Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a kako ovaj majstor uspijeva ovo : https://twitter.com/fabrizioromano/s...960345600?s=21


    real, juve, chelsea, atletico... Ko da je najbolji spic evrope

    Comment


    • Debeli za lepotana, posle 6 meseci mozemo i da ga zadrzimo i da ga pustimo..sjajna vest u kasne sate!
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • https://www.goal.com/en-gb/news/chel...q1ffo9a4tluwi6


        Moramo ga zadrzati, ili njega ili hazarda, barem jedan da ostane. Ako CHO ode sad, a Hazard na ljeto, to bi bila katastrofa, al bas

        ponudili su mu i novi ugovor , 70.000 funti sedmicno
        Last edited by Whiskey; 18-01-19, 14:16.

        Comment


        • Goooonzaloooo!!!
          Ne znam za vas, ali ja zadovoljan a na njemu je da igra kao i do sad (osim u Milanu)
          Jos samo zvanicna potvrda da je to to
          Last edited by engleski_dopisnik; 18-01-19, 15:27.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Može li se očekivati Gonzalo za vikend, ili je prerano? Bar na klupi?

            Svakako mislim da je dobar transfer.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ne, mislim da je danas do 13h bila registracija za ovo kolo.
              Jos nije bio sa dresom u ruci ali je juce bila najava da bi trebalo da danas dodje u London a da ce Micu u suprotnom smeru. Ovo vise nestrpljivo prizivam
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Velika šteta što Micu nije dobio šansu ovu polusezonu. Ovo je moglo da ga probije u prvi tim.

                A ne bi bio gori od Morate, to je sigurno.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ali mislim da ne bi resio problem. Ucinak u Valensiji je 25 utakmica (vise ulazio nego pocinjao) dao 3 gola. U Dortmundu se nadavao golova zbog atraktivnog fudbala. Nije konstantan, nije za prvog spica a to nam nesto ne treba sad. I sistem je specifican, treba i vremena da se prilagodi.

                  Higuain vec ima znacajno vise prednosti u odnosu na vecinu trenutno dostupnih napadaca. A i njim povecavamo sanse za ostanak Azara. Higuain ozbiljan igrac- Roman pokazuje ozbiljne namere- vece sanse za bolji ucinak- dobra igra i ponovo sloboda i rasterecenost Azaru- vece sanse za top 4- vece sanse da Azar ostane i potpise znacajno jaci ugovor
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ali je zaslužio bio ovu prvu polusezonu. Šteta što je Sariju trebalo ovoliko da vidi da je Morata prevara. To je mogao i da zna pre početka sezone, ali dobro. Uvek mi je bedak kad neki igrač dođe i ne dobije bar šansu da pokaže šta zna. Ko zna, možda bi prokinuo ove sezone. Ima on kvaliteta, ali nema konstantnost.

                    Iguain bi mogao da bude dobro pojačanje. Napisah već ovde, samo da se uklopi u ritam lige i rešetaće mrežu. On i Sari se odlično znaju.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Higuain ce vjerovatno protiv spursa u kupu. Mora se proci to bez obzira sto je liga kup, nemaju oni 3 igraca iz prvih 11, tako da je taj mec must win

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ali je zaslužio bio ovu prvu polusezonu. Šteta što je Sariju trebalo ovoliko da vidi da je Morata prevara. To je mogao i da zna pre početka sezone, ali dobro. Uvek mi je bedak kad neki igrač dođe i ne dobije bar šansu da pokaže šta zna. Ko zna, možda bi prokinuo ove sezone. Ima on kvaliteta, ali nema konstantnost.

                        Iguain bi mogao da bude dobro pojačanje. Napisah već ovde, samo da se uklopi u ritam lige i rešetaće mrežu. On i Sari se odlično znaju.
                        Pa ne znam, pripreme nije prosao sa timom zbog SPa. Morata prosao skoro cele pripreme, Sari Moratinu igru jos vidi kroz ono sto je cinio u Juventusu kad ga je gledao svake nedelje. Zato je dobijao toliko prostora. Ejbraham prosao pripreme od prvog dana, mlad igrac sa puno potencijala pa je tu bio neka treca opcija jer druga opcija dolazi kao jedan od bitnih srafova osvajaca SPa..Ziru. Sari u avgustu ima Moratu kojeg vidi kao strasno igraca iz Serije A, SP osvajaca i iskusnog drugog spica koji zna ovu ligu i treca opcija je mlad igrac sa puno potencijala. Micu do tad jos nije dosao da se upozna sa Sarijem. Kako da mu da sansu?

                        Gonzalo je sve sto nam sad treba, ne znam da l smo boljeg, a dostupnog sada, mogli naci sa sjajnom opcijom pozajmice pa otkup
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Pa ne znam, pripreme nije prosao sa timom zbog SPa. Morata prosao skoro cele pripreme, Sari Moratinu igru jos vidi kroz ono sto je cinio u Juventusu kad ga je gledao svake nedelje. Zato je dobijao toliko prostora. Ejbraham prosao pripreme od prvog dana, mlad igrac sa puno potencijala pa je tu bio neka treca opcija jer druga opcija dolazi kao jedan od bitnih srafova osvajaca SPa..Ziru. Sari u avgustu ima Moratu kojeg vidi kao strasno igraca iz Serije A, SP osvajaca i iskusnog drugog spica koji zna ovu ligu i treca opcija je mlad igrac sa puno potencijala. Micu do tad jos nije dosao da se upozna sa Sarijem. Kako da mu da sansu?

