Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idi na "vrh" stranice i bice malo jasnije
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Hudson Odoi, 17 godina. I prosle godine je dobijao priliku, nadam se da ce jos vise ove sezone

      Comment


      • Ovaj Morata je nesposoban
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ko vam je ovo lijevo krilo? Odusevio me lik u ovih 15 min.
          To ti je najtalentovaniji Englez trenutno, rijetko ko moze sa njim u isti kos sto se talenta tice.
          sigpic

          Comment


          • Sarri on Hudson-Odoi: “In the future he will be a very, very strong player. I think so he will be staying all season” #CFC

            Comment


            • Predobar je mali. Podseća na Mbapea.

              Comment


              • Odoi ne ide na pozajmicu, Sari kaze da ostaje sa timom cele sezone. Jos da ga proba desno i bice pravi bum ove sezone Samo da ga ne drzi na klupi kao zamenu za Azara.
                Sari zeli Bacuvaija u timu, tako da nema pozajmice ni za njega.

                Fantazi PL: Kod za Celsi Srbija 1343531-304224
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Mene Odoi dosta podsjeca na Ronaldinja. Mislim da se konacno moze reci da ce neko iz nase akademije da bude World Class, deckonja vec sad dominira.
                  sigpic

                  Comment


                  • Posprdao se sa Balerinom sto jes jes, mada treba ga videti u nekoj takmicarskoj tekmi, cini se da ima potencijal. Strasni igraci su dosli sa pozajmica i ako ostanu mogu da se smatraju ozbiljnim pojacanjima u odnosu na prošlu sezonu. Bacvaji i Loftus Cik prvenstveno

                    Comment


                    • Odusevio me je, prava cigra je mali. Praticu njegov dalji razvoj, za sada mi se bas svidja ovo sto sam vidio.

                      On mora dobiti sansu kod vas, da bude novi trademark Celzija u narednoj deceniji
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nek igra u europa ligi, dva kupa, i nek bude zamjena eddnu u ligi i nece biti lose. Conte je azara uvijek vadio oko 70-75. Minute, vjerujem da bi hudson u tih zadnjih 20 minuta protiv umornih igraca bio odlican. Vjerovatno ce i poceti u comunity shieldu i prvih par tekma u ligi dok azar ne bude 100% spreman.

                        Comment


                        • Originally posted by Whiskey View Post
                          Nek igra u europa ligi, dva kupa, i nek bude zamjena eddnu u ligi i nece biti lose. Conte je azara uvijek vadio oko 70-75. Minute, vjerujem da bi hudson u tih zadnjih 20 minuta protiv umornih igraca bio odlican. Vjerovatno ce i poceti u comunity shieldu i prvih par tekma u ligi dok azar ne bude 100% spreman.
                          I dalje sam za opciju da odigra ovu sezonu punu u nekom PL ili Cempionsip timu, jer je bas mlad a treba istrpeti i njegove padove u igri, trebaju mu minuti u nogama u jakim seniorskim utakmicama. Bolje 35 meceva u PL timu ili 40 u CHA timu nego kod nas 4(9) u PL. Tu je pritisak koji je sebi nabacio ovim partijama, ozbiljniji dueli koji ga cekaju pa samim tim i protivnici. Samo da ne izgori cekajuci minute u PLu. A vidi se da je perspektivan i da je Sarijeva zelja da ga oblikuje

                          Uz to mislim da nece Sari biti Konte pa da vadi Azara u 70om, gde u timu nema prve opcije na poziciji spica, desnog krila i ofanzivnijeg veznog. Tu ce prvo menjati.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ako morata nastavi da promasuje, treba staviti Michya. A moze nekad i azara da stavi u vrh napada, mozda bi i funkcionisalo to.

                            Comment


                            • A oce li neki golman? hm..Prodje 9 avgust,ode Tibo i ostane Bulka,jebo ih skraceni prelzani rok
                              Mislim da bi moralo dovesti jos neko pojacanje napred spic/krilo,ako je Pulisic vec otpao,trebalo bi napasti Zahu,pogotovo sto mislim da se Wili posle svega iako ostane, nece se bas naigrati kod Sarija

                              Comment


                              • Cisto sumnjam da cemo sad ikako i prodaavati Kurtou, osim ako nismo rijesili zamjenu. To je od pocetka stav kluba, moze da ide samo ako nadju dostojnu zamjenu

                                Comment

                                Working...
                                X