Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko stabilniji vozac Dovi mada je Manijak po cistoj brzini u prednosti... Verovatno ce veca “harmonija” biti u ekipi sa Dovijem jer je Janone mnogo tezak i temperamentan a bio bi drugi vozac sto bi tesko podneo... Uz dobru masinu ocekujem Dukati u konkurenciji sto se tice konstruktorske titule naredne sezone jer koliko god da ne volim 99 lik donosi sigurne bodove a Dovi je potrosio pehove u ovih par uvodnih trka za narednih 5 sezona

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Evo ga i Janone zvanicno u Suzukiju. Ogromne sanse sada da ce Maverik definitivno u Jamahu. Odlican potez Jamahe ako budu imali Rosi/Vinjales kombo.

      Comment


      • Znači sledeće sezone grid bi ovako trebao izgledati:

        Yamaha: Rossi, Vinales
        Honda: Marquez, Pedrosa
        Ducati: Lorenzo, Dovizioso
        Suzuki: Iannone, Espargaro
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ne znam do kada A. Espargaro ima ugovor sa Suzukijem ali Ponsaral je u skorasnjem intervju-u pricao da je hteo Zarka ali da ovaj ima nesto potpisano sa Suzukijem pa je uzeo Folgera. Nije nemoguce Janone/Zarko u Suzukiju dogodine. Ako Espargaro nema potpisanu sledecu sezonu to bih ocekivao.

          Comment


          • Pa sad bih ja otisao u Jamahu i sve ih izgrlio uf uf Drago mi je zbog Janonea takodje. Cak mi je draze da ode sa Dukca, ne svidja mi se ideja da bude drugi vozac
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • Sad kada je na pragu transfera karijere ne mogu da se ne prisetim moto3 sezone 2013 i one borbe izmedju njega, Saloma i Rinsa... Kakav splet okolnosti i ipak sampionska sezona za Maverika, ko zna sta bi bilo da se ta trka nije zavrsila tako kako jeste... I gde su sada pomenuta 2 vozaca dok Maverik ima motogp podijum i treba da potpise za mozda najjaci tim u sampionatu

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Suzuki potvrdio da se razilaze sa Vinjalesom. Vinjales potvrdio da ide u Jamahu, ugovor dve godine. Takodje, I Jamaha je potvrdila.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                Last edited by BogdanB; 19-05-16, 08:26.

                Comment


                • Ostaje jos 1mesto u Suzukiju za potvrdu a kandidati braca Espargaro i Zarko mada mozda bi im bilo najbolje sa Rinsom da probaju.

                  Comment


                  • +
                    Suzuki-Janone

                    Comment


                    • 2017. i 2018.



                      Cekam da vidim gde ce Pol...
                      sigpic

                      Comment


                      • Od svih mesta koja su ostala, mene najviše zanima hoće li biti LCR Honda ili LCR Suzuki

                        Comment


                        • Ja sam bas smoren sto Pedrosa ostaje u Hondi....vise bi voleo da je presao u Jamahu ili Suzuki al aj, nije ni ovako lose

                          Comment


                          • Po meni Honda je najgore prosla u celoj ovoj razmeni vozaca i sta je sa Marquezom jel produzio ugovor i dal se zna dal Cal ostaje?
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Ne znam gdje da stavim, sori, ali danas je za mene veliki dan Vidjeh kraj autoputa u Hrvatskoj Yamahu R1, i to lik ima orginal Rossijevu kacigu sa sve sponzorima. Htio sam da stanem i pitam čovjeka da se popnem na mašinu i slikam, ali rekoh neka se odmara. Koji sam ja debil..

                              Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ono sto je meni zanimljivo je to sto su i,uslovno receno,manje bitni vozaci potpisali ugovore,Pedrosa je produzio svoj a Honda jos uvek ne produzava ugovor sa Marquezom.Da li je na pomolu neko iznenadjenje i da li ce Spancu na nos izaci glupiranje od prosle godine videcemo.Ako se uzme u obzir Hondina filozofija kad su vozaci u pitanju nista me ne bi iznenadilo.

                                Comment

                                Working...
                                X