razdrma i pred prinudnu penziju dovede npr. Rinsa u Hondu. Očigledno da mu nije uspelo, njemu kao podpredsedniku HRC-a i šefu MotoGP tima...

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Razlaz o kom govoriš dogodio se pre 13 godina, od tad se kompletno rukovodstvo HRC-a promenilo bar jednom, a vozači i njihovi menadžeri mnogo više puta... Honda već nekoliko godina ima motor koji, izuzev Marqueza, niko ne može da obuzda (i sam Pedrosa to radi 2-3 puta u sezoni). Ove i prethodne sezone i sam Marquez ima problema da ga dovede i do linije cilja, a kamoli pobede. Honda RC213V nije motor na kom svako može da pobedi i ljudi u Hondi su toga svesni. Marquez je svojim vožnjama, pobedama i titulama zaslužio da bude jasno postavljen kao prvi vozač. Za to se, radnjama iz kulisa, postarao i Alzamora - čovek koji je ekspresno izgurao Puiga iz grupe koja donosi odluke... Nakamoto-san je imao želju da to malo razdrma i pred prinudnu penziju dovede npr. Rinsa u Hondu. Očigledno da mu nije uspelo, njemu kao podpredsedniku HRC-a i šefu MotoGP tima...
              U moto GP sampionatu,isto kao i u formuli tesko je bilo kome nametnuti status drugog vozaca.To su sve vrhunski vozaci i razlika u kvalitetu je minimalna,koliko su ispred svih ostalih uverio se i Tito Rabat a i mi gledajuci ga kako se muci u sampionatu.A dosao je kao stvarno kvalitetan vozac.Sto se Honde tice,i toga da taj motor ne moze niko da kontrolise,pa zasto su prosle godine odbili Stonera kada je Pedrosa bio povredjen?Stoner je po mom misljenju najkvalitetniji vozac u ovom momentu.Mislim da ne treba imati iluzije tipa da Hondi bilo sta bitno zavisi od odabira vozaca.Tu se razmislja na nivou kompanije,svi drugi su samo tockici.Nisam nesto primetio da su se polomili u pokusaju da zadrze Stonera kad je odlazio,isto kao sto se nisu polomili ni pre trinaest godina da zadrze Rosija kada je resio da napusti ekipu.Ne verujem da ce sa Marquesom biti ista bolja prica.

              Comment


              • Slicnog sam misljenja...MM koliko god nit smrdio nit mirisao ocigledno da je na neki nacin okaljao obraz Honde sa citavom tom farsom, sto za jednu Hondu i nije bas an easy bite to swallow :/

                Comment


                • Originally posted by aca aca View Post
                  Sto se Honde tice,i toga da taj motor ne moze niko da kontrolise,pa zasto su prosle godine odbili Stonera kada je Pedrosa bio povredjen?Stoner je po mom misljenju najkvalitetniji vozac u ovom momentu.Mislim da ne treba imati iluzije tipa da Hondi bilo sta bitno zavisi od odabira vozaca.Tu se razmislja na nivou kompanije,svi drugi su samo tockici.Nisam nesto primetio da su se polomili u pokusaju da zadrze Stonera kad je odlazio,isto kao sto se nisu polomili ni pre trinaest godina da zadrze Rosija kada je resio da napusti ekipu.Ne verujem da ce sa Marquesom biti ista bolja prica.
                  Zvaničan odgovor tada je bio da ne žele da Stoner dođe i bude sporiji od satelitskih Hondi jer dugo nije vozio u okviru trkačkog vikenda, da se fanovi ne bi razočarali i tako dalje. Početkom ove godine, Stoner je potvrdio mišljenje većine ljudi na ovom forumu (a i na drugim mestima) da je u pitanju blokada od strane Marquezovog menadžmenta. To, uz amaterske pripreme Honde za trku 8 sati Suzuke, gde ih je Yamaha pojela sa novom R1, je razlog što je bio rešen da napusti Hondu i vrati se u Ducati. Honda je pokušavala, mnogo više nego što se o tome izveštavalo, da ga zadrži ali čovek nije želeo da ostane i to je bilo to. Mislim da im je vrlo bitno da Marquez vozi za njih i voziće još barem 2 godine sigurno.

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Zvaničan odgovor tada je bio da ne žele da Stoner dođe i bude sporiji od satelitskih Hondi jer dugo nije vozio u okviru trkačkog vikenda, da se fanovi ne bi razočarali i tako dalje. Početkom ove godine, Stoner je potvrdio mišljenje većine ljudi na ovom forumu (a i na drugim mestima) da je u pitanju blokada od strane Marquezovog menadžmenta. To, uz amaterske pripreme Honde za trku 8 sati Suzuke, gde ih je Yamaha pojela sa novom R1, je razlog što je bio rešen da napusti Hondu i vrati se u Ducati. Honda je pokušavala, mnogo više nego što se o tome izveštavalo, da ga zadrži ali čovek nije želeo da ostane i to je bilo to. Mislim da im je vrlo bitno da Marquez vozi za njih i voziće još barem 2 godine sigurno.
                    Zvanican odgovor Honde je bio da MM nije ucestvovao u onom cirkusu prosle godine i da su spremni da pruze dokaze za to.Kada im je zatrazena telemetrija sa poslednjih par trka odbili su da je daju na uvid.Toliko o zvanicnim Hondinim odgovorima.

                    Comment


                    • Svidja mi se pocetak 2017.
                      JLo tvrid da Mav i VR su zajedno kovali strategijj slepanja

                      A i MMu je sumnjivo Sad ce nos ise da gledanlst poraste....malo mi falk da prekinem da gledam ovu Spansku seriju...

                      Comment


                      • Originally posted by Drezik View Post
                        Svidja mi se pocetak 2017.
                        JLo tvrid da Mav i VR su zajedno kovali strategijj slepanja

                        A i MMu je sumnjivo Sad ce nos ise da gledanlst poraste....malo mi falk da prekinem da gledam ovu Spansku seriju...
                        To sam ti ja odmah napisao poslije kvalifikacija jer je ocigledno bilo da se slepaju. Bez Vinalesa Rossi vjerovatno ne bi vidio ni prvi startni red

                        Comment


                        • Dragi svi,

                          Od danas sam clan foruma i zanima me da li postoji organizovani odlazak u Cataluny-u?

                          Comment


                          • Dobrodosla

                            Verovatno si cula u prenosu, to samo ekipa SK-a ide.

                            Za koga navijas?

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Za jednog jedinog VR

                              Comment


                              • Originally posted by Jeca666 View Post
                                Dragi svi,

                                Od danas sam clan foruma i zanima me da li postoji organizovani odlazak u Cataluny-u?
                                Dobro nam došla, Jeco!

                                Ako si zainteresovana, organizuje se odlazak u Misano.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X