Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Divan je zaista, upropasti mu sezonu pa pruza ruku pomirenja

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Ne treba ovo Marquezu, on nije nikog vrijedjao niti gurao sa staze. Tipicna izjava jednog zelenog i naivnog djeteta koju ce Rossijevci jedva docekat kao "dokaz" da je Marc nesto krivo radio. Sto bi kod nas rekli "ko je on Marc,ućeraj mu". Nebitan lik za tebe da bi mu ruku pruzao"

      Comment


      • newsflash - inace novac raste na drvetu...

        Comment


        • Kakav krelac. Zajebe mu citavu sezonu, a sad kobajagi pruza ruku. Bolje da nisam procitao ovo, ponovo sam se iznervirao.

          Comment


          • Originally posted by black_sax View Post
            Ne treba ovo Marquezu, on nije nikog vrijedjao niti gurao sa staze. Tipicna izjava jednog zelenog i naivnog djeteta koju ce Rossijevci jedva docekat kao "dokaz" da je Marc nesto krivo radio. Sto bi kod nas rekli "ko je on Marc,ućeraj mu". Nebitan lik za tebe da bi mu ruku pruzao"
            Uvredi ti i Marqueza i Rossija i navijače obojice jednim postom... Treba to umeti...

            Comment


            • od Malezije su ovde isplivali strucnjaci u svim bransama....
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Mislim da su postigli sta su hteli , tj jos veci hype ili ti samo da se prica - kontam da bi mogao da glumi u Balkanskim prevarama kod Karamele

                Comment


                • Ubise nam temu nacisto

                  Comment


                  • Makar je ziva za razliku od F1 Samo da Rossi ostane motivisan i da vozi kao ove sezone. Nadam se da ce Markez izdrzati makar pola sezone da nigdje ne padne, da posle ne bude ovo ono. Pa kad dobije po usima, onda Rossi da kaze prihvaceno izvinjenje. Odoh u penziju
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Bole ga patka

                      Comment


                      • Originally posted by quard1aN View Post
                        Makar je ziva za razliku od F1 Samo da Rossi ostane motivisan i da vozi kao ove sezone. Nadam se da ce Markez izdrzati makar pola sezone da nigdje ne padne, da posle ne bude ovo ono. Pa kad dobije po usima, onda Rossi da kaze prihvaceno izvinjenje. Odoh u penziju
                        F1 mi ne pominji.Postala je sterilnija od video igara.Gledao sam u nedelju trku posle dugo,dugo vremena.Tamo je sad sve zabranjeno,bezmalo su zabranili i preticanja.Nije ni cudo sto ono vise niko ne gleda.

                        Comment


                        • Gledaju ljudi, pogledati samo trku u Meksiku koliko je ljudi bilo ali dobro, tamo nije bila 23 godine. Ali sve u svemu, MotoGP je daleko zanimljiviji I bolji.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Evo vam mladii mabrijani motociklistički telenti malo amarcorda na neka prošla vremena. Ima dosta sekvenci sa nekadašnjih YU utrka. Onih prvenstvenih a i jako puno sa međunarodnih koje su se održavale na području EX YU... Nagrada Škofija Loke inače prva utrka koja se samo jednom održala pod imenom "Nagrada Jugoslavije - Loka 1970" iako se Velika nagrada Adriatika na Preluku kod Rijeke i Opatije te iste godine već drugi puta bodovala za Svjetsko prvenstvo. Name slovenci su silno željeli utrku koja bi se bodovala za Svjetsko, no organizacijski nisu mogli parirati organizatorima prelučke utrke. Uspjeli su nekako na Kongresu FIMe koji se održao u Ljubljani 1969. godine uglaviti to ime ali sami sebi su učinili medveđu uslugu. Kako nisu mogli dobiti željeni stalni datum odigravanja prihvatili su jedini slobodan datum. No taj dan u Sloveniji je bilo puno jakih sportskih događanja a među njima i utakmica kupa između Olimpije i niškog Radničkog te k tome još i TV prijenos finala nogometa iz Mexika "popušili" su silnu lovu te bili u debelom minusu. A taj dan je bilo toliko toplo da je umjesto 50.000 gledatelja koji su redovito pohađali tu drugu najjaču jugoslovensku utrku njih 30.000 otišli "na morje da plavaju". Bio sam svjedokom jedne Škofija Loške mednarodne dirke
                            i sa pravom mogu reći sa su je vrlološe organizitrali. Na koncu tamo se i dogodila najveća tragedija u povjesti YU moto utrka. Zatim su tu snimke sa Preluka. Sa tada jake međunarodne utrke Portoroža. Sa jake međunarodne utrke u Zenici i da ne nabrajam...
                            U biti uživajte u povjesti TOMOSa kojeg je najvjerojatnije jahala većina vaših očeva. I ja isto. I danas mi je moj T15 ostao usađen duboko u srce...
                            Enjoj

                            https://www.youtube.com/watch?v=vGct-Ove4GI

                            Comment


                            • http://www.motogp.com/en/in%20the%20...rmula-1/190927

                              Comment


                              • Preuzeti kredit od 20 milijardi Folksvagen će morati u potpunosti da vrati u roku od samo godinu dana, a nemačka firma je očigledno već počela da razmišlja kako da dođe do novca u najgorem mogućem slučaju.


                                Ukoliko kompanija ne uspe da povrati pare, prvi na listi za prodaju će biti inženjerska kompanija MAN, a ukoliko ovo ne bude dovoljno, VW razmišlja o prodaji Bentlija, Lamborginija i Dukatija.
                                Dukati potencijalno u problemu?

                                http://www.bloomberg.com/news/articl...ens-cash-needs
                                Last edited by VR6; 10-12-15, 12:35.

                                Comment

                                Working...
                                X