Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Ako vec dolazi Sari onda ne mora da se juri sa transferom, ako dodje tih 70mil dodje. Njegovim stilom fudbala je potrebno vise tehnicara u timu, tako da Morata i nije goruci problem. Potreban je tehnicar pored Kantea i AMC svestan da ce dve od tri lopte da gura na levo krilo. Mnogo menja dolazak Sarija, ali da vidimo prvo hoce li doci.
    Dobro bi nam pao Golovin umjesto Fabregasa. Nije sad neka klasa, ali je glavni u svom timu i u reprezentaciji. Ima tu dosta potencijala.

    Prema Kurtoi sam ravnodušan, nek radi što god oće.
    sigpic

    Comment


    • Alisson bi bio odlicna zamjena.

      Chelsea are reportedly hoping to gift Juventus target Aleksandr Golovin and Roma’s Alisson to Coach-elect Maurizio Sarri.

      According to The Telegraph, Chelsea have displaced Juve at the top of the queue for Golovin and ‘will not be put off’ by CSKA Moscow’s €30m asking price.

      The newspaper explains the Blues liken him to Real Madrid and Croatia midfielder Luka Modric, while former CSKA boss Leonid Slutsky – ‘key’ to the 22-year-old’s progression – is close friends with owner Roman Abramovich.

      Golovin’s route to the first team would also be freed up by the sale of Danny Drinkwater.

      As for Alisson, The Telegraph claims Chelsea are prepared to sell Thibaut Courtois to Real Madrid if they receive an offer in the region of €56.5m.

      In turn, that would fund an assault for Alisson – who is valued at little over €10m more and is the Londoners’ ‘first-choice replacement’ for the Belgian.

      Comment


      • Odgovor u vezi Morate:

        Mozda grijesim, ali on po meni nije sposoban iznjeti sezonu kao prvi spic.

        Comment


        • Bilo bi mi drago kad bi kurtoa otisap ako bi npr uspijeli dovesti alisona kao zamjenu. Dosadio je vise kurtoa sa stalnim izjavama kako mu nedostaje madrid, nek se goni u pm

          Comment


          • Ako slucajno ne Alison, ko onda da zameni Kurtou? Ne znam sta da mislim o Kurtoi, njegove izjave i "iznenadne" povrede zavise od rezultata.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Sve zavisi od Real Madrida. Ako su se nameračili da Navasa zamene Kurtoom oni će to ostvariti. Ako su projektovati mlađeg Alisona da postane budućnost kluba i to će uraditi.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Odgovor u vezi Morate:

                Mozda grijesim, ali on po meni nije sposoban iznjeti sezonu kao prvi spic.
                Bgm ima sve kvalitete da bude jedan od boljih špiceva. Ja sam vazda mislio da on igra samo na brzinu, ali skok igra, posebno u šesnaestercu, je već na najvećem nivou.

                Voli Čelsi da dovodi Brazilce. Ako smo bacili oko na Alisona, ne sumnjam da ćemo ga dovesti. Ne vjerujem da ćemo nekog drugog dovesti ako bi Kurtoa otišao.
                sigpic

                Comment


                • https://gianlucadimarzio.com/en/chel...h-for-courtois


                  Fino fino

                  Comment


                  • Vilijane ostani! Tacno gledam samo njega danas, ne bih ga menjao sad, nikako.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • BREAKING: Sky sources: @ChelseaFC and @FCBarcelona continuing talks over transfer for Willian after Chelsea rejected bid in excess of £50m. #SSN

                      https://twitter.com/SkySportsNews/st...13349804707840

                      Comment


                      • Moguc ostanak Kontea?

                        Reports in Italy suggest Chelsea have 48 hours to get Maurizio Sarri from Napoli, or Antonio Conte could stay on.

                        The Blues are looking to appoint Sarri as their new Coach, but he’s still under contract with the Partenopei and they haven’t yet released Conte.

                        Napoli are playing hardball over their former Coach, who has already agreed a contract and a staff including Gianfranco Zola and Giovanni Martusciello.

                        Time is running short now though, as the Chelsea squad is due to meet up for pre-season next week.

                        As a result, a 48-hour deadline has been set to resolve the situation, or Conte could even be kept on.

                        Comment


                        • Pola ekipe ce da ode ako ostane.

                          Comment


                          • Roman ako ne napravi ozbiljan remont i ne pljune ozbiljnu kintu onda je jasno da je polako poceo da ga boli k... za Chelsea i da mu je verovatno sve ovo dosadilo
                            Hvala Konteu na onoj tituli, ali lik je ocigledno kancer long term gledajuci.

                            Diegu Costi dozvolis i da ti j.be zenu ako treba, ali ga ne pustas da ide iz tima
                            To mu necu oprostiti.

                            Comment


                            • Meni ništa nije jasno šta se dešava u Čelziju, 5. je jul i još ne znaju ko je trener, pripreme praktično već počinju, prelazni rok se završava za mjesec dana.

                              Očigledno da nema nazad za Kontea, neće ga igrači, neće ga Roman, ali Sarija još ne završavaju..

                              Comment


                              • Predsezona krece 9. , tako da bi trebalo sve biti poznato u naredna nekolika dana. Ukoliko ne bude transfera u narednih 10 dana, bojim se da ce se vrlo lako ponoviti ona sezona od prije nekoolike godine

                                Comment

                                Working...
                                X