Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Na Stamfordu pune ruke posla. Dok Roman pokušava ubrzano rešiti najverovatniji beg Kurtoe u Madrid, radi se i na jačanju ostalih linija.
    Pojedini engleski mediji donose vest kako bi Sari neočekivano mogao dobiti kapitalca u vidu Fekira iz Liona.
    Najbolji igrač Liona već je bio viđen u PL, i to u dresu Liverpula, u poslednjem trenutku odustalo se od transfera.
    Koliko ima istine u svemu znaćemo za cirka tri dana kada se spušta zavesa na kupovinu na engleskom tlu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Hahahahahahahah legendaran post suze su mi krenule !!!

    Gledao sam malo Chelsea, proradiće Morata verujem. Ne može biti gori nego prošle godine.

    Comment


    • No player has completed more take-ons in the Premier League so far than Eden Hazard:

      • 6 attempted
      • 6 completed

      He only played 14 minutes.

      Sreca pa ga nismo prodali.

      Comment


      • I bas volim sto je ostao iako su ga svi selili, govorili kako se Real pita, a Roman nista, zamena za Ronalda.. Roman je tata zbog kojeg ne treba preterano da brines ako on zeli nekog da zadrzi. Bas sam verovao da ce zadrzati Azara i drago mi je sto je tako i ispalo
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Zadržao najboljeg igrača u ligi. Mislim kad se razradi sistem sa ovim krilima i sredinom, i Morata će delovati bolje, nije baš toliki mutavac.

          Comment


          • Da je Real izvršio žešći presing na Čelsi i Azara verujem da bi pričali drugačiju priču.
            Nije Azar baš imun na veličinu i zov Kraljevskog kluba pa bi ih olako odjavio i rekao kategorički NE.
            Zna i sam, svestan toga, da bi se u Madridu naosvajao trofeja, kojih, će u Čelsiju biti ređe.
            Da je od starta hteo ostati na Bridžu ne bi se dvoumio oko novog ugovora.
            Znači, razmišljao je itekako o Realu i preseljenju u špansku prestonicu.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Daa, verujem da nije bilo problema oko zadrzavanja jer je Bane Ivanovic pricao kako Eden mnogo postuje Romana. Ocigledno je da je zadovoljan u Celsiju iako se ne igra LS.

              I ja verujem, Vilijan/Pedro desno Azar levo iza jedan Kovacic/Fabregas/Barkli a napred Morata. Iako sam ocekivao da se privikne posle godinu dana na ligu, igru, klub evo vezao pripreme i dva zvanicna meca bez gola asistencije. A mora da ulazi konstantno u sanse, da spaja igrace sa golom.. i mora da pokaze borbenost i glad za loptom i golom.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ali se pokazao kao zreo i kao lider, nije se požalio sekunde i dramio kao neki. Nekima je dovoljan kontakt Barcelone da bi podivljali. Azar je stvarno kapiten i mislim da ga Real i neće tražiti dogodine. Nije mator ali nije više ni mlad. Imače još 6-7 top sezona maks, ali nešto ga ne vidim u Realu. Ne više.

                Comment


                • Njega je kocio Konte vodjenjem tima posednjih nekoliko meseci pa je kocio potpisivanje ugovora dok ne vidi situaciju sa njim. I on i Vilijan su to cekali. Cim je dosao Sari Azar je dao izjavu kako mu je Mertens pricao o Sariju i njegovom radu. Dao je ceo intervju dok je bio u Rusiji kako je srecan i jedva ceka da dodje da radi sa Sarijem.

                  Igra na visokom nivou otkako je u Celsiju. Nadam se da ce bar toliko koliko kazes (6,7 sezona). Ipak njegova magija ne zavisi toliko od tela koliko od glave. Pravi general napada kao sto je Aspi odbrane.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Mene samo zanima ko ce da leti iz tima kad Azar startuje,posto Pedro na svakoj trpa,a Wili,igra dobro,uopste me ne bi zacudlo da ispadne Morata a ova trojka bude ispred Zorzinja,Kantea i Kovacica,ako se Morata ne raspuca

                    Mislim da je zavrseno oko RM kad sad nije otisao novi ugovor ,i RM ce juriti neke druge ako bude jurio jer i ovako ima naperspektivniji tim na svetu samo nekog spica da dovedu,recimo Icardi da se ja pitam,ima RM na sredini krila brdo talenata Spanije,Brazila,plus neke u najboljim godinama Isko,Casemiro,Kros, a Modric moze da gura jos sezonu 2 kao i Bejl ,odbrana vec sad imaju duplu i jaku
                    Last edited by 61563; 12-08-18, 11:37.

                    Comment


                    • Willian-Pedro-Hazard opasno podseća na tridente Napolija koji je harao Serijom A prošle sezone, Callejon-Mertens-Insigne.
                      Formacija sa tri brza kera napred, bez centarfora-tornja postaje Sarijev trejdmark, biće zanimljiva ova sezona u Čelziju.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Mislin da je morata siguran starter, barem jos 4-5 utakmica, ako do tad ne bude golova tek onda bi mogli zaigrati sa azarom-pedrom-willianom

                        Comment


                        • Ruben Loftus-Cheek to reject Schalke loan to fight for Chelsea midfield spot

                          https://www.theguardian.com/football...mpression=true

                          Odlicne vijesti za nas, ne znam bas da li i za njega. Mozda bi mu bilo bolje da je otisao na posudbu jos 1 godinu, mada vjerujem da ce igrati dosta i u nas ove godine, bit ce rotacije, imamo odlicnu sredinu

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ide novi ugovor za Williana.

                              The Brazil international earns around £120,000-a-week with the Blues and can expect around a 20% rise in a new deal.

                              Comment


                              • Sari nastavlja podržava Moratu, ja mislim da će ovaj da mu vrati to brzo.

                                Treba Morata Sariju, boljeg špica od njega neće imati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X