Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad sam ga gledao sad protiv Vukova, bas sam isto to primetio... Nema vise te eksplozivnosti, te startne brzine koja ga je krasila! Pre samo gurne loptu pored i trci, a sada jedva da pretrci igraca i bez lopte.
    Mada sada realno izgleda i malo krupnije nego kada je igrao za Liverpool.

    Comment


    • Ramires o Boasu:

      "The way he treats the players is unique. He treats everyone equally, regardless of who they are or how famous they are.
      "Every day he speaks to individual players and tries to help solve problems. It's hard to find someone like that.
      "He talks and listens to what players say. That makes a difference. He's all smiles and likes to joke around.
      "As a person, he's extraordinary and he's also admirable as a coach. My football has grown a lot with his arrival
      Terry:
      "The club is a lot bigger than any of us and will come before any of us."
      Jos jedna potvrda da u ekipi nema nikakvih neslaganja.
      A Lampard je dosta puta juce i danas davao izjave tipa: Don't write off old guard! I'm still true Blue!

      Valjda ce ih Terry i Lampard zajedno sa Boasom uspjeti trgnuti, da se igraci probude iz ove "kome".

      Drogba i Kalou odose na AKN, koliko sam ja skont'o... Bice fino bez Kaloua.
      Last edited by bracala; 04-01-12, 14:04.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ljudi, jos mi nismo "rekli sta smo imali'' sto se tice PL. Ako napravimo dobru seriju rezultata,mozemo do titule. Koliko me sjecanje dobro sluzi, u nekoj od prethodnih sezona imali smo zaostatak od 15 bodova za Manchester-om, pa smo uspjeli da ih stignemo i u poslednjem kolu se odlucivalo o prvaku.
        Ne mogu bas da se sjetim, ali ako nije to, onda smo sveli tu razliku na svega 2-3 boda, sto znaci da nije sve gotovo.
        Ali, sa druge strane, moguce je i da nastavimo sa kiksevima pa da sanjamo to 4. mjesto...
        Uglavnom, jedva cekam naredni mec protiv Sunderlend-a, jer me trenutno najvise interesuje igra i formacija, zelim da vidim kako ce to izgledati, 4-2-3-1 kao u prethodnom mecu, 4-3-3, ili nesto novo... A naravno najvise me zanima da li ce Torres postici gol, tj proraditi...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Ljudi, jos mi nismo "rekli sta smo imali'' sto se tice PL. Ako napravimo dobru seriju rezultata,mozemo do titule. Koliko me sjecanje dobro sluzi, u nekoj od prethodnih sezona imali smo zaostatak od 15 bodova za Manchester-om, pa smo uspjeli da ih stignemo i u poslednjem kolu se odlucivalo o prvaku.
          Ne mogu bas da se sjetim, ali ako nije to, onda smo sveli tu razliku na svega 2-3 boda, sto znaci da nije sve gotovo.
          Ali, sa druge strane, moguce je i da nastavimo sa kiksevima pa da sanjamo to 4. mjesto...
          Uglavnom, jedva cekam naredni mec protiv Sunderlend-a, jer me trenutno najvise interesuje igra i formacija, zelim da vidim kako ce to izgledati, 4-2-3-1 kao u prethodnom mecu, 4-3-3, ili nesto novo... A naravno najvise me zanima da li ce Torres postici gol, tj proraditi...

