Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by muchosgracias View Post
    Kakav bre Viljan, kakav Zadson, nemoj se saliti covece.
    A koji je tvoj predlog?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ne bi se Navas snasao u PL, on je sitan i mali, pojeli bi ga u Engleskoj.. Uostalom on je cini mi se rekao da se najbolje oseca u Spaniji i da cim ode iz Spanije dobije neku bolest, tako da Navasa ni u ludilu, bez obzira sto je brz ko munja i ima izvanrednu tehniku.
      Ne bih se slozio da bi ga pojeli, kako nisu pojeli Silvu, Aguera, Suareza, Modrica, Nasrija? I to ne samo da ih nisu pojeli, nego su najbolji igraci u svojim klubovima, takmice se za titulu ili top 4.
      sigpic

      Comment


      • Evo ga preview za mec sa Norwich-em http://www.mychelseafc.com/prev_news...ws/aug26-3.htm
        Sve je slicno kao sto sam ja juce napisao na postu,i sastav,i formacija,jedina razlika je ta da ja ocekujem Ivanovica na desnom beku,a ne Bosingwu.
        Dakle, nece igrati Luiz, Essien i Cech zbog povreda, Sturridge zbog suspenzije, ali se ocekuje debi Mate i Lukaku-a ako bude sve islo po planu... A ako bude problema,ja oblacim dres i bice sve u redu

        AVB smatra da Chelsea moze da pobijedi Barsu, sto je dobro, jer kako kaze, ne zeli ulaziti u takmicenja sa gubitnickim mentalitetom, prije bi se povukao sa trenutne funkcije. Kaze da su iznenadjenja u LS uvijek moguca, i da su glavni favoriti za osvajanje Barsa, Real Madrid i Chelsea ;)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Ne bih se slozio da bi ga pojeli, kako nisu pojeli Silvu, Aguera, Suareza, Modrica, Nasrija? I to ne samo da ih nisu pojeli, nego su najbolji igraci u svojim klubovima, takmice se za titulu ili top 4.
          Covece jes ti video Navasa ?? Decko je visok 165cm, i tezak 60 kila... Oduvali bi ga u PL.. Kakav Aguero, Silva, Suarez, Nasri, pa on ne moze da se poredi sa njima.. Oni i barem izgledaju fizicki spremno a on izgleda ko izgladneo klinac iz Brazila.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Zadson i Vilijan su dobri igraci nego sta misite da sad na kraju prelaznog roka moze da se bira....Mogli smo da uzmemo Nuri Sahina na pocetku prelaznog roka...A Aron Lenon on je fizicki jak u ....

