Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslacemo ti link na kraju sezone,da vidis sta je Chelsea osvojio,a sta nije...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Nemoj mi samo pricati o tome koliki sam fan Celsija... Svi to ovdje dobro znaju tako da,zaboravi na to, ako ti je to provokacija, nije uspjela...
      A to pokazujes koliki si fan. propustis cijelu sezonu, onda procitas naslov u novinama:,,Chelsea osvojio PL" i onda si kao srecan...
      Mani me se covjece, ne zelim o tome pricati, ovo postaje smijesno.
      Batali diskusiju,vise ne odgovaram na postove, postajes mi smijesan...
      Niko nije pricao koliki si ti fan Chelsea, vec rekao sam da pravi fan Chelsea na prvome mjestu ima pobede i trofeje. Gde sam te to licno spomenuo?

      Koju sam to sezonu propustio i onda bio srecan kad sam procitao naslov 'Chelsea je osvojio PL'?

      Ko je sad smesan bre covece?

      Comment


      • Originally posted by muchosgracias View Post
        Niko nije pricao koliki si ti fan Chelsea, vec rekao sam da pravi fan Chelsea na prvome mjestu ima pobede i trofeje. Gde sam te to licno spomenuo?

        Koju sam to sezonu propustio i onda bio srecan kad sam procitao naslov 'Chelsea je osvojio PL'?

        Ko je sad smesan bre covece?
        ti...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Poslacemo ti link na kraju sezone,da vidis sta je Chelsea osvojio,a sta nije...
          Bilo bi lepo.

          Mozes mi posaljiti i neke izvestaje kako to Chelsea 'je igrao sjajno na utakmicu, ali nije imao srece postici gol i izgubio 0-1 od (recimo) Everton-a'.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            ti...
            'propustis cijelu sezonu, onda procitas naslov u novinama:,,Chelsea osvojio PL" i onda si kao srecan... '


            Comment


            • Dobro, bravo,svaka cast, pametan si i tako dalje... nego da skratimo pricu. Na temama Man Uniteda, Liverpoola,Arsenala,niko se ne svadja,svi su slozni,i ti si sad nasao da nam solis pamet,da nas ucis nesto i da kvaris temu. Procitaj ovaj post, napisi i jos to sto imas, ne zanima me, ali tim postom zavrsi diskusiju. Nema potrebe da kvarimo temu i da se prepiremo zbog gluposti... Ja vise necu da pisem definitivno, ne zanima me ova diskusija vise... poceo si da pricas o trofejima kao da ih samo ti zelis,to je najsmjesnije... Zavrsena je diskusija
              Pozdrav
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Dobro, bravo,svaka cast, pametan si i tako dalje... nego da skratimo pricu. Na temama Man Uniteda, Liverpoola,Arsenala,niko se ne svadja,svi su slozni,i ti si sad nasao da nam solis pamet,da nas ucis nesto i da kvaris temu. Procitaj ovaj post, napisi i jos to sto imas, ne zanima me, ali tim postom zavrsi diskusiju. Nema potrebe da kvarimo temu i da se prepiremo zbog gluposti... Ja vise necu da pisem definitivno, ne zanima me ova diskusija vise... poceo si da pricas o trofejima kao da ih samo ti zelis,to je najsmjesnije... Zavrsena je diskusija
                Pozdrav
                Trofeji su prioritet za svaki pravi fan Chelsea, sve ostalo ide u drugi plan - to je jedino sto zasad mogu da kazem. Jasnije ne moze biti, stvarno ne razumem kako to pricam kao da ih samo ja zelim.

                Comment


                • Originally posted by muchosgracias View Post
                  Trofeji su prioritet za svaki pravi fan Chelsea, sve ostalo ide u drugi plan - to je jedino sto zasad mogu da kazem. Jasnije ne moze biti, stvarno ne razumem kako to pricam kao da ih samo ja zelim.
                  Cela nasa prica o tehnicarima, krilima, kreativcima, ovom igracu ili onom igracu, su zamisli i ideje kako doci do trofeja. Prica o tome sta fali Chelsea-ju da bi dosao do trofeja, jer ocigledno na osnovu prosle sezone nesto fali. Ne bi bilo zanimljivo kad bismo svi samo postovali : "Ja hocu trofej i ne interesuje me kako cemo doci do njega."
                  Pa koja je svrha foruma onda?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Cela nasa prica o tehnicarima, krilima, kreativcima, ovom igracu ili onom igracu, su zamisli i ideje kako doci do trofeja. Prica o tome sta fali Chelsea-ju da bi dosao do trofeja, jer ocigledno na osnovu prosle sezone nesto fali. Ne bi bilo zanimljivo kad bismo svi samo postovali : "Ja hocu trofej i ne interesuje me kako cemo doci do njega."
                    Pa koja je svrha foruma onda?
                    O tome ja njemu pricam,ali ne shvata covjek
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                        Ma covjek jednostavno ispaljuje projektile...ako lopta predje zivi zid to je gol. A ja sam mislio da ce probiti mrezu, kada je dao ovaj gol Arsenalu.


                        Procitao sam da se Chelsea okrece dovodjenju Moutinho-a, i da planiraju prodati Anelku. U neko doba Betis je zainteresovan za usluge Anelke..
                        Last edited by bracala; 27-08-11, 10:17.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Cela nasa prica o tehnicarima, krilima, kreativcima, ovom igracu ili onom igracu, su zamisli i ideje kako doci do trofeja. Prica o tome sta fali Chelsea-ju da bi dosao do trofeja, jer ocigledno na osnovu prosle sezone nesto fali. Ne bi bilo zanimljivo kad bismo svi samo postovali : "Ja hocu trofej i ne interesuje me kako cemo doci do njega."
                          Pa koja je svrha foruma onda?
                          Ja sam pisao i u tom pravcu, ali i tada stalno su me napadali ovde.