                          Gonzalo je sve sto nam sad treba, ne znam da l smo boljeg, a dostupnog sada, mogli naci sa sjajnom opcijom pozajmice pa otkup
                          Pa onda je i malo reći da se Sari zaebao sa Moratom. Možeš da ga gledaš kako hoćeš, znalo se da je Morata bivši. Prošla sezona je sve što ti je trebalo da vidiš koliko se Morata raspada.

                          Čekaj, ako pre početka sezone imaš Moratu koji se raspada, Žirua, Ejbrahama i Mičua, zašto šalješ Ejbrahama i Mičua na pozajmice i ostaješ u sezoni samo sa dva špica, Moratom i Žiruom? I budimo iskreni, za nijednog od njih dvojice ne možeš da kažeš da je igrač za 40+ utakmica u sezoni. Žiru je dobar igrač, ali znalo se da je dzoker.

                          To je baš loš potez. Imalo je masu utakmica u ovoj polusezoni gde bi koristio 3. špic.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Pa onda je i malo reći da se Sari zaebao sa Moratom. Možeš da ga gledaš kako hoćeš, znalo se da je Morata bivši. Prošla sezona je sve što ti je trebalo da vidiš koliko se Morata raspada.

                            Čekaj, ako pre početka sezone imaš Moratu koji se raspada, Žirua, Ejbrahama i Mičua, zašto šalješ Ejbrahama i Mičua na pozajmice i ostaješ u sezoni samo sa dva špica, Moratom i Žiruom? I budimo iskreni, za nijednog od njih dvojice ne možeš da kažeš da je igrač za 40+ utakmica u sezoni. Žiru je dobar igrač, ali znalo se da je dzoker.

                            To je baš loš potez. Imalo je masu utakmica u ovoj polusezoni gde bi koristio 3. špic.
                            Jeste se zajebao, Ziru je na kraju bolji u ovom sistemu. Drugi je bio sistem, trener, energija tima a ti kao menadzer koji je dosao u klub verujes vise da ces vratiti u formu igraca koji je nekad bio sjajan, kojeg si gledao mesecima i analizirao skoro svakodnevno.

                            Sari je trazio paket Rugani i Higuain, znao je gde duva odmah u julu ali nije dobio i morao je da se osloni na ono sto ima. Vidis da mu je treca opcija Azar spic, kao sto je i u Napoliju od krilnog napadaca napravio golgetera. Ni Odoi ne dobija neku sansu, jednostavno covek veruje manjem broju igraca. To nas kosta ovog nezadovoljstva Odoija, ali bili smo svesni krace klupe kad je dosao.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Jeste se zajebao, Ziru je na kraju bolji u ovom sistemu. Drugi je bio sistem, trener, energija tima a ti kao menadzer koji je dosao u klub verujes vise da ces vratiti u formu igraca koji je nekad bio sjajan, kojeg si gledao mesecima i analizirao skoro svakodnevno.

                              Sari je trazio paket Rugani i Higuain, znao je gde duva odmah u julu ali nije dobio i morao je da se osloni na ono sto ima. Vidis da mu je treca opcija Azar spic, kao sto je i u Napoliju od krilnog napadaca napravio golgetera. Ni Odoi ne dobija neku sansu, jednostavno covek veruje manjem broju igraca. To nas kosta ovog nezadovoljstva Odoija, ali bili smo svesni krace klupe kad je dosao.
                              Sve ja razumem. Mislio je da će od Morate napraviti nešto. A ovaj mu vratio tako što je promašio masu 100% šansi. Lepo od njega.

                              Samo je pogrešio što je ostao na dva špica. Ako već nisi dobio Iguaina na leto, onda je trebao da ostavi Mičua kao trećeg špica. Po mom mišljenju.

                              Da je imao Aguera i Jesusa, pa da kaže...ne treba mi treći špic. Ali imaš ovu dvojicu i postojala je dobra šansa da će mu u nekom delu zatrebati i treći.

                              Azar kao treći špic u rotaciji nije rešenje po meni. Azar je WC krilo i to treba da igra.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Sve ja razumem. Mislio je da će od Morate napraviti nešto. A ovaj mu vratio tako što je promašio masu 100% šansi. Lepo od njega.

                                Samo je pogrešio što je ostao na dva špica. Ako već nisi dobio Iguaina na leto, onda je trebao da ostavi Mičua kao trećeg špica. Po mom mišljenju.

                                Da je imao Aguera i Jesusa, pa da kaže...ne treba mi treći špic. Ali imaš ovu dvojicu i postojala je dobra šansa da će mu u nekom delu zatrebati i treći.

                                Azar kao treći špic u rotaciji nije rešenje po meni. Azar je WC krilo i to treba da igra.
                                Zato ga je Sari ekspresno poslao na transfer listu u januaru a verovatno da nije bas sve vreme ovih mesec i po, dva bila povreda.

                                Lako je moglo da se desi da jedan proigra pa da ne pricamo sad o ovome. Opet, verovao je da ce vratiti Moratu na kolosek a u tom trenutku ni Ziru ne bi imao mnogo minuta a zamisli jos jednu polusezonu Micu zakucanog za klupu. I Ejbraham je bio do skoro 31.og avgusta sa timom pre nego sto je poslat na pozajmicu

                                Slazem se za Azara, mozda je Pedro trebao ici blize golu ili RLC, alii lako je odavde
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X