Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pedrosa u Jamahi!?

    http://www.motogp.com/en/in%20the%20...-switch/200013

    Comment


    • Ako bude tako, to će biti na godinu dana, dok Vinales ne bude 100% slobodan.

      Comment


      • Ko onda u Hondu? Nisam za Pedrosu, nije on vise taj stari vozac. Prihvatio bi ovo sto @Vanja kaze.

        Comment


        • Ma to samo malo Jarvis tvrdi pazar. Polako..ako je pametan Mav potpisace za Yamahy, jer kao sto rece David ne kuca svakog dana Yamaha na vrata + covek nema ni jedan podijum jos :/

          Comment


          • Ako je verovati ovim izvorima...a mozda je i makretinski trik

            sigpic

            Comment


            • Još uvek ništa zvanično... :/ Možda su odigrali trik sa Pedrosom da bi Vinales potpisao što pre...

              Comment


              • Izgleda da je tacno. SK objavio.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Mislim da je noćas oko ponoći i Motorsport.com objavio, u taj izvor možemo biti poprilično sigurni.

                  Dobijamo novog vanzemaljca, čini se meni omiljenog između petorice.

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • Sad jos Pedrosa da ode u Suzuki ili KTM i svi srecni...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Ali ne, Pedrosa ostaje u Hondi do 2018.
                      http://www.motorsport.com/motogp/new...l-2018-736949/

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pedrosa produzio ugovor na jos dve godine sa Hondom. Ne svidja mi se.

                        Italijanski mediji prenose da ce Dukati produziti ugovor sa Dovijem, a da ce Janone u Suzuki umesto Vinjalesa.

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                        Last edited by BogdanB; 16-05-16, 12:57.

                        Comment


                        • Doviciozo zvanicno u Dukatiju jos 2 godine.

                          Znaci Janone u Suzuki, Maverik u Jamahu verovatno. Mada nije nemoguce i da Janone zavrsi u Jamahi ako Vinjales ostaje u Suzukiju. Cekamo jos te potvrde...

                          Comment


                          • Šteta, nadao sam se da bi Petrucci mogao da dobije priliku da vozi... Nadam se da će dobiti GP16, poslednju verziju, sledeće godine.

                            Comment


                            • Takodje. Da se nije povredio sanse da dobije mesto bi bile drasticno vece, ovako kad ne vozis ne mozes ni da dobijes, nazalost. Dukati je jasno stavio do znanja da je Lorenco prvi vozac ekipe. Obzirom na njihove duele od ranije eto prilike Doviju da mu se revansira malo.

                              Comment


                              • Čini mi se očekivana odluka Ducatija da prije Doviziosu produži ugovor nego Iannoneu.
                                Uh kakva nas sledeća sezona očekuje.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X