Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruben izdominirao veceras

    Comment


    • Odlican bio, svuda ga bilo i ocigledno mu treba vise minuta
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • A umesto koga će da ih dobije?

        Kovačić je jedini koji bi mogao da mu ustupi mesto, a iskreno, Mateo je 2 puta bolji igrač od njega. A ionako posle Kovačića je tu Barkli.

        Tako da je njemu mislim najbolje da ide negde dalje. Gde će igrati regularno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Volio bi da vidim RLC-a da igra standardno u Čelsiju. Malo su ga sitne povrede usporile ove sezone, ali mislim da bi mogao da upadne u rotaciju sa Kovačićem i Barklijem. Čak bih ga isprobao i na desnom krilu ako budu Vilijan i Pedro totalno van forme.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            A umesto koga će da ih dobije?

            Kovačić je jedini koji bi mogao da mu ustupi mesto, a iskreno, Mateo je 2 puta bolji igrač od njega. A ionako posle Kovačića je tu Barkli.

            Tako da je njemu mislim najbolje da ide negde dalje. Gde će igrati regularno.
            Mateo jeste bolji, ali mi se ne svidja sto nema klauzulu da ga Celsi otkupi. Ako se vec vraca u Madrid na kraju sezone ne bih voleo da ima ful minutazu. Razumem jace utakmice i one gde je potrebna mirnoca, razumem i zelju za titulom ali neke lakse kod kuce mora da pocne sa klupe. Pa malo Barkli malo RLC. Cak bih RLCu nekad dao minute na bocnoj poziciji, mislim da je igrao i to prosle sezone u Palasu, ako se ne varam.
            Ne zeli Sari da ga da na pozajmicu, kao ni Hadson Odoia iako sam jos u julu bio za to kad je igrao sjajno. Morali su ici negde, da imaju 35+ utakmica ove sezone ali ako vec nisu daj da im produzimo ovaj talas dobrih igara minutima u narednom periodu. Odoia je zakucao za klupu, jedva da dobija sanse i u kupu a to nije dobro.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Mateo jeste bolji, ali mi se ne svidja sto nema klauzulu da ga Celsi otkupi. Ako se vec vraca u Madrid na kraju sezone ne bih voleo da ima ful minutazu. Razumem jace utakmice i one gde je potrebna mirnoca, razumem i zelju za titulom ali neke lakse kod kuce mora da pocne sa klupe. Pa malo Barkli malo RLC. Cak bih RLCu nekad dao minute na bocnoj poziciji, mislim da je igrao i to prosle sezone u Palasu, ako se ne varam.
              Ne zeli Sari da ga da na pozajmicu, kao ni Hadson Odoia iako sam jos u julu bio za to kad je igrao sjajno. Morali su ici negde, da imaju 35+ utakmica ove sezone ali ako vec nisu daj da im produzimo ovaj talas dobrih igara minutima u narednom periodu. Odoia je zakucao za klupu, jedva da dobija sanse i u kupu a to nije dobro.
              Kovačić ima najveći kvalitet od te trojke, i po meni mora da igra svaku ili skoro svaku tekmu. Barkli je taktički i tehnički slabiji igrač od njega. Što se tiče otkupa, brzo se to promeni. Teško će on imati neku ozbiljnu rolu u Madridu, a dečko ne želi više da bude rotacija, tako da mi nekako Real otpada iz priče. Kod Sarija ima sve što jednom veznjaku treba.

              RLC-u ostaje jedino da igra kupove ili LE i da čeka svoju šansu da se povredi neko od Kovačića ili Barklija. Mada, ako ovako nastavi, mogao bi da se probije ispred Barklija. Što se tiče bočne pozicije, to ne bih znao. Šta znam, ionako se Pedro i Wilian kolju za to jedno mesto.

              Problem je što kod vas nema mnogo pozicija u kojima bi rekao...pa možda bi mogao ovde(ne računam odbranu i špica). Imaš možda to jedno mesto na sredini i jedno na desnom krilu, ali i tu je prenatrpano i ogromna konkurencija. Sari da je hteo ozbiljno da računa na RLC-a, ne bi dovodio verovatno Kovačića, već bi ostavio Barklija i njega da se bore za mesto. Tako da nisam nešto optimističan da će dobiti mnogo minuta.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Kovačić ima najveći kvalitet od te trojke, i po meni mora da igra svaku ili skoro svaku tekmu. Barkli je taktički i tehnički slabiji igrač od njega. Što se tiče otkupa, brzo se to promeni. Teško će on imati neku ozbiljnu rolu u Madridu, a dečko ne želi više da bude rotacija, tako da mi nekako Real otpada iz priče. Kod Sarija ima sve što jednom veznjaku treba.

