Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Whiskey View Post
    Cisto sumnjam da cemo sad ikako i prodaavati Kurtou, osim ako nismo rijesili zamjenu. To je od pocetka stav kluba, moze da ide samo ako nadju dostojnu zamjenu
    Slazem se al sumnjam da ce ostati ,a i bas dosta se vezuje za RM

    Comment




    • S tim da ja mislim da ce luiz biti u prvom timu, a cahill umjesto zoume u drugom. I batshuayi umjesto girouda. Odlicna situacija, posebno jer igramo europa ligu gdje su protivnici naravno mnogo slabiji


      I da, zappacosta bek, kakav moses
      Last edited by Whiskey; 04-08-18, 21:14.

      Comment


      • Al za neke TOP rezultate znaci PL i LS,pogotovo u formaciji 433 koju ce igrati Sari,treba bolji DL,Alonso na klupu,umesto RLC mora neki TOP igrac nema ga,ja ga bar ne vidim ,moze Fabregas ajde i jos bolji napadac ,od Morate

        Inace spominje se nesto danas Mertens,bio bi vrh

        I takodje mislim da mu Luiz igra prvu ,nahvalio ga je bas i za pocetak ce vrv Pedro igrati pre Wiliama

        I da ako ode Kurtou i tu treba zamena,a Sari koliko sam citao ocekuje jos jedno ili nijedno pojacanje

        I da pretanka je ovo klupa ,mora i to sire sem stopera,bas tanko nedo Bog da se povrede 2 igraca u isto vreme iz prve postave
        Last edited by 61563; 04-08-18, 21:22.

        Comment


        • Slazem se za LB. A to za klupu jbga, jedino juve, bayern, real i barca su u stanju da imaju top top igrace i na klupi. RLCu treba dati sansu, mada i to sto kazes, sarri je izjavio da ocekuje jos 1 pojacanje a izgleda da bi mogao biti veznjak, vidit cemo

          Comment


          • Da bas tako,al ono kad si bio vec prvak evrope,maltene deceniju u vrhu te evrope,i koliko 5 PL zato vreme,glupo je padati sa konja na magarca

            Znaci mora se praviti i klupa,jer kao sto kazes svi top timovi je imaju,to je falilo prosle sezone najvise zbog 2 fronta ,ove mozda i nece,videcemo

            Da i ja mislim da je veznjak u pitanju ili niko,a evo menadzer od Kurtoe izjavio,da ovaj zeli u RM,ponuda stoji i samo treba CFC da prihvati,jbg neminovo ce otici dal sad ili sledece a rezervni golman Bulka,Kabaljero,nema ni naznake kog bi doveli,a ima jso 3 dana

            Comment


            • Bolje ostaviti kurtou jos ovu sezonu pa nek ide onda dzabe dogodine.. Jednostavno nemamo koristi od tih 35m sto bi dobili, nemas koga dovest. Ovako sacekat do iduceg ljeta, mozds se pojavi novi alison
              Da su pametni krenuli bi po oblaka i platili koliko treba,u top 3 golmana na svijetu lagano

              Comment


              • Pedro bi mogao biti jedan od bitnijih igraca Celzija ove sezone jer bi trebalo da mu odgovara nacin igre koji bi Sari trebalo da sprovodi. Naravno, pitanje je da li ce Pedro biti u formi kao i to do koje mjere ce Sari uspjeti da realizuje sve sto je zamislio.

                Comment


                • Pa ok je to briga mene, recimo za 35m,al ako ovaj bude nezadovoljan i nesto bude glumio onda jbg sta ces snjim na tribine,ko zna

                  Za Oblaak se slazem ,al po meni ne moguca misija,mozda kad ode Colo,i nece ici ispod 100m al ok ,i za mene je TOP3,za men je broj 1 trenutno Oblak

                  A opet Alison nije dosao u CFC ove godine iskljucivo zbog LS,hteo je CFC da plati poslao ponudu ko i LFC od 70m,ali koliko Alison rece prevagnula je zelja da igra u LS,ovi posle digli na 75m i LFC platio

                  Slazem se ovo za Pedra sto se i na pripremnim videlo,i da je neko hteo da plati Wiliana,mislim da bi ga lagano prodao Sari
                  Last edited by 61563; 04-08-18, 22:48.

                  Comment


                  • Sarri: "I talked with Hazard yesterday. We didn't talk about his future. We talked only about 'Can I arrive on Monday instead of Sunday?' Nothing else. In this moment there is no problem for Hazard".

                    Telegraph izvor inace, istinita izjava u tom slucaju 100%. Mislim da Eden ostaje

                    Comment


                    • Na Stamfordu pune ruke posla. Dok Roman pokušava ubrzano rešiti najverovatniji beg Kurtoe u Madrid, radi se i na jačanju ostalih linija.
                      Pojedini engleski mediji donose vest kako bi Sari neočekivano mogao dobiti kapitalca u vidu Fekira iz Liona.
                      Najbolji igrač Liona već je bio viđen u PL, i to u dresu Liverpula, u poslednjem trenutku odustalo se od transfera.
                      Koliko ima istine u svemu znaćemo za cirka tri dana kada se spušta zavesa na kupovinu na engleskom tlu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Danas prvo poluvrijeme OK, a u drugom su bili odlicni. Eden izdominirao u onih 15tak minuta sto je igrao

                        Comment


                        • Fali spic, Moratu sve cekam da proradi a on nista. Sa Kovacicem ispred Kantea i Zorzinja ce bitii buum iako mnogo ocekujem od Barklija. Samo polako, vec sledece kolo sjajan mec.

                          I opet cu ponoviti, bolje da je Odoi pusten na pozajmicuu. I on i Piazon a i Ampadu. A Drinkvoter mozda da promeni sredinu.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Odoi danas nije igrao zbog neke manje povrede, bar su tako rekli. A Alvaro, ne znam. DAnas je odigrao dobro po meni, nije zabio ali mnogo bolje nego ono u drugom dijelu prosle sezone

                            Comment


                            • Originally posted by Whiskey View Post
                              Odoi danas nije igrao zbog neke manje povrede, bar su tako rekli. A Alvaro, ne znam. DAnas je odigrao dobro po meni, nije zabio ali mnogo bolje nego ono u drugom dijelu prosle sezone
                              Ali vratio se Azar, tu je Vilijan, Pedro produzio ugovor a u sjajnoj seriji golova, Mozes svoje minute trazi na krilu.. za Moratu me brine sto ne ulazi u sanse, sto nije dao gol na utakmici mesecima, sto ne daje bar zavrsne pasove. Imao je godinu za adaptaciju, ne treba vise bum da da dva gola pa da ga nema dva meseca. Mora konstantno da ulazi u sanse, stvara drugima sanse, otvara u stranu, koji metar unazad..
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Vjerovatno ce na posudbu ici piazon, bakayoko, musonda i jos njih. Ne vidim nacin da Moses dobije mnogo minuta ove sezone, ispred njega su i pedro i wilian na RW, a tesko da ce igrati RB.

                                Comment

                                Working...
                                X