Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebalo bi Odoi da startuje sjutra. Moraće njegov napredak da se isprati kako dolikuje, biće on veliki igrač.
    sigpic

    Comment


    • Ampadu mi se bas svidja, jeste da su bili slabiji protivnici ali ima tu materijala za dobrog stopera. Moze se i bez Kejhila, sa Kristensenom i Ampaduom u rotaciji. Neka se taj novac i vreme dodaju za spica, a moze se do leta sa njih 4 + Aspi koji zna odigrati na toj poziciji
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ampadu me još nije uvjerio da je za prvi tim. Mora fizički da napreduje prvo, tu zaostaje malo. Izgleda kao da su mu noge teške, trebaće mu dosta utakmica da promijeni to.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam ga bas gledao na pripremnim utakmicama, odlican je tehnicar sa dobrom dugom loptom. Brz je i zna da klizne lepo, na vreme. Dobro brani i gol, skace u blok. Jedino mu fali fizicka snaga i iskustvo. Meni se bas svidja, obecava mi jer sa 17 godina ima neku mirnocu na toj poziciji.
          Ali opet kazem, to su izdanja protiv slabijih protivnika.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ovaj Barela, sa kojim se povezujemo, izgleda kao 'lite' Verati.

            sigpic

            Comment


            • Bolja verzija Žoržinja. Sari igrač klasičan za vezni red.

              Voleo bih ga u Juve, samo što ne bi imao prostora da igra koliko mu treba.

              Comment


              • Gubi se energija i vreme na dovodjenje igraca na poziciji gde smo trenutno dobri. Prvo spic pa cemo lako za sve ostalo
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Vidjećemo što će biti sa Kovačićem. Ako njega dovedemo na ljeto, neće nam trebati niko sa sredine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odoi starter. Ajde mali, da vidimo još te magije.

                    Morata ni na klupi. Ne zna se još je li povreda u pitanju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nadam se da je morata odigrao zadnju tekmu za nas. Drago mi za hudsona bas, nadam se da ostaje u pm, vrlo lako bi mogli izgubiti i njega i azara u periodu od 6 mjeseci

                      Comment


                      • Rekao bih da je pala odluka na Odoija što se tiče odlaska. Ne vjerujem da će isforsirati transfer poslije ova dva starta. Jes da je malo ucjenjivao klub da se probije i da dobije minutažu, ali ne bi mu trebalo zamjeriti, posebno ako pokaže kvalitet u ovoj utakmici.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prevara je zavrsio svoju epizodu u Celziju.

                          Agent of Chelsea striker Alvaro Morata lands in Seville.

                          Comment


                          • Skauti Bayerna trenutno na utakmici. Vjerujem da znate koga prate.

                            Comment


                            • Ja još ne vjerujem da su sa VAR-om pogriješili ljudi. Ako maknemo ruku Kejnu, njegovo tijelo je i dalje ispred Aspijeve noge.

                              sigpic

                              Comment


                              • Smijesan je VAR u engleza

                                Nije ni cudo sto se ne koristi u ligi ove sezone

                                Comment

                                Working...
                                X