            Comment


            • Sahina je mogao svako da uzme, i to za pisljivih 10 mil, ali ga se Real prvi docepao, Wilian je odlican igrac, Jadson takodje, pa ne bi Sahtjor dogurao do 1/4 finala LS da su to prosecni igraci... Pa mi mozemo doveka da nabrajamo igrace koji su sitni u PL, ja samo kazem da bi Navasa pojeli u Engleskoj, Lenon je cak i dobar za njega..
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma kakav Navas, ja bi njega oduvao u duelu
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Covece jes ti video Navasa ?? Decko je visok 165cm, i tezak 60 kila... Oduvali bi ga u PL.. Kakav Aguero, Silva, Suarez, Nasri, pa on ne moze da se poredi sa njima.. Oni i barem izgledaju fizicki spremno a on izgleda ko izgladneo klinac iz Brazila.
                  Navas je inace 170cm, isto kao Silva, a on se sasvim dobro snasao. A Messi? Jel bi i njega pojeli?
                  Ja iskreno ne pridajem bas toliko znacaja fizickoj snazi, za mene su tehnika, brzina i kreativnost (inteligencija) najvaznije, a kad pogledas koji su najbolji igraci lige rekao bih da su im to glavne karakteristike. Da je snaga najbitnija Stoke, Wolves, Blackburn itd bi se borili za titulu. Ali pazi ne volim na pamet da pricam, nismo videli Navasa u PL i verovatno nikad ni necemo. Ali videli smo druge igrace koji su fizicki slabi ali to nadoknadjuju tehnikom, brzinom i inteligencijom, pa zato ne bih otpisao nikoga samo zato sto je fizicki slab...
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa pogledaj Defoa, koji je fizicki slab, ne moze da pridje golu sa loptom, jer ne moze da izdrzi duel. Gledao si vjerovatno mec Man Uniteda i Totenhama, on nije mogao da prodje ni pored Evansa i Jonesa... Inace,prosle godine je dao svega 4 gola,nisam siguran.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Pa pogledaj Defoa, koji je fizicki slab, ne moze da pridje golu sa loptom, jer ne moze da izdrzi duel. Gledao si vjerovatno mec Man Uniteda i Totenhama, on nije mogao da prodje ni pored Evansa i Jonesa... Inace,prosle godine je dao svega 4 gola,nisam siguran.
                      To je jedan igrac, koji pritom nikad nije bio medju najboljim spicevima u ligi, i ne vidim sta je tu iznenadjujuce da ima losu sezonu. Pritom nije poenta kod napadaca da sam sebi stvara prilike, vec da se nadje u pravo vreme na pravom mestu. Tako je Chicharito (fizicki slab igrac) postigo dosta golova prosle sezone, nikad nije sam sebi stvarao prilike, niti je uspeo bilo koga da otrese u duelu. Ali je brz i pametan i pobegne odbrani kako oces. A veruj mi kad ti kazem odbrambeni igraci se najvise plase brzih napadaca, jer znaju da sa njima nece ni doci do duela, jer ne mogu da im pridju. Sta mislis koga se vise plase levi bekovi? Kuyta (koji igra kao desno krilo i fizicki je veoma jak) ili npr. Lennona? Mislim da je odgovor jasan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        To je jedan igrac, koji pritom nikad nije bio medju najboljim spicevima u ligi, i ne vidim sta je tu iznenadjujuce da ima losu sezonu. Pritom nije poenta kod napadaca da sam sebi stvara prilike, vec da se nadje u pravo vreme na pravom mestu. Tako je Chicharito (fizicki slab igrac) postigo dosta golova prosle sezone, nikad nije sam sebi stvarao prilike, niti je uspeo bilo koga da otrese u duelu. Ali je brz i pametan i pobegne odbrani kako oces. A veruj mi kad ti kazem odbrambeni igraci se najvise plase brzih napadaca, jer znaju da sa njima nece ni doci do duela, jer ne mogu da im pridju. Sta mislis koga se vise plase levi bekovi? Kuyta (koji igra kao desno krilo i fizicki je veoma jak) ili npr. Lennona? Mislim da je odgovor jasan.
                        Ok, to je jasno, naravno da se stoperi najvise plase brzih igraca, jer u situacijama 1-1,jedini nacin da ih zaustave je start nad njima, znaci-da ih obore...
                        Ali nikad se ne zna kako ce se ko snaci u PL. Ne mozes sa sigurnoscu da tvrdis da bi se Navas snasao,pa cak je i sam izjavio da mu ne bi prijalo d aigra van spanske lige
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          A koji je tvoj predlog?
                          Predlog za sta?

                          Comment


                          • Originally posted by muchosgracias View Post
                            Predlog za sta?
                            Pa koga da dovede Chelsea? Isprozivao si ih za 25M za Matu, ok, ko je po tebi bolji za iste pare?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Ok, to je jasno, naravno da se stoperi najvise plase brzih igraca, jer u situacijama 1-1,jedini nacin da ih zaustave je start nad njima, znaci-da ih obore...
                              Ali nikad se ne zna kako ce se ko snaci u PL. Ne mozes sa sigurnoscu da tvrdis da bi se Navas snasao,pa cak je i sam izjavio da mu ne bi prijalo d aigra van spanske lige
                              Pa ja ne tvrdim da bi Navas sigurno uspeo u PL, ali koliko sam shvatio iz vasih izjava "Pojeli bi ga" vi ste sa sigurnoscu tvrdili da ne bi uspeo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma daj te jel to oce neko da kaze da Mata ne vredi 25M....on vredi mnogo vise od Modrica....

                                Comment

                                Working...
                                X