Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lampard mi je kroz sve godine fudbala medju tri najdraza igraca sigurno,ali je pao u formi.Ono cega se AVB(cini mi se) plasi je sto Lamparda gaze u napadu,jeste on zreliji igrac i igra vrlo dobro u ofanzivi,ali prije je znao s lakocom zaustaviti protivnicki napad a to nazalost vise nije slucaj,gaze ga prelagano.Boas igra vrlo ofanzivnu i samim tim rizicniju formaciju s ova dva isturena krila i kada treba da se brane to ide malo teze,a sa Lampardom je to jos teze jer gotovo da ga nema u zaustavljanju protivnickih napada,ova trojica su tu ipak jaci i spremniji.Ovo je moje neko logicno objasnjenje,danas svi igraju s 5 igraca u vezi i svi su spremni da se brane,Chelsea igra s 3 i svi moraju biti spremni.Koliko ce se to odraziti na rezultate ostaje da se vidi,ali ovaj dio ekipe je po meni najhitniji za renoviranje.Sreca pa su dobili Valenciju i Newcastle
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Svaka cast na pobedi protiv placenika. Tako sam cekao pobedu Celsija, kao da je Arsenal igrao.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Samo 2 reci: Frank Lampard
        Covek cim je usao pokazao je kvalitet, prvo onaj dupli pas sa A.Cole-om, onda proigravanje Sturridge-a posle cega je usledio penal i sigurno izvodjenje penala. Jednostavno kad je tesko tu je uvek Frank Lampard, nikad nije podlegao pritisku i uvek je pokazao pravi kvalitet u najvecim utakmicama. Ovaj mec me je mnogo podsetio na proslogodisnji protiv Uniteda na Stamford Bridge-u, isto je gost poveo, onda se Chelsea polako vracao i negde oko 80-og minuta Lampard iz penala, i to je bio gotovo identicno izveden penal. A onda na kraju na obe utakmice Drogba po desnoj strani zadrzava loptu, pravi je tenk. I da, opet kazem Lampard i Meireles moraju da igraju od pocetka, ovi ostali neka se rotitraju. Inace bilo je danas i dosta srece. Meireles je u prvom poluvremenu imao 2 vrlo opasna starta, za koje bi neke druge sudije pokazale direktan crveni karton. Takodje onaj start Bosingwe nad Silvom je mogao lako da bude penal. I dalje ima tih kikseva u odbrani, tipa Terry prati Aguera na protivnicku polovinu i ostavlja veliki prostor (situacija kod prvog gola). Ali na kraju najvaznija je pobeda, treba nastaviti u ovom ritmu.
        sigpic

        Comment


        • Bitna su tri boda,ja sam sretan i poslije cu se zamarati detaljima,ali mi je neopisivo drago sto je Frank zabio za pobjedu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Samo 2 reci: Frank Lampard
            Covek cim je usao pokazao je kvalitet, prvo onaj dupli pas sa A.Cole-om, onda proigravanje Sturridge-a posle cega je usledio penal i sigurno izvodjenje penala. Jednostavno kad je tesko tu je uvek Frank Lampard, nikad nije podlegao pritisku i uvek je pokazao pravi kvalitet u najvecim utakmicama. Ovaj mec me je mnogo podsetio na proslogodisnji protiv Uniteda na Stamford Bridge-u, isto je gost poveo, onda se Chelsea polako vracao i negde oko 80-og minuta Lampard iz penala, i to je bio gotovo identicno izveden penal. A onda na kraju na obe utakmice Drogba po desnoj strani zadrzava loptu, pravi je tenk. I da, opet kazem Lampard i Meireles moraju da igraju od pocetka, ovi ostali neka se rotitraju. Inace bilo je danas i dosta srece. Meireles je u prvom poluvremenu imao 2 vrlo opasna starta, za koje bi neke druge sudije pokazale direktan crveni karton. Takodje onaj start Bosingwe nad Silvom je mogao lako da bude penal. I dalje ima tih kikseva u odbrani, tipa Terry prati Aguera na protivnicku polovinu i ostavlja veliki prostor (situacija kod prvog gola). Ali na kraju najvaznija je pobeda, treba nastaviti u ovom ritmu.
            Jeste bilo kikseva, ali uzivaj Tony.

            Joj mi smo im prvi nanijeli poraz. Mogu misliti sada haosa u svlacionici. Sada samo oprezno i da se ne opuste, sada kada su zagrizli muski. Ali jos sto je najsladje, to je bio preokret.
            Kasnije cu malo detaljnije...

            Sada za vikend neka Arsenal odradi na krilima jednog covjeka posao...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Aaa bravo momci, presrecan sam sto smo dobili ove balvane.
              @ Mumi
              Kako sam osjecajan, covjece
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post

                @Rosso

                Ti si nasa amajlija!

                A sta rec na ovo

                Comment


                • Bravo za pobedu što kaže Topbdzija navijao sam kao da Arsenal igra

                  Trpaj plaćenike
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nisam gledao, jer se nisam imao namjeru nervirati ali kolko vidim statistiku, Celzi mnogo bolji.. Bravo momci

                    Comment


                    • Da sam zadovoljan igrom i nisam, pod hitno rekonstrukcija veznog reda. Siti nas je razbio u prvom tj. nismo mogli da se organizujemo da sredini, stajali su izezatno visoko tako da nasi vezni nisu ni dobijali lopte. Da nisu dobili crveni ne verujem da bi ih dobili. Prvi put da igramo strpljivo i posle crvenog, a ne da jurcamo ko muve. E sad, da li je to zbog toga sto su oni dobri ili sto mi nismo hteli ne znam, ali opet ponavljam vezni red nam je los !


