Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ovaj hudson odoi mora da dobije sansu ove godine jbte, ako vec ne dovodimo krilo. I proslu sezonu kad god je dobio sansu pokidao je

    Comment


    • Originally posted by Whiskey View Post
      I ovaj hudson odoi mora da dobije sansu ove godine jbte, ako vec ne dovodimo krilo. I proslu sezonu kad god je dobio sansu pokidao je
      Daa, ali tesko da ce dobiti neku sansu jer su na krilima Azar Mozes Vilijan i Pedro. Bolje jos jedna pozajmica.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Mogao bi igrati europa ligu (grupnu fazu), i dva kupa umjesto edena.. Bolje da on igra nego moses

        Comment


        • Već se vidi otisak Sarija, brzo ide lopta, dosta kretnji...

          Odlična 2 tinejdžera imate, Ampadua i Odoija.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Il Capitano View Post
            Već se vidi otisak Sarija, brzo ide lopta, dosta kretnji...

            Odlična 2 tinejdžera imate, Ampadua i Odoija.
            Ne gledam skoro nikad prijateljske,al tog Odoia,svi hvalili i posle prvog meca protiv Australijanaca

            Comment


            • Bez previse pohvala da se ne ureknu Verujem da ce na pozajmice sto mislim da je bolje za njih.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Celsi se povezuje sa Pulisicem ,a Odoi po meni jaci talenat od Amerikanca.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Bez previse pohvala da se ne ureknu Verujem da ce na pozajmice sto mislim da je bolje za njih.
                  Mozda Odoi i nece mislim da ga je Sari nahvalio da mu se svideo.

                  Comment


                  • Hudsonu su ponudili novi 5godisnji ugovor i obecali da ce igrati ove sezone dosta, vjerovatno nista od posudbe. A to za pulisica, ako njega dovedemo onda je willian 100% bivsi, te bi pulisic isao desno

                    Comment


                    • Volim Pulisica bas ali igraci Borusije kad odu van Njemacke, a neki i u Njemackoj obicno zesce fejluju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Posle neodlaska u Barsu mislim da Wili ostaje sem MUFC niko nije pokazao interesovanje,aoni koliko vidim nece platiti koliko Roman trazi.plus u konkurntski tim,mada kad je mogao Matica..al nece valjda opet,al nece iskesirati niko

                        Sto je po meni za CFC dobro,a Pulisic da se ja pitam i da hoce da ga proda BVB i 100m bi dao uz Mbapea za mene i Dembelea,ali koji doduse trenutno stagnira,najtalentovaniji klinac trenutno,koji igra u Ligama 5
                        Last edited by 61563; 29-07-18, 00:46.

                        Comment


                        • Ako bude igrao onda Mozes ostaje bez minuta, sto ne ocekujem. Pedro i Vilijan ce verovatno deliti te minute na desnom krilu a Azar je levo. Uz to Sari koristi manje igraca nego prosecni treneri. Bolje 40 meceva u Cempionsipu nego u 8, 9 kupovima ili Ligi Evrope. Da ga ne isfrustrira ta klupa i treninzi, nema jos ni 18 godina.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Na postavljeno pitanje o eventualnom dolasku Iguaina na Bridž, Sari dao zanimljiv odgovor.
                            - Neka hvala. Radije ću sačekati pravu verziju Alvara Morate!
                            Nije "Pipita" omiljen ni kod novog šefa Plavaca ni kod većine Napolitanaca. Ne zaboravlja se izdaja niti prebeg u Torino i Juve.
                            Ne tako provereni Dejli Mejl u nedeljno jutro donosi vest kako će Čelsi pokušati sve ne bi li preoteo Arona Remzija iz Arsenala.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ko vam je ovo lijevo krilo? Odusevio me lik u ovih 15 min.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Odoi mislim da ce dobiti ugovor i da ce u prvi tim ove godine da nece na pozajmice,ne gledam ,ali svi ga hvale eto i ti, vec treci frendli,i Sari ga nahvalio..a 17 godina
                                Last edited by 61563; 01-08-18, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X