                          Chelsea nije tim koji treba pimplati, dodaviti bezveze od noge do noge, izigravati ne znam sta. Ljudi ovde prikazuju stvari da ako Chelsea ne igra tako, sa tih glupih pasova, onda igra lose. Smesno su te recenice koje sam ciato 'dobro je igrao, ali nije imao srece i nije pobedio'. Nema pobede = to nije dobra igra. Samo da Chelsea ne postane Arsenal, jer ka tome ide kad vidimo sta to igraci Chelsea rade na terenu.

                          Ocigledno je da nesto stvarno fali. To je karakter, never say die duh koji je krasio Chelsea svojevremeno.

                          Comment


                          • Ove prosle sezone je postigao ovaj gol protiv Arsenala....Song nije lud i on se malo izmako kad je video da lopta ide ka njemu....a na jutubu pise da je ova bomba protiv liverpul isla 116 km/h.....

                            Comment


                            • Originally posted by muchosgracias View Post
                              Ja sam pisao i u tom pravcu, ali i tada stalno su me napadali ovde.

                              Chelsea nije tim koji treba pimplati, dodaviti bezveze od noge do noge, izigravati ne znam sta. Ljudi ovde prikazuju stvari da ako Chelsea ne igra tako, sa tih glupih pasova, onda igra lose. Smesno su te recenice koje sam ciato 'dobro je igrao, ali nije imao srece i nije pobedio'. Nema pobede = to nije dobra igra. Samo da Chelsea ne postane Arsenal, jer ka tome ide kad vidimo sta to igraci Chelsea rade na terenu.

                              Ocigledno je da nesto stvarno fali. To je karakter, never say die duh koji je krasio Chelsea svojevremeno.
                              Mislim da se samo karakterom ne moze tako daleko stici, neophodan je kvalitet, iz kvaliteta dolaze pobede, a sa pobedama dolazi pobednicki mentalitet. Barem ja tako shvatam. Ne mozes prvo da imas pobednicki mentalitet pa onda da krenes da pobedjujes.
                              A sto se tice pas igre, ni meni se ne svidja kakva je kod Chelsea. Jer gledam razmenu pasova izmedju Terry-a, Alexa, Lamparda, Mikela i Ramiresa, a nema nikoga ko moze da prenese loptu na protivnicku polovinu, nego tek kad im se to dobacivanje smuci onda lansiraju dugu na napadace i od toga naravno nema nista. Zato i jeste potrebno osvezenje na sredini, tehnicki dobar i brz igrac, ne da bi povecao broj pasova vec upravo da bi smanjio, igrac koji nece stalno dodavati loptu u noge, vec da moze da predje jednog protivnika i tako otvori prostor, a to trenutno niko ne ume da uradi. Zato Mata i jeste dobro pojacanje, mozda preskupo, to cemo videti, ali je tip igraca kakvog Chelsea nije imao do sada.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Mislim da se samo karakterom ne moze tako daleko stici, neophodan je kvalitet, iz kvaliteta dolaze pobede, a sa pobedama dolazi pobednicki mentalitet. Barem ja tako shvatam. Ne mozes prvo da imas pobednicki mentalitet pa onda da krenes da pobedjujes.
                                A sto se tice pas igre, ni meni se ne svidja kakva je kod Chelsea. Jer gledam razmenu pasova izmedju Terry-a, Alexa, Lamparda, Mikela i Ramiresa, a nema nikoga ko moze da prenese loptu na protivnicku polovinu, nego tek kad im se to dobacivanje smuci onda lansiraju dugu na napadace i od toga naravno nema nista. Zato i jeste potrebno osvezenje na sredini, tehnicki dobar i brz igrac, ne da bi povecao broj pasova vec upravo da bi smanjio, igrac koji nece stalno dodavati loptu u noge, vec da moze da predje jednog protivnika i tako otvori prostor, a to trenutno niko ne ume da uradi. Zato Mata i jeste dobro pojacanje, mozda preskupo, to cemo videti, ali je tip igraca kakvog Chelsea nije imao do sada.
                                Oko karektera se ne se slazemo, to je nesto sto ili ga imas ili ga nemas, to nema veze da li pobedujes ili ne. Cak suprotno, taj pobednicki mentalitet je glavna stvar kako bi se vratio iz negative u utakmicu ili nakon jedna ili dve lose utakmice (utakmice koje nisu dobijene). Tim sa pobednickim mentalitetom ne moze imati vise od dve lose utakmice u nizu. Chelsea prosle sezone je pokazao upravo to.

                                Oko pas igre generalno se slazemo. Ali ja bih dodao da jos nesto fali Chelsea-u, odnosno imalu so to, ali su izgubili. Gde su golovi sa distance, da li oni uopste treniraju sutirati sa distance ili nasocili su se iskljucivo na pas igru? Ja ne pamtim kad je postignut pogodak iz igre iz 25 ili vise metara daljine. Ma ne pamtim vise ni kad je zadnji put postignut gol iz igre iz 20 metara daljine, to je neverovatno. Ne zelim Chelsea da pokusava raditi akcije kao sto to pokusavaju Barcelona i Arsenal, jer Chelsea ce tako postati gori od Arsenal nego bolji od Barcelone.

                                Comment

                                Working...
                                X