                      Edit: evo ga Boas kaze da smo mi hteli strpljivo da igramo .
                      Last edited by Drogba; 13-12-11, 12:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Da sam zadovoljan igrom i nisam, pod hitno rekonstrukcija veznog reda. Siti nas je razbio u prvom tj. nismo mogli da se organizujemo da sredini, stajali su izezatno visoko tako da nasi vezni nisu ni dobijali lopte. Da nisu dobili crveni ne verujem da bi ih dobili. Prvi put da igramo strpljivo i posle crvenog, a ne da jurcamo ko muve. E sad, da li je to zbog toga sto su oni dobri ili sto mi nismo hteli ne znam, ali opet ponavljam vezni red nam je los !
                        E vidis ja sam prezadovoljan cinjenicom da smo mi njih prvi srusili i da se nismo obrukali. Da smo pokazali karakter nakon ocajnog starta i ranog gola City-ja. Igrali smo strpljivo bez srljanja, pozrtvovano, stvarno sve cestitke momcima!

                        A sta si ti ocekivao, pa normalno da ce nas City dobiti na sredini kad imaju najjaci vezni u ligi. Ali na kraju 1. poluvremena smo mi imali veci posjed kao i na kraju tekme sto znaci da smo uspjeli nekako drzati loptu. Dosta su pretrcali juce Romeu, Ramires, Meireles, Mata, Sturridge, Drogba... Trebaju nam jos 2 igraca u vezi da se rastereti Mata koji to sve nosi na svoj grbaci i koji u toku utakmice promjeni 3 pozicije. Ima tu slobodu u napadu da igra sta hoce. Juce je dobio dosta batina ali je Meireles vracao za njega.
                        Nakon ocajnih prvih 15 minuta, odbrana se u nastavku tekme dosta popravila. Normalno bilo je ispada, ali kada igras protiv lidera to je i normalno. Na kraju se moze reci da je odbrana dosta dobro izgledala veci dio utakmice. Kako mi se svidja sto je Romeu stalno tu uz odbranu, kada se pate da prenesu loptu, on je odmah tu, ne odvaja se od 30m od naseg gola. U napadu samo malo predje centar i igra zaista zrelo ovaj momak. Sturridge je sjajan zaista, asistirao i izborio penal. A kako je Drogba juce cuvao loptu ono je smijesno. Po 3 igraca na ledjima ali ne mogu mu nista. Koliko je samo lopti primio na prsa uprkos tome sto su Kompany i Lescott uvijek bili uz njega kao krpelji. Imao je i par atraktivnih odigravanja petom za Ramiresa, majstor je to jos uvijek! Ramires je juce uvijek bio korak ispred igraca City-ja, izborio 2. zuti za Clichy-ja, pretrcao dosta, u njegovom stilu. Lampard usao i zabio kada je najpotrebnije. To je njegov 178. gol. Kako se samo radovao kao malo dijete, koliko je samo ljubio grb na dresu, koliko njemu znaci klub to je nevjerovatno. Sto se tice njegovog sjedenja na klupi, pa jbg i to se mora desavati. Doci ce dan kada ce Chelsea morati i bez njega igrati, zato mislim da Boas zeli da ga sjedenjem na klupi malo trgne ali i da navikne ekipu da igraju bez njega. Ali moze nam Lampard posluziti ove sezone, to se zna. Vezni treba osvjeziti sada u januaru, to se svi slazemo... 3 vazne utakmice smo dobili: Newcastle, Valencia, City. Sada samo nastaviti u istom ritmu, oprezno.
                        Last edited by bracala; 13-12-11, 13:06.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • A kako sam se ja radovao da si video, Frenk nije nista za mene .


                          Ne mogu da zamislim nas bez Drogbe, Kapitena i Frenka a nazalost ce se i to desiti. Al kako se gradi coek,strasno.

                          Sad jako protih Vikinga ne smemo tu kiksati.


                          Ma Romeu je odlican, vidi se da moze i u napadu nesto uraditi, al ne gresi pri predaji.
                          Last edited by Drogba; 13-12-11, 13:15.

                          Comment


                          • Bice tesko, ta 3 covjeka su simbol za Chelsea, ali jbg vrijeme ide. Doci ce neki novi klinci.

                            De radovanje je bilo haos teski. Mogu misliti reakcija...
                            Naravno, bez kikseva. Zabit gol u uvodu utakmice i onda je sve lakse.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • ja kao 1 da cestitam igracima chelzija na pobedi i da ujedno uvuve strah u kosti gradjanima,a i nadam se da ce i arsenal taj strah i pritisak povecati u nedelju 1 pobedom
                              p.s pogodio sam rezultat imate u post premier liga samo nzm koi je stranica

                              Comment


                              • GLedam sad krece ludnica , jos 4 kola do nove godine ! Vigan,Tot,Fulam, Vila !

                                Comment

                                Working...
                                X