Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uuuuuuuu jbt,sav sam se najezio,ovi mu daju vjestacko disanje...aauu
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nemoj da se ljutis al da te pitam jel ti uopste navijas za Chelsea ili si samo troll ? Gledam te nekoliko meseci ovde samo hejtujes i nerviras jadne ljude
      Mora tako, inace bi Chelsea postao Arsenal i navijacima Chelsea to ne bi smetalo. Onda bi smo stvarno bili jadni.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Nemoj da se ljutis al da te pitam jel ti uopste navijas za Chelsea ili si samo troll ? Gledam te nekoliko meseci ovde samo hejtujes i nerviras jadne ljude
        Ma daj bre to je neki klinac koji je odgledao dve utakmice u zivotu i sad misli da moze da uci nas koji fudbal pratimo celi svoj zivot...ja njegove komentare retko kad citam....ma slobodno mu kazi ...

        Comment


        • Originally posted by muchosgracias View Post
          Mora tako, inace bi Chelsea postao Arsenal i navijacima Chelsea to ne bi smetalo. Onda bi smo stvarno bili jadni.
          Pa nista hvala ti sto nas nazivas jadnim ja mislim da to nije zasluzio ni jedan Arsenalov navijac na ovom forumu uvek smo bili uz vas ali kako god ....
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by muchosgracias View Post
            Mora tako, inace bi Chelsea postao Arsenal i navijacima Chelsea to ne bi smetalo. Onda bi smo stvarno bili jadni.
            bolje cuti tamo i nabutaj se u neku misju rupu ....verujem da je Gangrena veci fan celsija od tebe i ako navija za Arsenal...

            Comment


            • Prvo nadam se da ce Drogba biti u redu, bilo je bas zajebano.
              Sve u svemu prosecna partija. Nadao sam se da ce igrati malo brze posle ranog gola, ali to se nije desilo. Velika greska potom ja bih rekao Hilaria, ne vidim sta mu treba da izlece skoro na sesnesterac da boksuje, to je ipak predaleko od gola. Mada je branio odlicno do tada.
              Dobra kontra za penal, i Mata je bio odlican kad je usao. Agilan, pokretljiv, par puta prolazio igrace 1 na 1. Zaista mi se svidja kako igra. Samo jos kad bi McEachran dobio priliku. Inace Bosingwa je bio odlican na ove tri utakmice, mozda i najbolji igrac.
              Ali za sledece kolo protiv Sunderlanda u gostima ce biti potrebna mnogo bolja igra.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                Ma daj bre to je neki klinac koji je odgledao dve utakmice u zivotu i sad misli da moze da uci nas koji fudbal pratimo celi svoj zivot...ja njegove komentare retko kad citam....ma slobodno mu kazi ...
                Ne moras citati, ali ja zato citam i postujem sva mislenja ovde. Kad se neslazem sa nekim, to i kazem. To sto ti ne citas neke komentare na forumu je slika o tebi, ne o meni.

                Originally posted by Gangrena View Post
                Pa nista hvala ti sto nas nazivas jadnim ja mislim da to nije zasluzio ni jedan Arsenalov navijac na ovom forumu uvek smo bili uz vas ali kako god ....
                Ne kazem da su navijaci Arsenal-a jadni, vec Arsenal. Ja samo zalim zbog navijaca Arsenal-a i saosacem sa njima.

                Comment


                • Ajde smirite dozivljaj, umesto da komentarisete mec, vi se prepucavate ko vise voli Chelsea. Muchosgracias, ajde malo 'oladi.....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                    verujem da je Gangrena veci fan celsija od tebe i ako navija za Arsenal...
                    Da bi to bilo moguche..... Al si ti smesan prijatelju.

                    Mata-u sam zaboravio, dobro ce on doci, ali fali brzi igrac na krilima. Rado bih imao neko kao SWP pre neko godinu u sirem timu.

                    Originally posted by D-Wade View Post
                    Ajde smirite dozivljaj, umesto da komentarisete mec, vi se prepucavate ko vise voli Chelsea. Muchosgracias, ajde malo 'oladi.....
                    Sta da oladim? Neki lik mi kaze da navijac Arsenal-a je veci navijac Chelsea nego ja, sta tu ima da se kaze?