          Pa prosle sezone je bila razlika od 15 bodova u jednom trenutku, pa je Chelsea smanjio na 3 boda 3 utakmice pre kraja. A prva od te 3 utakmice je bila na Old Trafordu i bio je poraz od 2-1 i prakticno kraj... A slicna situacija je bila u sezoni 2007/8, samo se ne secam tacno bodovne razlike, ali mislim da su poslednjeg dana i dalje imali sansu za titulu u slucaju da United izgubi, sto se naravno nije desilo...
          Iskreno ne verujem da ove sezone moze nesto slicno da se desi, City je previse dobar, a Chelsea evo bez povreda ne moze da se sastavi. U ove 2 pomenute sezone uglavnom je pravljena ta razlika u trenucima kada je pola tima bilo povredjeno a kad bi se oporavili onda bi pocelo stizanje. Ove sezone je samo Essien povredjen a na njega realno niko ni ne racuna, tako da ta teorija pada u vodu, plus kao sto rekoh - City je jednostavno mocan...
          U svakom slucaju i ja jedva cekam ovih nekoliko utakmica sto slede, 4-2-3-1 je najbolja opcija, i svakako treba dati pare za neko ofanzivnog veznog, i to bilo kog, samo da je od 20-25 godina i da je dobar tehnicar. Mada nesto mi ne deluje da ce se to desiti...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Pa prosle sezone je bila razlika od 15 bodova u jednom trenutku, pa je Chelsea smanjio na 3 boda 3 utakmice pre kraja. A prva od te 3 utakmice je bila na Old Trafordu i bio je poraz od 2-1 i prakticno kraj... A slicna situacija je bila u sezoni 2007/8, samo se ne secam tacno bodovne razlike, ali mislim da su poslednjeg dana i dalje imali sansu za titulu u slucaju da United izgubi, sto se naravno nije desilo...
            Iskreno ne verujem da ove sezone moze nesto slicno da se desi, City je previse dobar, a Chelsea evo bez povreda ne moze da se sastavi. U ove 2 pomenute sezone uglavnom je pravljena ta razlika u trenucima kada je pola tima bilo povredjeno a kad bi se oporavili onda bi pocelo stizanje. Ove sezone je samo Essien povredjen a na njega realno niko ni ne racuna, tako da ta teorija pada u vodu, plus kao sto rekoh - City je jednostavno mocan...
            U svakom slucaju i ja jedva cekam ovih nekoliko utakmica sto slede, 4-2-3-1 je najbolja opcija, i svakako treba dati pare za neko ofanzivnog veznog, i to bilo kog, samo da je od 20-25 godina i da je dobar tehnicar. Mada nesto mi ne deluje da ce se to desiti...
            Sto se tice PL, nikad se ne zna, sve je tu moguce...
            Sto se tice transfera, ja imam neki osjecaj da ce proci januar a da mi nikog necemo dovesti. Cak su sve manje sanse i za dolazak Cahill-a, i po meni to bi bila steta( da ne dodje), jer mislim da bi on mogao uspjesno da zamijeni Luiza, ukoliko ovaj nastavi da kiksa.
            Igraci kao da su se probudili, svaki dan mozemo vidjeti neke poruke tipa "svi smo uz Boasa, jos nije kraj...'', sto mi uliva neku nadu da ce stvari krenuti ka boljem. Uskoro ce se i Essien oporaviti( oko 21. januara) ali iskreno od njega ne ocekujem mnogo ove sezone, jer ko zna kako ce on igrati, tj da li je sposoban da povarti nekadasnji nivo...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Sto se tice PL, nikad se ne zna, sve je tu moguce...
              Sto se tice transfera, ja imam neki osjecaj da ce proci januar a da mi nikog necemo dovesti. Cak su sve manje sanse i za dolazak Cahill-a, i po meni to bi bila steta( da ne dodje), jer mislim da bi on mogao uspjesno da zamijeni Luiza, ukoliko ovaj nastavi da kiksa.
              Igraci kao da su se probudili, svaki dan mozemo vidjeti neke poruke tipa "svi smo uz Boasa, jos nije kraj...'', sto mi uliva neku nadu da ce stvari krenuti ka boljem. Uskoro ce se i Essien oporaviti( oko 21. januara) ali iskreno od njega ne ocekujem mnogo ove sezone, jer ko zna kako ce on igrati, tj da li je sposoban da povarti nekadasnji nivo...
              Mislim da ce ipak doci Cahill, mada je suludo da trazi platu od 120 hiljada funti nedeljno. Na zalost takva je situacija da agenti diktiraju uslove, tako je Rooney-ev agent prosle sezone "odigrao" ono zahtevanje transfera, da bi posle nedelju dana Rooney zavrsio sa ugovorom od 250k nedeljno... Oskarovski potez, nema sta...
              Od Essiena definitivno ne ocekujem nista, ja njega ni ne racunam. Realno on sve sto je postigao je bilo zahvaljujuci fizickoj snazi, a posle ovoliko povreda ta snaga je sigurno duplo manja, a realno nema tehniku, viziju i sl. da ga izvlaci, tako da ne vidim kako ce on ikad igrati na nivou koji je potreban Chelsea-ju. Nadam se da gresim... A ovim izjavama igraca ne pridajem puno znacaja, sigurno nece javno kritikovati trenera, ipak su oni kao roboti nauceni sta da govore...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Mislim da ce ipak doci Cahill, mada je suludo da trazi platu od 120 hiljada funti nedeljno. Na zalost takva je situacija da agenti diktiraju uslove, tako je Rooney-ev agent prosle sezone "odigrao" ono zahtevanje transfera, da bi posle nedelju dana Rooney zavrsio sa ugovorom od 250k nedeljno... Oskarovski potez, nema sta...
                Od Essiena definitivno ne ocekujem nista, ja njega ni ne racunam. Realno on sve sto je postigao je bilo zahvaljujuci fizickoj snazi, a posle ovoliko povreda ta snaga je sigurno duplo manja, a realno nema tehniku, viziju i sl. da ga izvlaci, tako da ne vidim kako ce on ikad igrati na nivou koji je potreban Chelsea-ju. Nadam se da gresim... A ovim izjavama igraca ne pridajem puno znacaja, sigurno nece javno kritikovati trenera, ipak su oni kao roboti nauceni sta da govore...
                Da, mislim to je tacno, ali ipak mozda se "trgnu"...
                Po meni, jedna od vaznijih cinjenica je ta da Torres sada zna da ce sigurno igrati, ne mora da brine o tome(jer je Drogba na AKN) sto bi moglo da doprinese ucinku. Opet vrsim poredjenje sa Anelkom, koji je bio rezerva sve dok Drogba nije otisao na AKN, a zatim je igrao svaki mec i na kraju zavrsio sezonu kao prvi strijelac. Torres svakako ima kvalitet da uradi nesto slicno.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Da, mislim to je tacno, ali ipak mozda se "trgnu"...
                  Po meni, jedna od vaznijih cinjenica je ta da Torres sada zna da ce sigurno igrati, ne mora da brine o tome(jer je Drogba na AKN) sto bi moglo da doprinese ucinku. Opet vrsim poredjenje sa Anelkom, koji je bio rezerva sve dok Drogba nije otisao na AKN, a zatim je igrao svaki mec i na kraju zavrsio sezonu kao prvi strijelac. Torres svakako ima kvalitet da uradi nesto slicno.
                  Pa mala ispravka, Anelka je bio prvi strela u sezoni 2008/9 a tada nije bilo AKN-a, jer se to igra svake parne godine u januaru. Ali Drogba je dobar deo te sezone bio povredjen pa je na pocetku Anelka igrao kao centralni spic, a u drugom delu sezone kad se Drogba oporavio onda je Hiddink stavio Anelku na desni bok, prakticno je igrao kao "second striker". Ali poenta je manje vise ista, Drogba je van ekipe, sto znaci manje pritiska na ovog drugog napadaca. Medjutim stvar koja mene najvise zabrinjava je sto Torres jedva da udje u jednu sansu na utakmici, sto znaci da je glavni problem razumevanje igre u ovoj ekipi, i kao sto sam vec pominjao ono njegovo izvlacenje na stranu ili ka centru terena. Torresu bi bilo najbolje kad bi igrao u paru s nekim ili kad bi Mata igrao direktno iza njega umesto na strani. Onda ne bi bilo te praznine izmedju Torresa i veznog reda i mogao bi vise da se fokusira na samu zavrsnicu napada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Pa mala ispravka, Anelka je bio prvi strela u sezoni 2008/9 a tada nije bilo AKN-a, jer se to igra svake parne godine u januaru. Ali Drogba je dobar deo te sezone bio povredjen pa je na pocetku Anelka igrao kao centralni spic, a u drugom delu sezone kad se Drogba oporavio onda je Hiddink stavio Anelku na desni bok, prakticno je igrao kao "second striker". Ali poenta je manje vise ista, Drogba je van ekipe, sto znaci manje pritiska na ovog drugog napadaca. Medjutim stvar koja mene najvise zabrinjava je sto Torres jedva da udje u jednu sansu na utakmici, sto znaci da je glavni problem razumevanje igre u ovoj ekipi, i kao sto sam vec pominjao ono njegovo izvlacenje na stranu ili ka centru terena. Torresu bi bilo najbolje kad bi igrao u paru s nekim ili kad bi Mata igrao direktno iza njega umesto na strani. Onda ne bi bilo te praznine izmedju Torresa i veznog reda i mogao bi vise da se fokusira na samu zavrsnicu napada.
                    Dobro, ovo za Anelku, shvatio si sta hocu da kazem... Uglavnom znam da je Drogba bio "out" u tom trenutku...
                    A sto se tice Torresa, to smo vec svi razjasnili, bas zbog toga mi se svidja ta formacija, pogotovo sa Matom iza njega, jer se on najvise trudi da mu asistira, a i najbolje to cini, uz Lamparda.
                    Ma bice sada golova, uvjeren sam!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Cech bi trebao potpisati novi ugovor sa Chelsea-jem...

