Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubilo se kako je sadasnji Costa bolji[emoji23]

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Pricam o Costi dok je igrao za nas. Ove sezone ga muci povreda, tako da je to i razlog losije forme. Trebate Wengeru spomenik dici samo jer je zavrsio drugi sa girudom kao napadacem, da nista drugo nije ostvario, to bi bilo dovoljno

      Comment


      • Rudiger: "It's a disaster. We don't talk about the title any more. If we can't win these games, we can't compete. We only talk now about top four. Maybe it's a lack of mentality. Stupid."#CHELEI #chelseafc

        U potpunosti u pravu.

        Comment


        • Đe bi mi bili da nam nema Azara...
          sigpic

          Comment


          • Maurizio Sarri believes that now is the time for Eden Hazard to decide his future, so the club can look at their own future.

            Ovako i treba, da se zna na cemu smo

            Comment


            • Bgm ne izgleda dobro. Top 4 bi trebali da obezbijedimo, ali preko toga ovaj tim ne može. Ako nam on ode, neće ostati nijedan igrač koji sam može da riješi utakmicu.
              sigpic

              Comment


              • Ostaje nam nada da cemo uspijeti slicno kao i Liverpool nakon odlaska Suareza, evo poslije nekoliko godina bore se za titulu, sa dosta kupovina naravno, ali jbg, njima je ekipa bila bas uzas tada. Problem je sto, jednostavno ne vidim dostupnog igraca koji bi mogao uradit 75% onoga sto azar radi za nas. Spominje se da ako napusti na ljeto, da bi nam mogli dati isca + kovacica, mada isco ne vjerujem da moze igrati upola dobro kao eden

                Comment


                • Ako Azar stvarno ode, ja bih najradije da bacimo 150 miliona na Sona. Ne vjerujem da bi mogao da nadoknadi odlazak Azara, ali boljeg od njega teško da bi našli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bild report that Pulišić and Chelsea have agreed on a summer transfer. BVB have given their OK if the money is right

                    45m funti, kakvi su debili u upravi dat ce im i Hudsona. Nije ni Pulisic nesto bolji od wiliana

                    Comment


                    • Ocigledno Azar ide ako dovode Pulisica,mada citam da ga i Liverpul hoce.

                      Comment


                      • Ne vjerujem, ako azar bude isao dovest ce se neko lijevo krilo, svakako pulisic igra desno. Ali stvar je sto pulisic tesko da je bolji i od pedra i wiliana, 45m funti je previse

                        Comment


                        • Igrači iz Borusije su uglavnom loše prolazili u PL-u. On se rotira sa Sančom tamo, s tim što Sančo ima mnogo bolju sezonu od njega. Nije se toliko dokazao da se svi grabe za njega. Mada mi ne preplaćujemo igrače, pa mi izgleda kao naše pojačanje.

                          Ne vjerujem ni da je bolji od Hadson-Odoija, a ne od Vilijana i Pedra. Nagledao bi se fudbala sa klupe kad bi došao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo opet skoro isti sastav kao cijelu sezonu, kako izdrze samo, posebno alonso i willian lol. Sarri ne rotira uopšte
                            Last edited by Whiskey; 30-12-18, 11:13.

                            Comment


                            • Alonso ne može ni da se istroši kako treba na utakmici, on je mrcina. Njegov puni sprint je 60% od nekog brzog beka koji gazi sa sprintevima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Haha, istina. Uzas koliko je spor

                                Comment

                                Working...
                                X