Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Rugani i Higuain za 89m£.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Znaci Morata aut i bice igra sa tri stopera, osim ako Aspi ne bude desno a Alonso levo. Ali dok ih ne vidim da drze dres necu da mislim o foromaciji i prvih 11.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Sari sa tri pozadi? Napoli je igrao u 4-3-3 formaciji.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • azpi ce vjerovatno igrati RB

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Sari sa tri pozadi? Napoli je igrao u 4-3-3 formaciji.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              Ako Aspi igra stopera i doveden Rugani, uz Luiza Kristensena Zumu Kejhila i Rudija imas 7 stopera na dve pozicije. A nemas dva krsteno klasicna beka. Mozes i Alonso su oni vingeri sa 3 pozadi. Nisu dve (Alonso i duze) godine igrali beka, znacajno losije defanzivne karakteristike. Pogotovo Mozes. A njihovo rezerve jos nisu za prvu postavu.

              Ako Aspi ne bude bek, verujem da ce Sari adaptirati formaciju dobijenim igracima. Slicno Konteu pre dve godine, dok ne uspostavi sistem i tim ne bude spreman za njegov. Tako je Konte adaptirao tim pre dve godine do poraz na Emirejtsu i onda presao na svoje, napravio onu sjajnu seriju i uzeo titulu. Sari nema vremena sada, nema sve igrace na raspolaganju, malo mu se drma roster mogucim odlaskom tri bitna igraca. Uz to sigurno nece reskirati od pocetka znajuci cega se prihvatio, koliko Roman nema strpljenja za menadzere, nepoznata i teska liga.. A da ne reskira vidis po igracima koje dovodi, sve koje odlicno zna, sa kojima je radio. Cak je i prvi intervju dao na italijanskom zbog sigurnosti da se rec ne protumaci kako ne bi trebalo, znajuci da slabije barata engleskim. Ide na sigurno za sada.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • http://www.skysports.com/football/ne...rst-team-coach
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Sve više se pominje SMS u Čelsiju, bilo bi to fantastično, ako bih voleo negde da dođe na ostrvu to je Čelsi. Neće ga smarati navijači i imaće Sarija koji ga dobro poznaje.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Sve više se pominje SMS u Čelsiju, bilo bi to fantastično, ako bih voleo negde da dođe na ostrvu to je Čelsi. Neće ga smarati navijači i imaće Sarija koji ga dobro poznaje.
                    Tesko da ce doci a i ne znam da li bih zeleo ili ne. Ima tehniku za Sarijev sistem, ali za PL treba i fizicka snaga i mnogo trcanja. Fali voljni momenat kod njega. Cak mislim da bi Fabregas a mozda i Barkli imali prednost na toj poziciji.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Au tebra koliko lose mislis Koliko je on bolji od njih svestan nisi.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Au tebra koliko lose mislis Koliko je on bolji od njih svestan nisi.
                        Vise pretpostavljam na osnovu onoga kako Fabregas i Barkli igraju u Australiji na pripremama Sariju pred ocima a sta je SMS pokazao kao mane kad je bitno Moguce da je lose misljenje, i da ce me nas SMS razuveriti u buducnosti, cak bih i voleo ali trenutno misljenje je formirano na osnovu onoga sta vidim ovih dana
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ako dođe kao želja Sarija, sve je jasno, Sergej se uklapa u sistem.

                          Kante-Žorginjo-Sergej
                          Vilijan-Žiru-Azar

                          Sredina terena i navala po meri Sarija.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • U subotu kljucni pregovori za ruganija i higuaina. Imati Christensena, Rudigera, Luiza, Ruganija kao stopere je sjajno po meni. Tu su jos Cahill I zouma mada vjerujem da bi oni mogli napustiti ako dodje rugani. Kako god stopera nam ne fali

                            Comment


                            • Ne treba Sergeju meriti po Srbiji za koju je debitovao zvanično kod novog trenera tek na prvenstvu. Ne znam šta su očekivali od dečka koga vodi Krstajić. Prvu utakmicu je odigrao još i dobro.

                              Fenomenalan igrač, kakav Barkli, nije mu ni do kolena. Jak, tehnika, šut, asistencija, odličan. Legao bi vam samo tako.

                              Kao da su svi timovi ludi pa ga jure. Nego onaj Lotito magarac nabio cifru. Mada ga razumem, njemu se ne isplati da ga proda još, on ni sa 150 njega ne može da zameni. Igračina.
                              Last edited by Cassius Clay; 27-07-18, 00:55.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne treba Sergeju meriti po Srbiji za koju je debitovao zvanično kod novog trenera tek na prvenstvu. Ne znam šta su očekivali od dečka koga vodi Krstajić. Prvu utakmicu je odigrao još i dobro.

                                Fenomenalan igrač, kakav Barkli, nije mu ni do kolena. Jak, tehnika, šut, asistencija, odličan. Legao bi vam samo tako.

                                Kao da su svi timovi ludi pa ga jure. Nego onaj Lotito magarac nabio cifru. Mada ga razumem, njemu se ne isplati da ga proda još, on ni sa 150 njega ne može da zameni. Igračina.
                                Ima SMS jednu dobru sezonu iza sebe a to Barkli nema zbog povrede i transfera. A pre prosle Barkli ima dve tri dobre sezone u PL. Iskustvo na strani Barklija. Ako je neko gledao utakmicu protiv Perta video je da igra kao preporodjen. Ako dobije minute verujem da ce biti sjajan. Opasan po gol, zavrsava napad u 16m, mnogo trci, ima loptu koja sece linije protivnika. Verovatno gresim, ponavljam se, ali bih licno vise voleo da se da polusezona Barkliju i zadrzi 100+mil u dzepu ili ulozi na drugoj poziciji. Ne osporavam Sergeja, daleko od toga, ali mislim da je pametnije da jos sezonu odigra u Laciju.

                                A ti Barkli vidi pa me sjebi do decembra Ni sam ne verujes ovoliko u sebe
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X