                    Jos da on kaze da on licno kao navijac United-a je veci fan Chelsea nego ja, i onda bih se povukao. Od smeha.
                    Last edited by muchosgracias; 27-08-11, 17:32.

                    Comment


                    • Ma sa Drogbom ce biti sve uredu garantujem, ima on dobre fizicke predispozicije, kao i Vejd...mozda ce da propusti sledeci mec al za duel sa Junajtedom je sigurno spreman...

                      Comment


                      • Drogba je snazan momak, izdrzace ovo,ali bice posledica.Kakav je bio pad, bojim se da je nesto polomio( ko zna sta mu je sa vilicom sada). Ja se nadam da ce se on oporaviti, a to da li ce biti spreman za Man nije ni vazno, najvaznije je da se oporavi
                        A ti muchasgracias, pokazao si se svojim postovima, govorio si da Mata pojma nema, a vidi ga sad. I da te zamolim, postuj goste na nasoj temi,kao sto oni postuju nas na njihovoj(tu mislim na navijace Arsenala)
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          Drogba je snazan momak, izdrzace ovo,ali bice posledica.Kakav je bio pad, bojim se da je nesto polomio( ko zna sta mu je sa vilicom sada). Ja se nadam da ce se on oporaviti, a to da li ce biti spreman za Man nije ni vazno, najvaznije je da se oporavi
                          A ti muchasgracias, pokazao si se svojim postovima, govorio si da Mata pojma nema, a vidi ga sad. I da te zamolim, postuj goste na nasoj temi,kao sto oni postuju nas na njihovoj(tu mislim na navijace Arsenala)
                          Pogledao sam par puta njegov pad. I ja sada kontam da je nesto polomio. Jer je pao s poprilicne visine na lice....
                          Ali jeste Didier snazan. I kao sto si rekao, nebitno je ako nece igrati sljedece kolo ili narednih 5. Bitno je samo da se oporavi da sve bude OK.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Drogba je snazan momak, izdrzace ovo,ali bice posledica.Kakav je bio pad, bojim se da je nesto polomio( ko zna sta mu je sa vilicom sada). Ja se nadam da ce se on oporaviti, a to da li ce biti spreman za Man nije ni vazno, najvaznije je da se oporavi
                            A ti muchasgracias, pokazao si se svojim postovima, govorio si da Mata pojma nema, a vidi ga sad. I da te zamolim, postuj goste na nasoj temi,kao sto oni postuju nas na njihovoj(tu mislim na navijace Arsenala)
                            Ko je rekao da 'Mata pojma nema'? Rekao sam da je preplacen, da su 20M funti bili dosta za njega. Isto kao sto sam rekao da Chelsea nije imao krilne igrace u ovom timu, da je Mata jedini (osim mozda Malouda-e, ali ni on nije klasicni krilni igrac). Opet, gde je ono 'Mata pojma nema'?
                            Postujem ja navijace Arsenal-a, postujem ja sve navijace. Upravo zbog toga sto ih postujem kazem sta stvarno mislim o njihovom klubu - sada ja mislim da je Arsenal jadan.

                            Comment


                            • Originally posted by muchosgracias View Post

                              Mata-u sam zaboravio, dobro ce on doci, ali fali brzi igrac na krilima. Rado bih imao neko kao SWP pre neko godinu u sirem timu.
                              Pa Mata je prilicno brz, mada on nije klasicno krilo, a mislim da ce Sturridge-a koristiti na krilnim pozicijama u 4-3-3, samo da ga ne stavi AVB na desnu stranu, njegova brzina bi mnogo vise dosla do izrazaja na levom boku, jer odatle makar moze da centrira. Ali opet nije ni on klasicno krilo, on je spic. Steta sto nema nekoga kao SWP, Robeen, Duff...
                              sigpic

                              Comment


                              • Taman se na sledecem mecu vraca Staridz nadam se da ce Mata poceti mec u startnoj postavi pa da vidimo sta mozemo...

                                Comment

                                Working...
                                X