Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vuna View Post
    maluda ce mozda u juve za 5 mil funti. daj boze,samo da ga se ratosiljaju,muka mi od njega...
    Da sad sam bas procitao....na kraju ce Alex i Malouda otici u Juventus.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mislim da ce ipak Alex ostati jer je realno potreban Chelsea-u,jer je odlicna zamjena za Terrya i Luiza
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ihi,odlicno.Maluda ide.Zao mi je za Alexa,ali ipak je steta da onakav igrac grije klupu.U Celsiju bi mogao samo to da radi pored Terija i Luiza.Jos Kalu da ode.
        Treba sto prije naci zamjenu za Alexa,ako ode

        Comment


        • Originally posted by Fedex ba View Post
          Ihi,odlicno.Maluda ide.Zao mi je za Alexa,ali ipak je steta da onakav igrac grije klupu.U Celsiju bi mogao samo to da radi pored Terija i Luiza.Jos Kalu da ode.
          Treba sto prije naci zamjenu za Alexa,ako ode
          Stvarno steta sto Alex ide sad nema ko da cepa mreze iz slobodnjaka...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            Stvarno steta sto Alex ide sad nema ko da cepa mreze iz slobodnjaka...
            A Drogba i Lampard?Znaju i oni dobre golove da daju iz slobodnih.
            Ali ce bas nedostajati njegovi slobodni udarci,ako ode.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Da sad sam bas procitao....na kraju ce Alex i Malouda otici u Juventus.
              Za Alexa i ne bih bas stavio smiley, da kazemo da ce u prvoj biti Terry i David Luiz, rezerve za mesta stopera su Ivanovic i Alex, ako ode Alex ko ce biti druga izmena? A znamo da Terry ne odigra nijednu sezonu bez povreda, tako da ce rotiranje biti neophodno.

              Nego sad sam procitao da je Porto izostavio Pereiru iz tima za SuperCup protiv Barse, tako da su sve vece sanse da ide u Chelsea. Verovatno Chelsea ne bi mogao da ga registruje za LS ako bi odigrao SuperCup, pa zbog toga. Nisam siguran kakvo je pravilo. I pored onog sto sam ranije rekao da ne vidim potrebu za igraca za levi bok bice dobro ako dodje, sigurno ce uneti zivosti u ekipu, a bice i vise opcija po pitanju formacije.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Za Alexa i ne bih bas stavio smiley, da kazemo da ce u prvoj biti Terry i David Luiz, rezerve za mesta stopera su Ivanovic i Alex, ako ode Alex ko ce biti druga izmena? A znamo da Terry ne odigra nijednu sezonu bez povreda, tako da ce rotiranje biti neophodno.

                Nego sad sam procitao da je Porto izostavio Pereiru iz tima za SuperCup protiv Barse, tako da su sve vece sanse da ide u Chelsea. Verovatno Chelsea ne bi mogao da ga registruje za LS ako bi odigrao SuperCup, pa zbog toga. Nisam siguran kakvo je pravilo. I pored onog sto sam ranije rekao da ne vidim potrebu za igraca za levi bok bice dobro ako dodje, sigurno ce uneti zivosti u ekipu, a bice i vise opcija po pitanju formacije.
                Smiley se odnosio na Maloudu, ali nebitno. ;)

                I ja smatram da je Alex potreban ekipi. A mozda se nadje neka zamjena.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Smiley se odnosio na Maloudu, ali nebitno. ;)

                  I ja smatram da je Alex potreban ekipi. A mozda se nadje neka zamjena.
                  Ako Alex ode,mora se naci neka zamjena,jer nemamo drugu zamjenu.Tu je prva zamjena Ivanovic,ali moze se on povrijediti i onda nemaju koga stavit na stopera.
                  Mada ja mislim da Alex ipak nece otici ili mozda ode,ali pod uslovom da je Celsi vec nasao zamjenu za njega.

                  Comment


                  • Pa ni ja ne verujem da ce Alex otici, ipak do sada Juve nije poslao nijednu ponudu, a i ako posalju zasto bi Chelsea prihvatio i zasto bi Alex zeleo da ide? Sigurno ce odigrati 20-ak utakmica u Chelsea-u, mozda i vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Ako Alex ode,mora se naci neka zamjena,jer nemamo drugu zamjenu.Tu je prva zamjena Ivanovic,ali moze se on povrijediti i onda nemaju koga stavit na stopera.
                      Mada ja mislim da Alex ipak nece otici ili mozda ode,ali pod uslovom da je Celsi vec nasao zamjenu za njega.
                      Mozda to bude Scott Dann iz Birminghema ili neko drugi...onako neocekivano pojacanje.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Pa ni ja ne verujem da ce Alex otici, ipak do sada Juve nije poslao nijednu ponudu, a i ako posalju zasto bi Chelsea prihvatio i zasto bi Alex zeleo da ide? Sigurno ce odigrati 20-ak utakmica u Chelsea-u, mozda i vise.
                        Pa da,mozda bi tamo imao zagarantovano mjesto u prvom timu,ali Englaska je jaca liga,Celsi se bori za titulu,igra LS,.U Celsiju ce igrat s vremena na vrijeme.
                        Originally posted by tata Mumi View Post
                        Mozda to bude Scott Dann iz Birminghema ili neko drugi...onako neocekivano pojacanje.
                        Mozda,ali nije Dann adekvatna zamjena za iskusnog Brazilca.Alex-ovu zamjenu moraju traziti u nekom boljem igracu,ako uopste i ode,a mislim da nema nista od toga.

                        Comment


                        • @Fedex ba

                          Nemam nista protiv da Alex ostane. Ako Juventus ne posalje konkretnu ponudu, vjerovatno ce i ostati.

                          Mata odradio i prvi trening.
                          Last edited by bracala; 24-08-11, 17:36.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • @Mumi
                            Nemam ni ja nista protiv,volio bih da ostane.Ja sam siguran da ostaje,nema razlog zasto bi isao.

                            Comment


                            • Evo i prvi intervju Mate. ;)

                              http://www.chelseafc.com/page/Latest...431010,00.html
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Mata bi trebalo da bude spreman za mec protiv Norica....

                                Comment

                                Working...
                                X