                RLC-u ostaje jedino da igra kupove ili LE i da čeka svoju šansu da se povredi neko od Kovačića ili Barklija. Mada, ako ovako nastavi, mogao bi da se probije ispred Barklija. Što se tiče bočne pozicije, to ne bih znao. Šta znam, ionako se Pedro i Wilian kolju za to jedno mesto.

                Problem je što kod vas nema mnogo pozicija u kojima bi rekao...pa možda bi mogao ovde(ne računam odbranu i špica). Imaš možda to jedno mesto na sredini i jedno na desnom krilu, ali i tu je prenatrpano i ogromna konkurencija. Sari da je hteo ozbiljno da računa na RLC-a, ne bi dovodio verovatno Kovačića, već bi ostavio Barklija i njega da se bore za mesto. Tako da nisam nešto optimističan da će dobiti mnogo minuta.
                Z0La opet kazem, treba mu vise minuta jer je pokazao razliku u cetvrtak, ne da ih pod obavezno dobije

                To naravno ne znaci da mislim da je bolji ili u rangu sa Mateom i da Mateo ne treba da igra. Vise bih voleo da "krade" minute Mateu, zajedno sa Barklijem, na mecevima sa timovima iz donjeg doma. Real drzi situaciju u svojim rukama, kao Roman sa Azarom. Pustiti 24ogodisnjeg igraca takvih kvaliteta nije bas pametan potez, i sto bolje igra to su manje sanse da ga zadrze.
                Jeste, tim je prepun sigurnijih pozicija ali mora se dati sansa rotacionin igracima, za ne daj Boze. Treba nekad i odmor igracima, a i rotacionim igra sa saigracima iz prve postave. Srecom pa se igralo protiv Liverpula, PAOKa tamo pa su osetili neke jace duele.

                A potez dolaska Matea apsolutno opravdavam. On je na 7 dana pred pocetak prvenstva imao na toj poziciji igraca koji dolazi posle duze pauze. Barkli je odigrao lepo pripremne ali se nije mogao osloniti na njega. RLC je leto proveo na SP i dosao 6 dana pre pocetka pa ga nije video u trenaznom sistemu. Previse je to bilo rizika za Sarija pa se oslonio na ono sto je gledao u Interu. Tako da mislim da nije bas da nije hteo da se osloni, vec da nije hteo da rizikuje.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Jes da je bilo protiv Barnlija, ali bez Azara da ih ovako izgazimo stvarno nisam očekivao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kupovina barkleya za 15m izgleda sve bolje i bolje. Odlicno igra

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Ima SMS jednu dobru sezonu iza sebe a to Barkli nema zbog povrede i transfera. A pre prosle Barkli ima dve tri dobre sezone u PL. Iskustvo na strani Barklija. Ako je neko gledao utakmicu protiv Perta video je da igra kao preporodjen. Ako dobije minute verujem da ce biti sjajan. Opasan po gol, zavrsava napad u 16m, mnogo trci, ima loptu koja sece linije protivnika. Verovatno gresim, ponavljam se, ali bih licno vise voleo da se da polusezona Barkliju i zadrzi 100+mil u dzepu ili ulozi na drugoj poziciji. Ne osporavam Sergeja, daleko od toga, ali mislim da je pametnije da jos sezonu odigra u Laciju.

                      A ti Barkli vidi pa me sjebi do decembra Ni sam ne verujes ovoliko u sebe
                      Hvala sto nisi
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pljuvao sam po Barkliju moram priznati, a on u poslednje vreme igra odlično. Zaslužuje sve pohvale.

                        Ovo je odlična vest za Čelzi. Konkurencija između njega i Kovačića može biti samo dobra, jer će jedan drugoga terati na bolju igru.

                        Svaka čast i Sariju, jer je relativno mrtvog igrača vratio u život.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Taman bi nam legao na desnoj strani. Nikako da uhvate ritam Pedro i Vilijan.
                            Vise me brine pozicija spica. I da ne prevare ona dva gola Morate od pre dve nedelje.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Cak sam i ja odustao od Morate, nije ni Ziru nista bolji, ozbiljan problem imamo tu. Vilijan me bas zivcira u zadnje vrijeme. Proslih sezona je bar izvodio prekide dobro, tu mu je sva produkcija bila, ove mu je stalo i izgleda kao igrac manje svaku utakmicu. Ne znam kako neko moze da trpi takvog igraca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam ni ko bi nam dosao u januaru. Apsolutno bezopasni u spicu a ekipa stvara puno sansi.
                                Sve mislim sad ce proraditi, evo sistema koji mu odgovara, Mozes u autu a Pedro bio povredjen. Pocinjem da dizem ruke od njega.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X