Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobili smo Fulham u Carling Cupu. Kakvih timova sve ima, mogli smo dobiti lakseg protivnika....ali nebitno.

    Mec se igra 19. septembra.

    http://www.chelseafc.com/page/Latest...433861,00.html
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Evo startnih 11 pred utakmicu.
      Chelsea ce igrati 4-4-2 dijamant formaciju. Rekao je AVB da ce isprobati par formacija...

      http://www.chelseafc.com/page/Latest...434036,00.html
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Svidja mi se formacija (moja omiljena btw), ali bih voleo da vidim McEachran u startnoj na vrhu dijamanta, a Lampard polu levo umesto Maloude.
        sigpic

        Comment


        • Ja se nadam da ce kako sezona odmice da ce se i igra poboljsavati.....sad ce mo da vidimo...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            Ja se nadam da ce kako sezona odmice da ce se i igra poboljsavati.....sad ce mo da vidimo...
            I ja se nadam, ako protiv Norwicha ne budu igrali dobro, onda nznm protiv koga ce.

            Btw cemo zajedno, a ne "ce mo"
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Evo startnih 11 pred utakmicu.
              Chelsea ce igrati 4-4-2 dijamant formaciju. Rekao je AVB da ce isprobati par formacija...

              http://www.chelseafc.com/page/Latest...434036,00.html
              Dobra formacija, mislim da ce ovde biti goleada po meni ako Celsi odigra kako valja, ocekuje se i Matin debi...;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Odlicna je formacija, o tome sam i pricao, treba AVB da pokusa sa 4-4-2,da proba da ukomponuje Drogbu i Torresa, jer u 4-3-3 to je nemoguce.
                Mozda Mata debituje danas,ako bude ulazio,to ce vjerovatno biti umjesto Ramiresa ili Maloude
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • ovo je dobro sto se golovi postizu u zadnjih 10 minuta znaci da je ekipa psihicki stabilna...

                  Comment


                  • Previse panike, osobito u zadnju liniju, nimalo dobro.
                    To sto je dobra stvar je to da Chelsea upisao jos jednu pobedu bez nikakve igre, sto znaci da ima neki duh ekipe koji se najvise vidi kod Ramires-a i Ivanovic-a.

                    Bice bolje.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Premijao sam se kad sam procitao ovo,ali nazalost ovo je istina http://chelseabalkan.com/vijesti/kol...atalonije.html

                      Jedva cekam mec u subotu, nadam se da ce Chelsea konacno dobiti lako mec. Ali to smo mislili i u prethodnim mecevima, i eto sta se desi, zivce nam pokidase
                      Ali, ako nesto krene po zlu, ja odmah oblacim dres i bice sve u redu ( u mecu protiv WBA, kada su gubili sa 1-0,ja obukao dres i odmah preokrenuse,i pobijedise. U mecu protiv Stouka ga nisam oblacio, zbog toga je bilo 0-0 )
                      Salu na stranu, morace da se potrude da bi pobijedili. Luiz nece igrati, a pominje se da ce Mata biti na klupi. Bilo bi dobro da Torres pocne mec, jer sada ima priliku da da gol ili dva i tako probije barijeru. Sto se tice Kalou-a,ja bi njega na tribine. Mozda bi AVB mogao da pokusa sa formacijom 4-4-2 (i klasicnom,i diamond,svejedno), i da u napadu igraju Drogba i Torres.
                      Vidjecemo sta ce biti, ali ja mislim da ce na teren izaci ovaj tim: formacija 4-3-3 Hilario-A.Cole-Terry-Alex-Ivanovic-Mikel-Lampard-Ramires-Malouda-Anelka-Torres .
                      Ja bi da vidim Drogbu u prvom timu, ovaj Anelka po meni moze na tribine da sjedi pored Kalou-a ;)
                      I da, ocekujem da Lukaku i Mata debituju
                      Ja ne znam sta reci osim: da nije mog dresa da nas vadi u ova dva poslednja meca, mi bi sada imali 3 boda, 3 remija.Mozda ne bi ni to
                      Odgledacu kasnije snimak, da vidim sta se to sve desavalo. Nadam se da je sa Drogbom sve u redu
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Ovo ne izgleda dobro


                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Ovo ne izgleda dobro


                          ma vidi se da kad je padao nije ima svest i onda pad sa onolike visine....

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Ovo ne izgleda dobro


                            MA nimalo ne izgleda dobro...kako je samo pao, kao les.
                            Ja sam se u tom trenutku sjeb'o....nije se micao Drogba. Nije oci otvorio, takvo su ga iznijeli.
                            A golman ga opalio u potiljak i nekako mu vrat zakrenuo...stvaro sjebano u picku materinu!

                            Nadam se da ce biti Didier OK. Valjda ce izaci neke informacije....


                            @ivan piper

                            Drzi taj dres kod sebe i ne peri ga. Neka zadrzi tu "energiju" u sebi.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by muchosgracias View Post
                              Previse panike, osobito u zadnju liniju, nimalo dobro.
                              To sto je dobra stvar je to da Chelsea upisao jos jednu pobedu bez nikakve igre, sto znaci da ima neki duh ekipe koji se najvise vidi kod Ramires-a i Ivanovic-a.

                              Bice bolje.
                              Nemoj da se ljutis al da te pitam jel ti uopste navijas za Chelsea ili si samo troll ? Gledam te nekoliko meseci ovde samo hejtujes i nerviras jadne ljude
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ovaj pad na glavi je vrlo los, boks od golmana nije toliko strasan.

                                Sve zelje za brzi oporavak Drogba-e.

                                Comment

                                Working...
                                X