                      Porto je spreman prodati Hulka za €50m. Agent Lucasa Moure je izjavio da je Chelsea aktivan oko dovodjenja ovog igraca. Cesar Azpilicueta, desni bek (22) iz Marseillea, pozeljno je pojacanje u januaru... Spekulise se da ce Marseille dobiti ponudu od €15m.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Chelsea ce ponuditi izgleda 35 miliona eura za Cavani-ja,mislim da nema govora da Urugvajac sada ode iz Napoli-ja,ali se nadam da bi na ljeto mogao doci
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Chelsea ce ponuditi izgleda 35 miliona eura za Cavani-ja,mislim da nema govora da Urugvajac sada ode iz Napoli-ja,ali se nadam da bi na ljeto mogao doci
                          E brate, dobro si se sjetio to nalijepiti. Zaboravio ja... Dan mi je haos...

                          Ma nema nista od toga! Evo vec je 5. januar, a tisina kada su transferi u pitanju. I to ne samo kod nas, nego inace...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • A zaboravili ste interesovanje za Medu Kamaru !

                            Comment


                            • mumi,ako dovedu Hulk-a ili Hazard-a castim vas picem,ne znam kako cemo to izvesti ali cemo nesto skontati

                              Meni se crnom samo De Rossi mota po glavi,kakav igrac,onako je jos samo Xabi dominatan na svojoj poziciji
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ne znam da li je pametno davati 50 miliona za Hulk-a. Siguran sam da se ne bi ponovio Torres-ov slucaj, ali opet taj novac je moguce pametnije potrositi
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X