Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barkli je u jednom trenutku izbio u prvi plan, bio standardni reprezentativac. U poslednje vreme je potonuo u kanal, izgubio se nekako.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Barkli, next big thing je trebao biti. Naslednik Runija a ono poce da igra ko Runi zadnjih nekoliko godina. Steta
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ima za njega nade jos, proslu sezonu je bio povrijedjen, a ni conte ga nije nesto narocito volio, nije mu dao sansu uopste nakon sto se oporavio

        Comment


        • Ma gotivim i ja Barklija ovako samo nije ni prići Sergeju. Ako vidim nekoga da se adaptira brzo na PL to je Sergej u Sarijevom sistemu. On Alonso i Azar bi bio trio fantastiko, on kao levi CM.

          Comment


          • Neumesno je porediti uopste jednog Barklija sa SMS.

            Cuj Barkli jedan u nizu,posle onog Rodvela i slicnih Engleza,koje dignu u vazduh mediji,a to sto ne znaju nista jbg,al zato su Englezi tu gde jesu vec 50 godina,igraju 3 sporta njih 50 miliona,od kojih 2 igra 7 zemalja na svetu ragbi,kriket,znaci sve na fudbal,al ne vredi kad ne znaju

            A druga stvar sto je prica o SMS i Sariju utopija ,prvo sto ga Lotito nece pustiti ispod 120-150m,a ima ugovor SMS,a plus sto i kad bi prelazio koliko znam izrazio je zelju za vecim klubom i LS ,konkreto Real i MUFC,moze Sari da ga zeli do sutra,najvise se pita Roman i Lotito

            A koliko vidmi Romana zabole patka,za CFC i ove sezone,kad ode Kurtoa ,sad je Pikford zelja...zavrsice na Cehu na kraju,i opet se nista ne dovodi ko prosle godine ,pa i da svi ostanu sto je tesko,al videcemo,to sanse za titulu nema,tako je bilo i prosle godine ,celo leto nista nagadjanja oko Aube,Sandra,Kulibalija,Mareza i sve propadne a niko ne zna zasto...na kraju dodju Zapakosta,Drinkovoter,samo zamena pozicija za poziciju,Costa/Morata..Matic/Bakajoko i tolosije zamene,ovo godine isto Morat cao daj Iguaina Bakajoko cao daj Zorzinja,a pojacanja dodatna nigde ,a kesa ima,pa sta reci jel otisao sportski diretkor Emenalo,prosle zime i sta nista spominjali se Balak,Drogba...na kraju sekretarica mu dovodi igrace,u najmanju ruku neozbiljno za klub na tom nivou,a sta je zamislio Roman sa ovakvim ponasnjem oko transfera/trenera pojma nemam valjda saznamo nekad,al od ove sezone nem ni top4 vrv
            Last edited by 61563; 27-07-18, 15:08.

            Comment


            • Šta su Englezi zamislili sa takvim ponašanjem prema Romanu? Neće čovek da bude na tržišnom gubitku i neće da se usere po svemu do sada, ali da ga u neku ruku boli uvo, boli ga.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Šta su Englezi zamislili sa takvim ponašanjem prema Romanu? Neće čovek da bude na tržišnom gubitku i neće da se usere po svemu do sada, ali da ga u neku ruku boli uvo, boli ga.
                Pa slazem se drkali za dozvolu, za poslove,a covek im napravio ozbiljan euro tim,od tima kome je pretilo nista dobro i doneo LS u London prvi i jedini davajuci sopstveni kes u Englesku,nek se sad zeza sta znam,ili nek proda klub,u neku ruku ga razumem,ja licno bi ih odjebao, Engleze i prodao klub i rekao cao

                Comment


                • https://twitter.com/HazardEdition/st...85617886810112
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Pa slazem se drkali za dozvolu, za poslove,a covek im napravio ozbiljan euro tim,od tima kome je pretilo nista dobro i doneo LS u London prvi i jedini davajuci sopstveni kes u Englesku,nek se sad zeza sta znam,ili nek proda klub,u neku ruku ga razumem,ja licno bi ih odjebao, Engleze i prodao klub i rekao cao
                    Vrhunac licemerja. Baš Putina zabole penis što oni drndaju Abramoviča, nije da će ih nešto puno pogoditi ako budu nezadovoljni Čelsijevi navijači, ali Englezi su baš seratori.

                    Comment


                    • Gleda li neko utakmicu? Kakav je Zorz?

                      Comment


                      • Odlican, isto kao i prvu utakmicu. Bakayoko nastavlja da briljirA

                        Comment


                        • Gledam, mnogo trci, zatvara dobro a nekako mi deluje defanzivnije, pogotovo u drugom, kao da igra Kanteovu poziciju. Sve je menjao Sari, samo njega ostavio, vidi se da mu bas veruje.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by Whiskey View Post
                            Odlican, isto kao i prvu utakmicu. Bakayoko nastavlja da briljirA
                            Bakajoko kao da je pao s Marsa.. Ampadu mi deluje dobro, za stopera koji ima 17 godina
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Gledam, mnogo trci, zatvara dobro a nekako mi deluje defanzivnije, pogotovo u drugom, kao da igra Kanteovu poziciju. Sve je menjao Sari, samo njega ostavio, vidi se da mu bas veruje.
                              Zato ga je Sari i povukao sa sobom iz Napulja.
                              Najbolje zna šta mu ovaj može doneti novog u Čelsiju.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ne gledam, ali vidim da je brat sve izbacio, samo njega ostavio 90+ da odigra.

                                Comment

                                Working...
                                X