Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je Liverpul izvukao bod proslu tako mi sad ovu. Uh koliko nam zavisi igra od Azara i koliko nam fali spiiiic!!! Alonsa vuce lopta pa iza njega ostaje prostor koji tesko zatvara Luiz. Zato ponekad duva na tom delu odbrane.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Whiskey View Post
      I azpi je los cijelu sezonu, bar za njegove standarde.
      sad igramo sa 4 nazad, vučemo najviše po lijevoj strani, Alonso ulazi u njihov šesnaesterac češće od Morate (Morata), kad izgubimo loptu kreće kontra i mora da se pokriva ta strana. Azpi igra nešto izmedju klasičnog beka i desnog cb u formaciji sa 5 nazad. Vrlo smo asimetrični,u napadu i u odbrani prilikom kontri.

      Neshvatljivo mi je što Sari glumi psihologa Morati, nema vajde, premekan je on za kriterijume pl. Žiru je dobro rešenje za ovo što mi igramo, da prima lopte okrenut ledjima golu i da ih prosledjuje, čovjek to igra i u Francuskoj. Sa njim bismo bili potentniji u napadu, a gol više je ono što nam treba kako bismo nadomestili tu promaju pozadi
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Da je giroud jucer igrao od pocetka, pobjedili bi. Morata je uzas

        Comment


        • Delimo mišljenje. Koliko je puta falilo samo tih njegovih par dodira da stvorimo gol šansu, a on jadan ne može loptu da primi, ako je i primi onda greši pri dodavanju. Trud cele ekipe konstantno propada zbog njega
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Špic i štoper vam fale. Ostatak tima odlično popunjen. Ne smem ni da zamislim kako bi izgledali sa Costom u špicu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sa njim nam ne bi trebali ni ovi štoperi što ih imamo

              Voleo bih da uzmemo ligu ove sezone kad nemamo evropske obaveze (LE se ne računa), stoga mi je i krivo za ova 2 boda protiv Utda, bolji smo bili. Sa Liverpulom je bilo drugačije, tu smo bili slabiji i očekivano smo primili gol za 1:1
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Prevarata ceka te Katanja.

                Chelsea have finally lost patience with frontman Álvaro Morata and will try to sign a new striker in the January transfer window.

                Comment


                • I koga bi mogli dovesti? Za Kavanija i Levandovskog ne smemo ni da pitamo, sa Iguainom pokusano letos. Mozda Ikardi ili Imobile ako ne lupe neke ogromne cifre? Za prelaznu opciju iz lige, ako ne bude dostupan neki ozbiljniji spic, bio bih zadovoljan Arnautovicem. Zna ligu, zna da igra fudbal i da daje golove.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Imobile, Verner je brz i isto može ispasti ekstra.

                    Comment


                    • Ne znam na koga Sarri cilja, ali sigurno ne moze niko da bude gori od Prevarate. Dobar je Marko, ali ipak mislim da ce doci neko ozbiljnije ime.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Imobile, Verner je brz i isto može ispasti ekstra.
                        Kod Vernera mi se ne svidja sto je u poslednjih 10 golova 9 dao kod kuce. I to na 34 utakmice koje je poceo od februara u startnih 11 na kojim je njegova ekipa dala dala preko 70 golova. Gledao sam ga malo na SP i LE, nedovoljno za neki ozbiljniji sud ali uvek mi delovalo da nije bas spic spic, 9, nego da se nesto izvlaci na bok pa odatle napada centralni deo.
                        Svidja mi se sto je mlad i deluje tehnicki dobro pa mu ne bi dugo trebalo da se uklopi u Sarijev sistem.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ikardi, Kavani, Levandovski. Po tom redosledu.

                          Čelziju je potreban rasan strelac. Ulaze oni dosta u šanse, samo je potreban neko da daje golove. I neko ko će da klikne sa Azarom.

                          Verner mi nije za Čelzi. Nije vama potrebna toliko brzina, imate je preko bokova koliko hoćete.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ikardi je mladji i verujem da je zeljan dokazivanja ali ne znam koliko bi se podredio timu i tome da Azar vodi glavnu rec. Dosao bi kao kapiten Intera sa zanimljivom istorijom i menadzerkom. Uvek su centru paznje.
                            Da se sad desava situacija Kavani-Nejmar penal ljutnja.. to bi najbolji scenario bio za Celsi. Levandovski je vec ozbiljan igrac koji mi je prvi pik ako bih ikad mogao da biram
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Podredio bi se Ikardi, ništa ti ne brini. Dok mu Eden namešta golove, kao mučenom Morati, koji ne može ni čiste golove da pogodi...pevao bi Ikardi od sreće.

                              Kavani je veliki radnik, i uvek se podređuje timu. To što je Nejmar ciganin, to je druga priča. Kavani bi možda i najbolje legao mislim.

                              p.s. Samo se setiš Coste budale i ako je on uspeo da se uklopi u tim, svako će.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Levandovski je vec ozbiljan igrac koji mi je prvi pik ako bih ikad mogao da biram
                                Slažem se za Roberta Lewandowskog, savršen centarfor, nešto najbliže Marcu van Bastenu što moderni fudbal može da ponudi.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X