Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte neku informaciju o Drogbi, ukopao sam se ovdje od nervoze sada, jos se jezim od onog potresa
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Dajte neku informaciju o Drogbi, ukopao sam se ovdje od nervoze sada, jos se jezim od onog potresa
      Evo konacno bar 2 recenice o stanju Drogbe.

      Boas kaze da je malo bolje, da pokazuje znakove zivota...
      Bice bolje, optimista sam!!!
      http://www.chelseafc.com/page/Latest...434300,00.html
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa Mata je prilicno brz, mada on nije klasicno krilo, a mislim da ce Sturridge-a koristiti na krilnim pozicijama u 4-3-3, samo da ga ne stavi AVB na desnu stranu, njegova brzina bi mnogo vise dosla do izrazaja na levom boku, jer odatle makar moze da centrira. Ali opet nije ni on klasicno krilo, on je spic. Steta sto nema nekoga kao SWP, Robeen, Duff...
        Ali kad imas Sturridge-a na desnom krilu, onda on moze uci po sredini i sutirati, englezi to zovu inside forward. Moze on i levo i desno, i tako najbolji je kao centralni napadac, ne menja mu puno na koj strani bih igrao ako se to od njega trazi.

        Jedan Robben sada bi bio luksuz, ali rado bih imao jedan SWP ili jedan Duff, to se slazem.

        Comment


        • Originally posted by muchosgracias View Post
          Ali kad imas Sturridge-a na desnom krilu, onda on moze uci po sredini i sutirati, englezi to zovu inside forward. Moze on i levo i desno, i tako najbolji je kao centralni napadac, ne menja mu puno na koj strani bih igrao ako se to od njega trazi.

          Jedan Robben sada bi bio luksuz, ali rado bih imao jedan SWP ili jedan Duff, to se slazem.
          Znam to za Sturridga, ali mislim da je njegov glavni kvalitet brzina, sut manje vise. A ako koristi tu brzinu po desnom boku, i pretrci igraca, onda mu je lopta na desnoj nozi, sto znaci slab centarsut, ili ne daj boze da vraca na levu i ponovo lomi igraca. Zato mislim da je kao krilo mnogo korisniji po levoj strani, pretrci beka i centrira, kraj price. Ali dobro, ipak je on spic, a ako se nastavi dijamant, onda cemo ga gledati u tandemu sa Torresom, sto prizeljkujem od pocetka. A iza njih Mata...
          sigpic

          Comment


          • Ulises Davila je novi igrac Chelsea.

            Comment


            • Tako je, Davila potpisao ugovor na 5 godina.

              http://www.chelseafc.com/page/Latest...434327,00.html


              Izgleda da ce Drogba biti pusten iz bolnice.

              http://www.chelseafc.com/page/Latest...434371,00.html
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Zanimljiv transfer Chelsea, nisam cuo za Davilu, ali po opisu mi se svidja. Samo se nadam da nece biti jos jedan od onih transfera bez poente, koje Chelsea ima obicaj da uradi, tipa kad su doveli Nemanju Matica, nije odigrao 2 utakmice covek.
                Mislim da ne bi bilo lose prodati 1/2 ofanzivna igraca, tipa Kalou, Malouda (ima ih previse trenutno), mozda i Anelka, mada mislim da on i dalje moze dobro da odigra kao napadac, kao krilo nikako.

                A jel se pominje neki centralni vezni? Izgleda nista od Modrica, a Moutinho?

                Btw u januaru stize Lucas Piazon, mladi (mislim 17/18) Brazilac, isto igra ofanzivnog veznog.
                sigpic

                Comment


                • Mata debi, i odma gol, svaka cast za njega, odlicno pojacanje. Nego cujem Drogba imao neki pad... Dobro da je koliko toliko u redu, cuo sam da je strasan pad bio..

                  A ko je taj Davila, nesto mi poznat al nmg se setim..
                  Za sada o Mutinju nista, a i ne verujem da ce biti, al ozbiljno se prica o Pereiri, mada ne znam sta ce on u Portou...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Zanimljiv transfer Chelsea, nisam cuo za Davilu, ali po opisu mi se svidja. Samo se nadam da nece biti jos jedan od onih transfera bez poente, koje Chelsea ima obicaj da uradi, tipa kad su doveli Nemanju Matica, nije odigrao 2 utakmice covek.
                    Mislim da ne bi bilo lose prodati 1/2 ofanzivna igraca, tipa Kalou, Malouda (ima ih previse trenutno), mozda i Anelka, mada mislim da on i dalje moze dobro da odigra kao napadac, kao krilo nikako.

                    A jel se pominje neki centralni vezni? Izgleda nista od Modrica, a Moutinho?

                    Btw u januaru stize Lucas Piazon, mladi (mislim 17/18) Brazilac, isto igra ofanzivnog veznog.
                    Da, Piazon dolazi sto je svakako dobro. Pise kao da su odustali od Modrica i da se okrecu dovodjenju Moutinh-a. Jos uvijek nema konkretne ponude...ali ja ocekujem da ceje poslati uskoro.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Mislim da ne bi trebala da vas brine povreda Drogbe, mada Torres realno nista ne igra... Veca briga je povreda Ceha, jer pitanje kako ce Hilario braniti kada se bude igralo protiv napadackih ekipa.

                      Comment


                      • Kakva je situacija sa Krasicem, cujem da ga verovatno dovodite

                        Comment


                        • cudno nisam nista cuo za krasica...

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Mislim da ne bi trebala da vas brine povreda Drogbe, mada Torres realno nista ne igra... Veca briga je povreda Ceha, jer pitanje kako ce Hilario braniti kada se bude igralo protiv napadackih ekipa.
                            Ma nije nikako dobro...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Mislim da ne bi trebala da vas brine povreda Drogbe, mada Torres realno nista ne igra... Veca briga je povreda Ceha, jer pitanje kako ce Hilario braniti kada se bude igralo protiv napadackih ekipa.
                              Mene brine povreda Drogbe cisto jer je izgledalo bas nezgodno, moguce da je polomio vilicu ili neku drugu kost na licu.
                              Ali inace mislim da nece nedostajati na terenu, danas nista nije uradio, a ima dovoljno napadaca trenutno u ekipi.

                              Sto se tice Krasica ja ne verujem da ce ga dovesti, mada ne bi on bio lose pojacanje, nemaju takvog igraca, klasicno krilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mandanda View Post
                                cudno nisam nista cuo za krasica...
                                Celsi zeli Milosa Krasica

                                Comment

                                Working...
                                X