Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel realno da ljudi misle da ce Utd i Celzi da puste igrace kad ne mogu da dovedu zamjene?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Nije sigurno stagnirao, odigrao je on jakih mečeva. Vidjećemo ga kako će igrati kroz kontinuitet u Čelsiju. Još danas startuju Barkli ili RLC, poslije toga je Kovačić starter. Rekao je Sari da će igrati, ali neće startovati zato što je nedovoljno pripremljen.
      sigpic

      Comment


      • Mogu da ga vežu, prisile da igra na silu i sl.

        Nije srednji vek.

        Comment


        • Hazard ostaje 100% ovu sezonu, i samim tim vjerovatno ce i potpisati i novi ugovor. Nesto ne vjerujem da ce real traziti njega opet i iduce ljeto, bit ce njemu vec 28.5 godina tada, a real u zadnje vrijeme dovodi samo mlade igrace

          Comment


          • FC Chelsea

            Koji kurac postoji ugovor? Ae kad si se dovatio pravnickih pitanja od juce?
            Jel ima otkupna klauzula u Engleskoj?
            Jel na silu potpisivao ugovor?
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne vredi ti objašnjavati šta znači aktiviranje otkupne klauzule....

              Comment


              • FC Chelsea

                Aj objasni mi, jedva cekam da mi objasnis kako to funkcionise u Engleskoj.
                Last edited by Miki28; 18-08-18, 11:12.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Mislim da bi to teško shvatio.

                  Probaj malo da potražiš po netu zašto su u Liverpulu srećni, što je Mo Salah potpisao ugovor bez te klauzule.

                  Comment


                  • Jedini igrac z kojeg ja znam da je imao otkupnu klauzulu u engleskoj je Kante kad je dosao u celzi. To vecinom imaju igraci u Spaniji/Francuskoj ( mislim da je to cak i obavezno u jednoj od te dvije lige), u engleskoj to skoro niko ne praktikuje

                    Comment


                    • Čovek prvi put čuje šta je to.

                      Mislim da ima i da je 250mil.

                      Comment


                      • Nema hazard, mislim da nijedan igrac iz top 6 timova u PL nema otkupne klauzule

                        Comment


                        • Slabo je to, mora to bolje.

                          Otkupna klauzula u Engleskoj je? [emoji848]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Proverio, nema je.

                            Ali mu ugovor ističe 2020. Neće potpisati novi bez, ovo je od pre nekoliko meseci vest.

                            Comment


                            • Pa kako ce da ode igrac kojeg klub ne zeli da proda a ima na jos 2 godine ugovor?

                              Ja jos cekam da mi objasnis sta je to otkupna klauzula u Engleskoj i kako funkcionise? Ne u Spaniji vec u Engleskoj. Moze i neki primjer
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Slabo je to, mora to bolje.

                                Otkupna klauzula u Engleskoj je? [emoji848]
                                Vidi, klikneš na ovo https://en.wikipedia.org/wiki/Buyout_clause pa na google, translate, i onda probaš da shvatiš.

                                Comment

                                Working...
                                X